Kako ga/nju zaboraviti!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#46 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
Jest al da to iko hoce (smatram da i vecina dijeli moje misljenje) ... nece, bona - nije cool :D
Pa ja sam to uspjela na ovaj nacin IM_ex :chuckel: I to za 10 dana je pomogla ta terapije :mir:
e. onda to nije bila prava ljubav [-X
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#47 Post Postao/la mrki62 »

Ma nikako se ne trudim zaboraviti ,................... evo veæ 30 godina :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#49 Post Postao/la mrki62 »

tequila je napisao/la:ma tesko je zaboravi i voljeti ja evo 10 godina nisam zaboravila :huh: :huh: :huh:
Ponovo se vraæa¹ meni - jedino ja mogu toliko da te volim :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#51 Post Postao/la sabinax »

Nisi teska, jako dobro razmisljas EdeLa, ja mislim da je autor ove teme mislio kako zaboraviti voljenu osobu nakon prekida i kako zaljeciti ranjeno srce, sto netko veli sve nase prosle ljubavi dio su naseg zivota i moramo ih se sjecati, ja cu jos nesto napomenuti one su i nasa iskustva kad jednog dana budes odabirala pravu ljubav svog zivota
Svaka ljubav koju imamo u tom trenutku mislimo da je prava, dok vrijeme i raznorazne situacije ne pokazu svoje
Ima jedna izreka koja mi je jako dobra: Prave vrijednosti vrednuje vrijeme.
Ako sa svojom ljubavi prodes i dobro i zlo, razna iskusenja i kojesta i pritom ostanete zajedno...onda je po meni to prava ljubav
Oprostite ako sam malo odlutala od teme, ali me ponjelo :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#52 Post Postao/la maida_20 »

sabinaX je napisao/la:Nisi teska, jako dobro razmisljas EdeLa, ja mislim da je autor ove teme mislio kako zaboraviti voljenu osobu nakon prekida i kako zaljeciti ranjeno srce, sto netko veli sve nase prosle ljubavi dio su naseg zivota i moramo ih se sjecati, ja cu jos nesto napomenuti one su i nasa iskustva kad jednog dana budes odabirala pravu ljubav svog zivota
Svaka ljubav koju imamo u tom trenutku mislimo da je prava, dok vrijeme i raznorazne situacije ne pokazu svoje
Ima jedna izreka koja mi je jako dobra: Prave vrijednosti vrednuje vrijeme.
Ako sa svojom ljubavi prodes i dobro i zlo, razna iskusenja i kojesta i pritom ostanete zajedno...onda je po meni to prava ljubav
Oprostite ako sam malo odlutala od teme, ali me ponjelo :D
Jako mi se svidio ovaj post =D>

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako ga/nju zaboraviti!

#53 Post Postao/la badgirl »

ma gledas da sto prije nadjes sebi drugog :D :D
hocu ja sad za nekim patiti , ma nije jedini . Mada tesko jeste ...ali kad se barem druzis i nisi sam ide sve lakse i brze

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako ga/nju zaboraviti!

#55 Post Postao/la badgirl »

pa tako je EdeLa

zasto da patim za nekim tko mene nece 8)

nije ni prvi a bogami ni zadnji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re:

#56 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la:
IM_ex je napisao/la: e. onda to nije bila prava ljubav [-X
Znas da sam ovo procitala prije nekoliko dana.
I nisam odmah htjela odgovoriti, reko: da malo razmislim..

Ali neznam IM, neznam dali to onda nije bila prava ljubav. Kada ti to kazes, onda to zvuci sasvim logicno, ali ima
tu nesto sto nije tacno.
Prvo bih voljela znati sta se podrazumijeva uz to 'zaboraviti'.. Jeli to nikada vise ne pomisliti na tu osobu, trenutni
bol pobijediti, ni pricati o pomirenju,, znaci kratkotrajno zaboraviti.
Ili se misli da se ta osoba nikada vise ne spominje, da je sve gotovo zauvijek.. :-k

Drago mi je da cijenis moje misljenje, odnosno, da si se zbog mog oglasavanja ipak rijesila malo zamisliti a ne odmah odgovoriti. :)
Zna se sta je zaborav, EdeLa67_ , no, u ovom slucaju necemo ici u krajnost ... Ovdje bih pomenula da zaborav predstavlja fazu u kojoj se sigurno da ne postoji niti najmanja zelja za ponovnim pokusajem sa doticnom osobom,
faza u kojoj te ne zabole pjesme koje su tada imale poseban znacaj.
faza u kojoj ne zaboli (ne zigne ono nesto) susret s doticnom osobom kao ni fotke koje su nekad toliko znacile,
faza u kojoj je svejedno sta ce doticna osoba misliti o tebi nakon raskida,
faza u kojoj se ne poistovjecuje sa sobom onom kakva si bila tada (ako je bilo nekih odricanja a da bi se udovoljilo voljenoj osobi)
faza u kojoj je doticna osoba izgubila bas bas svu jacinu.
EdeLa67_ je napisao/la:Moj dragi meni nedostaje, zelim opet s njim probati biti u vezi, dali je to onda prava ljubav?
Da, to je prava ljubav, EdeLa :)

Neka mi se ne zamjeri sto moje oglasavanje na ovoj temi ide ka off-u, ja zaista ne mogu drugacije, obzirom da sam strsno emocionalna osoba ... osoba koja i u bolu vidi neku posebnu draz, a vidi ju jer ima smisla, bas bas ima smisla.

Osobe koje su drugacije od mene, hmm ... recimo, mogle bi izbjegavati slusanje pjesama vrste " za sjechi vene", odmah poceti izlaziti u provode s drustvom ... i tako to jeL :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

Re: Kako ga/nju zaboraviti!

#57 Post Postao/la zapisnicar »

zra tema ne bi trebala imati naslov: Kako ga/nju preboljeti


zaborav dolazi smao u slucaju amnezije :roll:

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Kako ga/nju zaboraviti!

#59 Post Postao/la probisvjet »

mrki je vec rekao " nikako se ne trudim zaboraviti " .... zaborav je gazenje svoje i tudje proslosti ... ne zivim u njoj ali rado je se sjetim ..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako ga/nju zaboraviti!

#60 Post Postao/la nella26 »

Pa zaboraviti ne znam da je iko uspio, preboljeti da, to svakako dođe vremenom, nekad teže nekad lakše ali se preboli, a zaboravlja nikad.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori