Treba li priznati prevaru???

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba li priznati prevaru???

#76 Post Postao/la ra-ja »

Za mene je prevara...jedna jadna navika....

Poznavala sam jednu zenu ..radile smo skupa....Malo iskompleksirana..nikako nije mogla svariti sto se nije udala za fakulteski obrazovanog covjeka.Inace muz joj zgodan lijep ..dobar....Mislila sam da voli muza i da su joj djeca na prvom mjestu...

Medjutim ,slavimo dan zena...i uletih da uzmem kaput iz jedne prostorije da idem kuci ona iza vrata sa jednim covjekom u zagrljaju njeznosti....

Poslije izvesnog vremena dodje jedan dan sva uspanicena...Otisao muz kod radne kolegice da u novom stanu zaveze konopce na balkonu...Ta zena mu ponudila rucak..on jeo i kada je dosao kuci.bio sit.Ispricao zeni sta je bilo...Ona je toliki rusvaj napravila....isla toj na vrata pa i u firmu,da se sa njom raspravlja ...HAOS.....
Mislim da mu vise nikada nije palo na pamet..

Ali ona je uvijek na slavljima imala tog Gojka pri ruci....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba li priznati prevaru???

#77 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la:Za mene je prevara...jedna jadna navika....

Poznavala sam jednu zenu ..radile smo skupa....Malo iskompleksirana..nikako nije mogla svariti sto se nije udala za fakulteski obrazovanog covjeka.Inace muz joj zgodan lijep ..dobar....Mislila sam da voli muza i da su joj djeca na prvom mjestu...

Medjutim ,slavimo dan zena...i uletih da uzmem kaput iz jedne prostorije da idem kuci ona iza vrata sa jednim covjekom u zagrljaju njeznosti....

Poslije izvesnog vremena dodje jedan dan sva uspanicena...Otisao muz kod radne kolegice da u novom stanu zaveze konopce na balkonu...Ta zena mu ponudila rucak..on jeo i kada je dosao kuci.bio sit.Ispricao zeni sta je bilo...Ona je toliki rusvaj napravila....isla toj na vrata pa i u firmu,da se sa njom raspravlja ...HAOS.....
Mislim da mu vise nikada nije palo na pamet..

Ali ona je uvijek na slavljima imala tog Gojka pri ruci....

i ko tu kome prizna ili ne prizna prevaru???

koliko sam shvaila, muz ju nije prevario?

ili hoces da kazes da je nadrljao sto je priznao nesto sto je mnogo manje od prevare, a ona sutnjom svojom, iako ga je varala, prolazi dobro....pa cinjenica je da se ljutnjom postize kontraefekat, ako se mi zene ljutimo, nema sase da dugo pozivi to partnerovo priznavanje nama...poslije ce kriti od nas malo vece strvari, da se mi ne bismo naljutile itd., a to sve prerasta u nesto uzasno....

helem, tema je priznati prevaru ili ne....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba li priznati prevaru???

#78 Post Postao/la ra-ja »

beca_jovi je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Za mene je prevara...jedna jadna navika....

Poznavala sam jednu zenu ..radile smo skupa....Malo iskompleksirana..nikako nije mogla svariti sto se nije udala za fakulteski obrazovanog covjeka.Inace muz joj zgodan lijep ..dobar....Mislila sam da voli muza i da su joj djeca na prvom mjestu...

Medjutim ,slavimo dan zena...i uletih da uzmem kaput iz jedne prostorije da idem kuci ona iza vrata sa jednim covjekom u zagrljaju njeznosti....

Poslije izvesnog vremena dodje jedan dan sva uspanicena...Otisao muz kod radne kolegice da u novom stanu zaveze konopce na balkonu...Ta zena mu ponudila rucak..on jeo i kada je dosao kuci.bio sit.Ispricao zeni sta je bilo...Ona je toliki rusvaj napravila....isla toj na vrata pa i u firmu,da se sa njom raspravlja ...HAOS.....
Mislim da mu vise nikada nije palo na pamet..

