Veza i izgled

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#18 Post Postao/la sabinax »

pa razmisljam...pa ne mora mi se fizicki svidjeti ali onda svojim ponasanjem, paznjom, interesantnoscu mora pljeniti moju paznju, cak i ako se zna nasaliti na racun svog izgleda...ali ako je ruzan i jos negativno zraci, onda nema sanse, ni para ni logike da budem s tom osobom, a ako mi se svida i zraci pozitivom (onda je to pun pogodak)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

#19 Post Postao/la _ramayana_ »

sabinaX je napisao/la:pa razmisljam...pa ne mora mi se fizicki svidjeti ali onda svojim ponasanjem, paznjom, interesantnoscu mora pljeniti moju paznju, cak i ako se zna nasaliti na racun svog izgleda...ali ako je ruzan i jos negativno zraci, onda nema sanse, ni para ni logike da budem s tom osobom, a ako mi se svida i zraci pozitivom (onda je to pun pogodak)
sabina u potpunosti se slazem s ovim....ljepota nije presudna ali karakter jeste

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: veza i izgled

#20 Post Postao/la alyssa_27 »

aaaaa hali ti od jednog pitanja postavi vishe hebote :mrgreen:
zbunio si me potpuno :oops: :cry:

ali odgovor bi nekako zvuchio ovako:

ja nebih mogla...mene je moj privukao bash svojim izgledom,ali i ochima, dobrotom, vishe mi je vaznije da se slazemo, ali on u ovom sluchaju ima sve i ljepotu i dobrotu :oops: :) a vazno mi uopche nije shta ona ima, koliko para itd....ma neznam, volim ga onakvog kakav je, ljep on ljepa ja, dobar on dobra ja, jaka kombinacija :lol: :oops: ha-ya :mrgreen:
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: veza i izgled

#21 Post Postao/la ra-ja »

Bar u pocetku je vazan fizicki izgled i ponasanje...jer to su momenti kada pocinje raditi unutrasnja hemija....
Tek kasnije se otkrivaju ostali kvaliteti...tj nekvaliteti u osobi...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: veza i izgled

#22 Post Postao/la sabinax »

Ra-Ja je napisao/la:...tj nekvaliteti u osobi...
ovo si super rekla :D ...u pocetku ne vidis od silne ljepote te nekvalitete
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: veza i izgled

#23 Post Postao/la im_ex »

BijesanPuz je napisao/la:
Da li bi ste se mogli zaljubiti u osobu koja vam se fizicki ne svidja.. Nije po tvom ukusu ili tako nesto ?
da li bi mogli voljeti nekoga zbog njegovog karaktera iako vam se izgled ne svidja ??

I da budete u vezi sa takvom osobom.. .I koliko takva veza moze biti iskrena ??

Ne
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: veza i izgled

#24 Post Postao/la vornevljev »

IM_ex je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:
Da li bi ste se mogli zaljubiti u osobu koja vam se fizicki ne svidja.. Nije po tvom ukusu ili tako nesto ?
da li bi mogli voljeti nekoga zbog njegovog karaktera iako vam se izgled ne svidja ??

I da budete u vezi sa takvom osobom.. .I koliko takva veza moze biti iskrena ??

Ne
Evo ruka IM-ex (nema onog smajlija pa moram ovako riječima);valjda je logično,ne mogu također.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: veza i izgled

#25 Post Postao/la _ramayana_ »

vornevljev je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:
Da li bi ste se mogli zaljubiti u osobu koja vam se fizicki ne svidja.. Nije po tvom ukusu ili tako nesto ?
da li bi mogli voljeti nekoga zbog njegovog karaktera iako vam se izgled ne svidja ??

I da budete u vezi sa takvom osobom.. .I koliko takva veza moze biti iskrena ??

Ne
Evo ruka IM-ex (nema onog smajlija pa moram ovako riječima);valjda je logično,ne mogu također.

jaoooo Vorni zar si ti takav...ali bitan je izgled za prvi kontakt slazem se,ne vidis karakter odmah nego izgled,ako se potrefi i dobar karakter uhhh onda je pravi pogodak :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: veza i izgled

#26 Post Postao/la vornevljev »

Sve je meni to jasno!

I Andrićev Ćorkan je imao ljepotu duše toliko svijetlu da se od njene svijetlosti mogla obasjati vascijela Bosna,ali ga švabica sa cirkuskog trapeza nije ni pogledala.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: veza i izgled

#27 Post Postao/la _ramayana_ »

Pa dobro,ne moras tu sad biti tako teatralan,ali ljepota moze jako puno da kosta,svi cemo se sloziti da je za prvi kontakt bitna ljepota,onako kako je svaki pojedinac dozivljava,a karakter je na drugom mjestu...ma zlatna sredina zasigurno :D

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: veza i izgled

#28 Post Postao/la Bijesanpuz »

ja mislim da su samo vorni i im-ex shvatili temu...

Nisam rekao u ljepotu da se zaljubis.... Nego u ono sto se tebi fizicki svidja... A tu nismo svi isti... nekom je nesto lijepo drugom nije i obratno.. .
Neko voli deblje, neko mrsavije, nego ove neko one...

ALi striktno osoba sa kojom si ako ti ne pase u nekim tvojim okvirima.. da li mozete voljeti takvu osobu ??
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: veza i izgled

#29 Post Postao/la _ramayana_ »

BijesanPuz je napisao/la:ja mislim da su samo vorni i im-ex shvatili temu...

Nisam rekao u ljepotu da se zaljubis.... Nego u ono sto se tebi fizicki svidja... A tu nismo svi isti... nekom je nesto lijepo drugom nije i obratno.. .
Neko voli deblje, neko mrsavije, nego ove neko one...

ALi striktno osoba sa kojom si ako ti ne pase u nekim tvojim okvirima.. da li mozete voljeti takvu osobu ??
Ma skontala sam ja temu odlicno,sto se tice ove zadnje recenice ako mi ne pase osoba ne znam zasto bi i bila sa njim,a o voljenju nema ni govora za to valjda treba vremena, sto znaci da od tog nema nista.

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: veza i izgled

#30 Post Postao/la vornevljev »

_RAMAYANA_ je napisao/la:Pa dobro,ne moras tu sad biti tako teatralan,ali ljepota moze jako puno da kosta,svi cemo se sloziti da je za prvi kontakt bitna ljepota,onako kako je svaki pojedinac dozivljava,a karakter je na drugom mjestu...ma zlatna sredina zasigurno :D
Pazi ovako situaciju:

ti iziđeš u grad;i u nekom si kafiću;za stolom do tebe sjedi mladić koji te fizički ne privlači,e baš ćeš se ti potruditi da upoznaš njegov karakter i zaljubiš se;ja mislim da nećeš.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori