Mentalitet

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#7 Post Postao/la mrki62 »

Ima ba ne¹to drugo , ni mi mu¹karci nismo kao prije ,............ ovaj tempo ¾ivota , sam naèin prehrane i sl. utjeèe na ovu omladinu u najgorem moguæem obliku = neæe èunjo da se digne , kao prije u nas :P a kad se neæe da digne - ¹ta æe mu ¾eMsko :chuckel:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la sabinax »

ma istina je da su ovi malo zapadnije i sjevernije...ma ne bih ja rekla nezainteresirani vec su manje temperamentni, malo im treba dulje za ulet, ovi istocnije i juznije toplija im krv, pa to ide po tom principu, ali mislim ako je pravo zainteresiran da ce se potruditi, a mozda je u pitanju samo taj prvi korak (sto kaze Hypnose vremena se mijenjaju, moze i cura uletiti, pa makar tek da provjeri kakav je teren)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

ajde pa ces nam pricati sta je dalje bilo...kako je to svrsilo :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

#13 Post Postao/la probisvjet »

papaya je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:ajde pa ces nam pricati sta je dalje bilo...kako je to svrsilo :D
Ajd sad off, ne radi se o tome, ona je tip zenske koja uvjek dobije ono sto hoce, samo sto nije navikla na takve muskarce.

tip je vjerovatno mnogo povuceniji od nje, stidljiv... tesko pravi prvi korak ... tvoja prijateljica ako je uvijek dobivala ono sto zeli mozda je pak i ovo dobro , bar ce imati drugi nacin razmisljanja... nekad je potrebno da stvari dodju malo po malo a ne sve odjednom ... sve to treba pogledati sa pozitivne strane ...
Zadnja izmjena: probisvjet, dana/u 08 Okt 2008 01:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#14 Post Postao/la sabinax »

E hebi ga kad je u stranoj zemlji nek se navikne na to i mjenja taktiku, treba se prilagoðavati mjestu gdje si
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#15 Post Postao/la dare__71 »

E ko zna mozda je i do hemije,jedniostavno nije mu do nje ili je cak preoprezan imajuci tamo neka ruzna iskustva a opet kada je vec tako slobodna mozda dalje ceka sljedeci korak pa cak i sjedanje u krilo ipak ona je inicijator kako sam shvatio mada ima i ona opcija da je moguce da je tip saznao za onaj slucaj @LAFF-a u diskoteci :lol:

Odgovori