Ali ona je uvijek na slavljima imala tog Gojka pri ruci....

i ko tu kome prizna ili ne prizna prevaru???

koliko sam shvaila, muz ju nije prevario?

ili hoces da kazes da je nadrljao sto je priznao nesto sto je mnogo manje od prevare, a ona sutnjom svojom, iako ga je varala, prolazi dobro....pa cinjenica je da se ljutnjom postize kontraefekat, ako se mi zene ljutimo, nema sase da dugo pozivi to partnerovo priznavanje nama...poslije ce kriti od nas malo vece strvari, da se mi ne bismo naljutile itd., a to sve prerasta u nesto uzasno....

helem, tema je priznati prevaru ili ne....
EVO PORUKE PISCA....samo za tebe...


Sada se puno bolje poznajemo ,pa cu ti objasniti.....Covjek nije prevario zenu ali je priznao da joj je bio u stanu...
Ona ga je varala ,a njemu nikada nije rekla-priznala....

Vjerovatno je mnogo volio a vjerovatno je sumnjao...pa iskrsla mu je prilika.ta...da je nauci kako se u braku treba sve reci.... :!:

Svaku prevaru ili avanturu treba partneru priznati.....Ja bih tako uradila bez ustezanja....
Najveci ocaj je to sto partner zadnji sazna..... :(

Necu vise pisati o ovoj temi....KRAJ....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba li priznati prevaru???

#79 Post Postao/la beca »

ahaaaaaa
...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba li priznati prevaru???

#81 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:da ne bi nista morao da priznas, nemoj ni da varas.
A ako prevaris, shuti, bolje je da shutish, ako si tolika faca da varas, onda mozes i da lazes.

tako je....treba se kompletirati [smileycrushhx9.gif] ...ma sta vam je ljudi, od priznanja nema nista....jer nikad poslije ne moze biti kao sto je bilo....nema sanse...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: treba li priznati prevaru???

#82 Post Postao/la andro »

TREBA [oha.gif] Istina je kao kopriva , ako je dotaknes opece te a ako je cvrsto uhvatis , ne moze ti nista [eusa_naughty.gif]
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba li priznati prevaru???

#84 Post Postao/la beca »

Ni ja nikad ne bih priznala, niti sam priznala :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: treba li priznati prevaru???

#85 Post Postao/la mrki62 »

Zašto su ono stari ljudi govorili : ćutanje je zlato [mmmux2.gif]

Sad mi je tek jasno :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: treba li priznati prevaru???

#86 Post Postao/la grga »

Kratko i jasno; NE

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba li priznati prevaru???

#87 Post Postao/la ra-ja »

Ako se varate uzajamno ...znaci da vam to pase ii u potpunosti odgovara...pa zasto bi mjenjali nacin zivota..ako to fercera godinama tako ....
Znaci vi ste na neki nacin srodna dusa....Tu nema niko da se mijesa....

Duboko se pitam ...dali u takvoj vezi postoji uopste ljubav.. ?????????

Sjecam se da sam nekad,negdje procitala...Dvoje su u braku par godina...vole se ,,ljube se...nemaju nikakvih problema ...ali da bih veza bila u potpunosti srecna i ok ,traze drugi bracni par zbog zamjene...

SIPAK SE ONI VOLE.. :!:
Svaku avanturu treba parneru priznati,,,ne samo zbog prevare...nego da se partner upita zasto se to dogodilo... :!:
Koliko razloga ima sto do toga uopste dodje... :(

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba li priznati prevaru???

#89 Post Postao/la beca »

andro je napisao/la:TREBA [oha.gif] Istina je kao kopriva , ako je dotaknes opece te a ako je cvrsto uhvatis , ne moze ti nista [eusa_naughty.gif]

a ti je zaobidjes samo....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: treba li priznati prevaru???

#90 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
andro je napisao/la:TREBA [oha.gif] Istina je kao kopriva , ako je dotaknes opece te a ako je cvrsto uhvatis , ne moze ti nista [eusa_naughty.gif]

hvala bogu nek neko misli kao i ja [mmmux2.gif]
Znao sam ja da ste Hercegovke žilave - vama ni koprive ne mogu ništa :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori