Pijanska prica

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Pijanska prica

#16 Post Postao/la _ramayana_ »

Bome itekako se moze vidjeti karakter covjeka sto ne mora nuzno da znaci da smo sve otkrili imamo tu i profesionalaca [Happy.gif] .
Imala sam slucaj u kojem je momak pricao tek kad se napio,ma covjek se raspricao kao tri zene odjednom udavio pricom i mislim se ja u sebi a vidi kontradiktornosti,a u normalnom stanju nije toliko sramezljiv nego jednostavno hajmo tako reci zatvoren :) .
Zadnja izmjena: _ramayana_, dana/u 14 Dec 2008 19:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Pijanska prica

#17 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:Pa upravo tako,,,ko zna sta tog covjeka muci i sto je ogorcen...
najvjerovatnije kad pije, zaboravi na sve probleme..


bas taj slucaj sta sam opisala mi ej nesvatljiv ....i nema nikakvih problema ...mozda problema sam sa sobom [eusa_wall.gif] a inace bas nikakvih .
nikad ga necu prokontati i umrijet cu [baaa.gif] [huh.gif]

inace taj isti je prestao vec davno piti ...nazalost
ma zapravo mislim da znam sta mu je ...on i veliki dio njegove familie boluju od neke depresije ..kronicno su ne zadovoljni ...inace isto djelovanje imaju i antidepresiva na njega ...ma ko dusa je onda [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Pijanska prica

#18 Post Postao/la paparaci »

papaya je napisao/la: Koliko je vjerovati pijanskoj prici?
Ima li istine u onom-sto trijezan misli, pijan kaze?
naravno da ima! mnogima lakse pada reci ono sto misle u pijanom stanju, jer su opusteniji i slobodniji. mada se mnogi kasnije vade na to, kao nemaju pojma sta, ko, gdje,..... jer su bili pijani. bla, bla.....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Pijanska prica

#22 Post Postao/la beca »

nekoliko puta sam imala priliku sjediti negdje sa osobama suprotnog spola, koji su malo vise popili....meni to bude tako simpaticno, jos kad se pocnu nabacivati i dijeliti komplimente, ja im samo kazem "sta jos viski kaze?" i time im zacepim usta [Happy.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Pijanska prica

#23 Post Postao/la nella26 »

Što trijezan misli pijan govori to je definitivno.A što je još gore piješ da zaboraviš pa kad se napiješ vidiš ga duplo...
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori