Da li muskarac moze biti vjeran jednoj zeni ;)

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la sabinax »

dobra definicija, Dzemka..moze i tako, ja sam za Darwinovu teoriju...pa mi genetika lezi, a ima i jedna dobra knjiga o tome, ali ne mogu se sada sjetiti naslova
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#34 Post Postao/la dare__71 »

ja tvrdim da jesam mada mi nevjeruju,ali Da je odgovor dokle god ima nade za opstanak :chuckel:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#37 Post Postao/la paparaci »

citajuci vase komentare(prvenstveno mislim na zenske) sticem dojam da vi uopste i ne zelite vjerovati da vjerno musko postoji. sigurno vecina govori iz nekih vlastitih (losih) iskustava, pa je to zbog toga.

naravno da musko, a i zensko, moze biti vjerno! stvar je pojedinca, kakvog je karaktera, sta su mu prioriteti i ciljevi u zivotu!
a vjernost nema nikakve veze s tim koliko si s nekom osobom u vezi(u smislu da ste kao sto Sabina rece vec predugo s tom osobom, pa vam dosadilo i zelite nekog drugog - to je vec druga prica)!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#38 Post Postao/la Bijesanpuz »

naravno da moze...

i geni stim nemaju nikakve veze...
TO je sve volja pojedinca... Isto kao sto neko odluci da nece pusiti i nista ga nemoze natjerati da zapali cigaru.. ili da pije ili slicno...
tako isto kaze da nece nikad prevariti svoju zenu ili djevojku.. i ostane pri tome..

Uvijek se dodje u iskusenje da se prevari.. ali ako iskreno volis i ne zelis povrijediti osobo sa kojom si, onda je nikad neces ni prevariti...

A tijelo svake zene je isto.. samo treba znati uzivati u njemu... AKo znas, onda od jedne mozes dobiti sve sto zelis.... i nece ti biti potrebna druga...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#39 Post Postao/la vornevljev »

BijesanPuz je napisao/la: A tijelo svake zene je isto.. samo treba znati uzivati u njemu... AKo znas, onda od jedne mozes dobiti sve sto zelis.... i nece ti biti potrebna druga...
Nisam ja ba¹ siguran u ovo @Pu¾,ne bih ti htio kvariti tu iluziju koju ima¹,ali grije¹i¹ prijatelju.

A sad ¹to se tièe teme:ne znam,mo¾da i postoje vjerni mu¹karci,ne mogu se stvari uvijek generalizirati,opet ka¾em mo¾da.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

#40 Post Postao/la probisvjet »

vornevljev je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la: A tijelo svake zene je isto.. samo treba znati uzivati u njemu... AKo znas, onda od jedne mozes dobiti sve sto zelis.... i nece ti biti potrebna druga...
Nisam ja ba¹ siguran u ovo @Pu¾,ne bih ti htio kvariti tu iluziju koju ima¹,ali grije¹i¹ prijatelju.

A sad ¹to se tièe teme:ne znam,mo¾da i postoje vjerni mu¹karci,ne mogu se stvari uvijek generalizirati,opet ka¾em mo¾da.

ja pak mislim da je puz u pravu ... jedno je znati uzivati u jednom zenskom tijelu a drugo je ne znati smiriti svoje hormone ...

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#42 Post Postao/la dare__71 »

Ovo se zove nepovjerenje i vjerovatno posljedica ruznog iskustva ali kao st6o @Laff rece mnogo su vece posljedice ako to zena radi s obzirom da nema toliku potrebu kao muskarci i tada to ona r5adi emocionallno....
Stvar zelje je u pitanju i momenat kakvok cemo partnera upoznati i dali cemo istinski zeljeti da mu ispumjavamo prohtjeve.....Muskarac natjeran da bude u vjecnoj potrazi za drustvom partnera i to je nesto sto nam je namjenjeno i tada kada se nadze adekvatna osoba pojedine nosi tek inercija te ako je jos ista ta osoba sklona kriti emocije posljedice su neminovne...Da ima onih koji se mogu suzdrzati i vjerovati u ljubav bez obzira na sve ali je neophodna saradnja oboje....postavlja se pitanje dali cete mu dati vi priliku sa mogucom pasivnosti i stedljivosti izliva osjecanja te ako se radi o potentnom muskarcu dali cete ga uspijeti zadovoljiti i nedati mu povoda da svrlja....
Naljutila me izjava zeta koji je rekao kao ma ja imam sada zenu sada si mogu dati oduska...malo mi je trebalo da mu dodzem glave mada sam se salio jer i sa tom salom je povriedio moju sestru a njegova mila mamica je kao na to ma nesikiraj se snaho on mora uvijek doci kuci.....od tada mada smo raja moj zetina se vise ne povjerava povodom toga ali nije tome razlog cinjenica da je ozenio moju sestru jer sam tog misljenja i prema ostalim pripadnicima musog roda.....

Odgovori