Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#16 Post Postao/la badgirl »

mrki62 je napisao/la:
badgirl je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Yebote , ti ko da si Krajiškinja, ha :lol:
nije nego je vodolija ...a ja sam i vodolija i krajiskinja zato ....tako bi me samo jendom uvrijediti mogao i nikad vise ....NIKAD !!! ma ja da trpim takvo ponizenje pa nisam sa marsa spala ili trave pasla :shock: ....a joj razgulila bi ga :evil: :mrgreen:
Aaaaaaaaaaaaaa , osjetio sam ja da si ti Krajiškinja,......... imam ja takvu kod sebe već dobre dvije decenije ,............... yebote kad se ona ražljuti , ma to sve grmi i ori na sve strane :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: eto i ti si haman krajisnik :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#17 Post Postao/la mrki62 »

badgirl je napisao/la:

:lol: :lol: :lol: :lol: eto i ti si haman krajisnik :lol:
Ne, nisam , jer vi imate običaj reći : ko ima zeta , ima i magarca ............. pa ti sad kontaj šta sam ja :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#18 Post Postao/la alyssa_27 »

skrechete sa teme, idite u OFF :arrow: :mrgreen:
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#19 Post Postao/la mrki62 »

alyssa_27 je napisao/la:skrechete sa teme, idite u OFF :arrow: :mrgreen:
De ba, mani se ofova , zna mene LAFF dobro i zna da se svugdje skreće sa teme :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#21 Post Postao/la mrki62 »

kristalina je napisao/la:



Grube riječi se često dogode ... Ali se nipošto ne bi smjele izgovoriti pred drugima .
Ne znaš ti moju Krajiškinju , ma ja ni pomisliti ne smijem a kamo li da izustim kakvu grubu riječ ,............... ma ne bi mi dala da radimo ono u ono sigurno misic dana :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#23 Post Postao/la ra-ja »

Dok sam bila dole i imala prodavnicu ...Trebala sam voditi knjigovostvo..pa posto mi je trebao neko objasni neke stvari po tom pitanju..otisla sam kod jedne poznanice...
Zena porodicna sa djetetom naravno i muzem....On je trebao otici u prodavnicu da nesto kupi...ali nije mu se islo...ona je insistirala...pa malo po malo ...ta rasprava se svela na svadju,psovku i vredjanje...nezaboravno za mene...

Osjecala sam se veoma neptrijatno i lose....Gledala sam da se pod sto sakrijem.... :(
Pitala sam se sta ce biti snjima...Ona mi rece,MA DAJ..... kod nas je to svakodnevnica....

Pitala sam se ,a i sada se pitam .gdje je tu ljubav... :?:
Kada covjek voli...nepada mu na pamet da voljenu osobu vrijedja..niti kada su sami, a pogotovo u drustvu.....Vrijedjanje je nepostivanje NJE ili NJEGA kao licnosti.... :!:

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#24 Post Postao/la _ramayana_ »

Ne podnosim ih naravno,kako reagujem?Auuu pravim tad velika S****....upss ma bruka :roll: Mislim da ja to smjesno prije svega ako dodje do tog da se vrijedjamo i to jos u drustvu................onda tu se vise nema sta traziti :?

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#26 Post Postao/la mrki62 »

De ba Džemila nemoj me nervirati , imam slabo srce :lol:

Ja bome stoički podnosim uvrede od žene ,......... kad nešto zgriješim ( a to je svaki dan ) ona počne kvocati , da ja moram ćutati ,........ ma ni mrdnuti ne smijem , ma ko zna kakve su Krajiškinje , shvatit će i kako mi je , ............ dobro , ne stojim baš mirno al mene je moja nana učila ; ćutanje je zlato , zato ja i ćutim i trpim :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#27 Post Postao/la ra-ja »

Mislim....da je njihov odnos takav bio i kada su se zabavljali....
Ako dodje do uvreda jos dok niste pod zajednickim krovom...Mogu misliti kakav ce odnos biti kada budu skupa....

Po jutru se ipak dan poznaje.....

Ili su isti...Pa se kaze nasla krpa zakrpu....ba

Odgovori