Idealna prosidba!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Idealna prosidba!

#1 Post Postao/la maida_20 »

Forumasice,sta je za vas idealna prosidba,kako bi to trebalo da izgleda?
Vjerujem da ovdje ima dosta vas koji ste dozivjeli prosidbu,kako je bilo,jeli to bila idealna prosidba?
Da li bi vi zaprosile muskarca? :D

Forumasi,kako bi vi to zaprosili djevojku ?
Jeli se kome desilo da je djevojka ucinila prvi korak i sta mislite o tome? :)



Idealna prosidba - to bi po meni trebalo da bude nesto izuzetno romanticno :P ...neki neobican,nesvakidasniji gest partnera,na mjestu npr. gdje smo se prvi puta upoznali,a i simpaticna mi je ta tradicija da muskarac klekne kada zaprosi djevojku-ne znam da li to ko vise primjenjuje ali je meni to drazesno :D

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la maida_20 »

majstorcina je napisao/la:pa izvedem ej negdje i kazem joj:

jel kokano, hosh ti da ja tebe usrecim?

Bezbeli ona ne konta sta joj kazem.

a onda joj kazem, pa budalo hosh se udat za mene.

Jel dobro?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

romanticno nema sta... :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

Pa ovako...ne znam ali mislim da ja ne bih prva zaprosila to mi je nekako bez veze, a da on mene zaprosi, ma ne bih trazila neku originalnu stvar ili neko veliko djelo...bilo bi mi drago da se to desi spontano u trenutku kada smo jedno drugome ispunili srce lijepim osjecajim, jednostavno da me pogleda u oci i kaze: "Bino, zelim provesti ostatak zivota s tobom, usrecujes me i lijepo mi je uz tebe, zelis li mi biti zena?".....to bi bilo dovoljno, ali moram osjetiti da upravo to misli i da se nece pokajati zbog izrecenih rijeci
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la maida_20 »

sabinaX je napisao/la:Pa ovako...ne znam ali mislim da ja ne bih prva zaprosila to mi je nekako bez veze, a da on mene zaprosi, ma ne bih trazila neku originalnu stvar ili neko veliko djelo...bilo bi mi drago da se to desi spontano u trenutku kada smo jedno drugome ispunili srce lijepim osjecajim, jednostavno da me pogleda u oci i kaze: "Bino, zelim provesti ostatak zivota s tobom, usrecujes me i lijepo mi je uz tebe, zelis li mi biti zena?".....to bi bilo dovoljno, ali moram osjetiti da upravo to misli i da se nece pokajati zbog izrecenih rijeci
Ma da...covjek sto je zreliji gleda i na te stvari nekako zrelije,bez nekog sanjarenja... :)
Jel Bino tebe tako tvoj muz zaprosio kao sto si nama ovdje ispricala? :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

Nije maida niti jedan :huh: , to je kod nas nekako bilo po automatizmu... znas ono "Kad cemo se ozeniti (kojeg datuma)" :baa:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

One iz bajki..... :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#10 Post Postao/la vornevljev »

Evo sad da mi se to desava ja bih ovako:

Taj prsten bih uzeo i stavio u neku kutijicu (nesto bih nasao sto ne propu¹ta vodu) i odnio je na neko mjesto uz obalu Une ono gdje je plitko ali i gdje se mo¾e lahko priæi i ostavio tamo.

Kasnije bih je nagovorio da odemo do tog mjesta ono kao da prosetamo i onda kao slucajno dosao do tog mjesta izvadio tu kutijicu i veæ ne znam sad ¹ta bih rekao,ali nesto bih veæ smislio.

Eto tako bih da mi se to sad desava,naravno sve zavisi od mjesta u kojem tada zivim,danas bih to tako uradio,mozda mi sutra nesto drugo padne na um,pa æu napisati.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

Originalno Vorne, to jos nisam cula :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#12 Post Postao/la zapisnicar »

Hoce li neka da je zaprosim? :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#14 Post Postao/la sabinax »

Znam Papaya tako je meni bilo, nekako slijed dogadaja ide ka udaji (automatizam)...ali lijepo je to ko iz nekih starih vremena, bit ce da se stara vremena vracaju ili smo mi zivjele u nekom drugom filmu di toga nema
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sanjalica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 181
Pridružen/a: 30 Aug 2008 02:00

#15 Post Postao/la sanjalica »

Ako je idealna osoba odmah je i prosidba :)

Kod mene je ovako bilo :D sad da li je romanticno ili ne .... :-k

Jedno ljepog suncanog dana (hajde makar uvod da bude romantican :D ) dosao moj dragi po mene ne najavljen da idemo malo napolje.Malo se vozati ,setnja ,kafica itd da skupa provedemo dan .I tako i bilo vozali se malo do jednog parka onda setali pokraj jezera hranili patke i poslje otisli na kahvu i kolace, ma preljep dan bio.I kad smo prolazili kraj jedne trgovine s velikim parkingom on naglo tu skrenu i stade .Ja gledam kontam ..zar cemo i u shoping malo...Kad on izvadi malu kutijici i kaze..... cjeli dan gledam i kontam gdje da te pitam ,ali nije pitanje gdje vec sta ces ti reci...volim te kao nikog do sad i zelim da budes moja zena ..ako uzmes kutijicu iz ruke shvatit cu da je to DA....I ja nakon par minuta soka uzmem kutiju :inlove:
Bolje da me mrze zbog onog sto jesam nego da me vole zbog onog sto nisam.

Odgovori