Kako ga/nju zaboraviti!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#33 Post Postao/la vornevljev »

tajfun je napisao/la:vorn,nacitan si ti ... samo jos trebas svakom psetu ime dati ( pas ~ otkriven los razvitak ) :)
Izvini Tajfun nisam skont'o.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#35 Post Postao/la vornevljev »

tajfun je napisao/la:vorn samo kazem da losim razvoju,kao piti zbog neuzvracene ljubav,se ne smije dati prostora da se siri...ako se vec prepoznaje problem.
ne drzi se za umjetnika,oni rijetko prezive 30tu.
Ma znas bratko problem je bio i u tome sto je tu bilo i ponosa i sto sam poslije bio ljut sam na sebe,jer sam sam kriv za nesto od toga,sto se desilo.
Jest u pravu si sto se tièe ovoga gore navedenog,ali ¹ta æe¹.
Nisam ja umjetnik,barem ne mislim tako o sebi,ali sam blizak umjetnosti,ne bih ja mogao zamisliti zivot bez toga stvarno,bio bi mi previse jednolièan.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#37 Post Postao/la vornevljev »

tajfun je napisao/la:
vornevljev je napisao/la: Ma znas bratko problem je bio i u tome sto je tu bilo i ponosa i sto sam poslije bio ljut sam na sebe,jer sam sam kriv za nesto od toga,sto se desilo.
Jest u pravu si sto se tièe ovoga gore navedenog,ali ¹ta æe¹.
Nisam ja umjetnik,barem ne mislim tako o sebi,ali sam blizak umjetnosti,ne bih ja mogao zamisliti zivot bez toga stvarno,bio bi mi previse jednolièan.
nemoze se o subjektivnim uticajima raspravljat,postujem ja tvoje..samo mogu pokusat buditi nadu,iako nisam najbolji u tome :D trudim se
Ma kako napisah gore,uredu je sad,nije to ba¹ bilo juèer,samo sto to ostaje negdje u zapeæku podsvijesti.
Hvala sto si pokusao na neki naèin da pomognes,znam da ides sa dobrom namjerom.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#38 Post Postao/la sabinax »

vornevljev je napisao/la:Ma znas bratko problem je bio i u tome sto je tu bilo i ponosa i sto sam poslije bio ljut sam na sebe,jer sam sam kriv za nesto od toga,sto se desilo.
Jest u pravu si sto se tièe ovoga gore navedenog,ali ¹ta æe¹.
Nisam ja umjetnik,barem ne mislim tako o sebi,ali sam blizak umjetnosti,ne bih ja mogao zamisliti zivot bez toga stvarno,bio bi mi previse jednolièan.
Da istina je...da kad si sam kriv zelis da patis, jer se nekako na taj nacin kaznjavas, ali kada prekidas s nekim a nisi za to kriv i nisi zelio kraj, onda ne zelim patiti...tada se u meni javlja ljutnja...i bas iz tog razloga pretjerana zelja za drustvom i zabavom
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sanjalica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 181
Pridružen/a: 30 Aug 2008 02:00

#42 Post Postao/la sanjalica »

Mislim da covjek nijednu ljubav totalno ne zaboravi sve je to dio nas i naseg zivota.Sto kaze jedna poslovica...bolje i patiti zbog ljubavi nego nikad ljubav ne osjetiti ...slazem se s tim.U trenutku rastanka je naravno tesko ,ali sa svakim novim danom bol je manja i tako jednom iznenada kad se i najmanje nadas ljubav dode opet i bude cak i bolje nego smo mogli zamisliti.
Bolje da me mrze zbog onog sto jesam nego da me vole zbog onog sto nisam.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#44 Post Postao/la im_ex »

EdeLa67_ je napisao/la: Onda se pocet baviti sa poslom/skolom, drustvom, famelijom,, i prihvatiti se onoga sto vam je nedostajalo u to vrijeme dok ste bili s dragim/dragom :)

Jest al da to iko hoce (smatram da i vecina dijeli moje misljenje) ... nece, bona - nije cool :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori