Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

#3 Post Postao/la selma24 »

Mislim da moze!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#6 Post Postao/la ra-ja »

Ako je stvarna ljubav u pitanju...onda je ovo gore pitanje suvisno..

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#7 Post Postao/la zapisnicar »

Moze.


Ako se ne racuna ovo online :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Naravno da moze i nije tacno da je 10% vec nas ima puno vise
(Ta navedena iz glave brojka mislim da je proistecena iz samog iskustva ali to nije tako)

Tacno je...
Prevara preljuba oduvijek je bilo i bit ce
To je nakako steceno u ljudskoj prirodi pogotovo kod muskaraca kao sto nam je evolucija genetski ostavila

Ali ja se pitam sta je s zenama varaju li one i da li to cine zlobnije nego sto to ucine muskarci
jer kad vas nije uloga seksualnog poriva avanture i lova kojom se muskarci odlikuju
Vec vi kad varate varate emotivno...
Cíja prevara je teza
:P
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 28 Aug 2008 01:00, ukupno mijenjano 3 puta.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#10 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

papaya je napisao/la:emotivna prevara je daleko teza i bolnija, ali ne slazem se da je to specijalno za zene
ma nemoj...... :wave:
evo primjera odnosno pitanje
napominjem globalno gledano
Mi muskarci vise dajemo pri prevari kvantitet znaci sto vise zenskih da mi zadovoljili svoj ego i ono sto nam je genetski uprogramirano
Dok vi zene gledate kvalitet nesto dublje i emocijalnije
i opet se vracam istom od ta dva zla koje je gore
molim lijepo hvala :P

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#11 Post Postao/la dare__71 »

Sorry na smetnji ali mislim da je to stvar obostrane zelje ,zelje jedno za drugim....ok bit cu sa nekim ali samo sto se to od mene oceuje ili biti sa nekim sto to zelim,biti prevaren na te dvije razlicite osnove nose razlicite posljedice,,,,iskrenoist koja nosi rizik u vezi moze biti ruzno iskustvo ali ako ne nastupimo tako dovodi do gubljenja vremena a za pojedince i do emotivne boli...ustvari zasto osobe koje zele prevariti ili nezele da budu singl jednostavno se ne izjasne ,,,rijesili bi mnoge probleme za oboje ali ako se desi ta je to osoba da tom izjavom gubi jos jedan trofej ilivam recku,,,,neovisno dali se to radilo o njemu ili njoj ali sa muskog gledista i vec vidzenog iskonska nam je zelja da nekog posjedujemo i da se dicimo nasim partnerima i ako taj uprska makar to i ne uradio jer dovoljna je nekada sumnja uprskali smo za sva vremena....poenta il grijesim je iskrenost

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#13 Post Postao/la zapisnicar »

konacno da se u necemu slozim s LAFF-om :)

Odgovori