Ideal

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#3 Post Postao/la ra-ja »

Nemam sta puno pisati...moja srodna dusa je moj ideal..... :inlove:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la sabinax »

Moj tata je ideal pravog muza i muskarca, eh da ovi danasnji muskarci znaju sto moj tata, on zna sve popraviti u kuci, vrlo je pedantan, savjestan, snalazljiv, vrijedan, dobar s ljudima, rado ce uskociti pomoci ako treba, vrlo posten i cjenjen, stalozen i miran, veseljak i druzeljubiv....mana mu je daj je ponekad krut u nekim stavovima ali to je zbog starih nadzora, ali sve ove prije navedene osobine bih voljela da ima moj muskarac
Samo sto se takvi rijetko vise radaju
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

ima puno, 72, zato i kazem takvi se vise ne radaju, danasnji pojedini momci, ne znaju ekser zabiti u zid :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#7 Post Postao/la Bijesanpuz »

Ideal sam sam sebi... Sve drugo je relevantno...

Bez obzira koliki ti ideal neko bio.. nikad neces postupati u svim situacijama kao on.. zato to otpada...

A ja uvijek postupam onako kako ja zelim :D :wave:
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

puzu...mislim da je Papaya mislila ideal partnera, npr. da bi zelio da tvoja buduca zena bude kao tvoja majka ili sl.
Hm a mozda je bas mislila ideal samom sebi...
Za sebe ne znam tko bi mi bio ideal, pa zadovoljna sam sobom, mada bih mogla jos dati od sebe, mozda Majka Tereza...eh kad bih mogla biti toliko nesebicna kao ona
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#9 Post Postao/la lien »

Nisam jos srela takvog muskarca... :ballbounce:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#11 Post Postao/la Bijesanpuz »

sabinaX je napisao/la:puzu...mislim da je Papaya mislila ideal partnera, npr. da bi zelio da tvoja buduca zena bude kao tvoja majka ili sl.
Hm a mozda je bas mislila ideal samom sebi...
Za sebe ne znam tko bi mi bio ideal, pa zadovoljna sam sobom, mada bih mogla jos dati od sebe, mozda Majka Tereza...eh kad bih mogla biti toliko nesebicna kao ona
vidis sabina.. smatram da je moja majka jedna od najboljih majki naravno... Ali ima neke svoje nedostatke..

Moja trenutna djevojka, ako Bog da buduca supruga, takodje je idealna za mene.. ali ima nekih stvari koje bi i kod nje promjenio da mogu.. Naravno ja je prihvatam ovakvu kakva je i takva je "savrsena" za mene...
Idealno ne postoji... to se mora znati.. tako da i slijediti nekog kao ideala je pogresno...
barem po meni.
Svi smo mi dobri na neki nacin.. i onaj najbolji od najboljih ima neku svoju negativnu stranu.. bila mala ili velika.. A mozemo bas tu stranu poceti slijediti.. i eto pogreske..

zato kazem da slijedim sebe....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#12 Post Postao/la ra-ja »

BijesanPuz je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:puzu...mislim da je Papaya mislila ideal partnera, npr. da bi zelio da tvoja buduca zena bude kao tvoja majka ili sl.
Hm a mozda je bas mislila ideal samom sebi...
Za sebe ne znam tko bi mi bio ideal, pa zadovoljna sam sobom, mada bih mogla jos dati od sebe, mozda Majka Tereza...eh kad bih mogla biti toliko nesebicna kao ona
vidis sabina.. smatram da je moja majka jedna od najboljih majki naravno... Ali ima neke svoje nedostatke..

Moja trenutna djevojka, ako Bog da buduca supruga, takodje je idealna za mene.. ali ima nekih stvari koje bi i kod nje promjenio da mogu.. Naravno ja je prihvatam ovakvu kakva je i takva je "savrsena" za mene...
Idealno ne postoji... to se mora znati.. tako da i slijediti nekog kao ideala je pogresno...
barem po meni.
Svi smo mi dobri na neki nacin.. i onaj najbolji od najboljih ima neku svoju negativnu stranu.. bila mala ili velika.. A mozemo bas tu stranu poceti slijediti.. i eto pogreske..

zato kazem da slijedim sebe....
Pravilno zboris...i pravilno razmisljas ...ma neka si im nacrtao... :-k nacrtao......

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

BijesanPuz je napisao/la:Idealno ne postoji... to se mora znati.. tako da i slijediti nekog kao ideala je pogresno...
barem po meni.
Svi smo mi dobri na neki nacin.. i onaj najbolji od najboljih ima neku svoju negativnu stranu.. bila mala ili velika.. A mozemo bas tu stranu poceti slijediti.. i eto pogreske..
Svida mi se ovaj komentar...puz je zreo mladic =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori