Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la sabinax »

Smatram da moze i muskarac biti vijeran samo je stvar karaktera, ali se u potpunosti slazem s ovim sto LAFF veli, u muskim genima je i prirodno je da muskarac tako razmislja (ili bolje receno ima nagon) da oploduje, a zena u sebi ima nagon za osjecajima i stvaranjem porodice, stoga se moze reci da muskarci vise teze mjenjanju partnerki, a s druge strane zena kad vara vara (koliko ja mislim i znam) iz osjecaja.
Ali i jedno i drugo podjednako boli.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la sabinax »

Hehehehehe...ja mislim da znam da su moji meni bili ili jesu vjerni, hehehhee a to sto ne znam...hebi ga, ko ce ih znati 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la sabinax »

ekranka1 je napisao/la:pa po mojoj logici nije onaj prvi..vjerujem da ima neku drugu ili?
a ja ne bih nikad isla tako dalekooo da kazem da je meni netko vjeran i da ce biti vjeran cijeli zivot ,obicno te to pukne onda po glavi
ne treba biti naivan danas
A sta ti mislis da te netko iz cista mira voli cijeli zivot i da si mu bila i ostala jedina (u psihickom i fizickom smislu)....ne u to ne vjerujem, predug je zivot da bi se potrosio samo na jednu osobu...mislim vjerojatno postoji (mozda u nekom filmu) :)
Ma ko ce ga znati...rekoh vec jednom, nitko nije moje vlasnistvo ako zeli sa mnom dijeliti zivot, dobro i lose i pruzati isto sto pruzam i ja moze, ali rijetko se nadu takve dvije srodne duse...ipak je to realan zivot, a ne bajka
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#24 Post Postao/la sabinax »

Pa ja vjernost shvacam dok smo zajedno dali da bude vjeran ili ne, sad da ja recimo umrem...pa bilo bi mi glupo da moj muz ostane sam, a isto tako mislim i za zene...vjeran dok si s nekim ima smisla, ali patiti cijeli zivot za nekim, ne
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#29 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la:èuj zbog gena mu¹karac ne mo¾e biti vjeran jer ima nagon da oploðuje. pa nije ¾ivotinja )
jos jedan lapsus
ako bi po darvinovom zakljucku
Preci Ljudi su bili zivotinje

Odgovori