Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#69 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:Za mene je idiot ko dopusti da ga tuce... I tu nema price... Pusti ga jednom.. normalno da ce te tuci i drugi put..
Cura nevina, dala je momku ono što se jednom daje ,............... čitaj nevinost , jer se je nadala da je baš on pravi za nju .
Odgojena je da mora biti nevina sve dok se ne uda ,............. šonjo je tek poslije prvog sexa pokazao pravi obraz , postaje posesivan , ljubomoran , bolesno ljubomoran , tuče je , maltretira je , ... kako psihički , tako i psihički .
Ona jadna zbog načina odgoja ne zna šta da radi ; ako ga napusti , ko će je htjeti , jer nije više nevina - takav joj je odgoj .
Zbog svega toga ona trpi i misli da će se on jednog dana promijeniti .
Pužu , nisi žeMsko i ne kontaš neke stvari naše raje koja živi na zapadu.
Kroz moj životni vijek na zapadu , vidio sam sve i svašta .
MRKI, definitivno si u pravu....istovremeno sam dobila odgovor na dva pitanja ovim tvojim postom
\apsolutno se slazem
drugarica o kojoj sam pisala cisti primjer toga
drugi odgovor nije u vezi sa nasiljem, ali je fakat ovo tacno...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#70 Post Postao/la sabinax »

tema o kojoj razmisljam vec par dana a nisam stigla odgovoriti

ovako, mislim da nije sve bas tako crno i bijelo u bracnom zivotu, ima puno nijansi...upravo s ovim pitanjem imam neka iskustva reklo bi se vise neugodna nego ugodna.
Cesto se tu ne radi samo o onom "smijem li ici?" cesto je u pitanju dali ce ovaj drugi partner preuzeti obaveze dok se odlazi, npr. cuvanje djece....mislim da se sve to dobrom voljom moze, ali nasi muskarci cesto naviknuti na komociju ne zele "nauciti zenu na te ""privilegije"""
recimo moj prvi muz, bilo je pitanje...idem s prijateljicom u kazaliste taj i taj dan, budi kuci jer moram ti djete ostaviti.....naravno, nema problema...ali kad je dosao taj dan (iako je dan prije dobio podsjetnik) namjerno je kasnio...ja spremna, djete spremljeno...cekam da odem prijateljica ceka...a njega nema (nije tada bilo mobitela)...zivci samo sto ne iskoce iz tijela, dosao je naravno ali toliko da smo zakasnile na pocetak predstave (pa kad covjek razmisli:treba li mi ta sekiracija, radije ne ide)
ili npr. primjer drugi....Smijem li ici na koncert? (davno je to bilo u pocetku drugog braka-Kastav) Smijes naravno, nema problema, ja cu biti s djetetom...Ja se vratim puna dojmova, zadovoljna nastupom svjetskog gitariste, prepricavam ...a on suti...i tako jedno tjedan dana
e pa jbg....pa radije necu ici nego te torture prolaziti
naravno s vremenom se stvari mjenjaju, treba biti uporan, traziti svoja prava...ali tek nakon puno izgubljenih zivaca ostvarimo ono sta zelimo
netko to moze i zeli, netko NE...tad mu je lakse reci "Ne pusti me muz"
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#72 Post Postao/la grga »

Pitajte mame... [icon_boxing.gif] Pusa [smileyheartbounceqy7.gif]

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#73 Post Postao/la badgirl »

GRGA je napisao/la:Pitajte mame... [icon_boxing.gif] Pusa [smileyheartbounceqy7.gif]
:roll:

hajde grga mozes ti to bolje [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#74 Post Postao/la grga »

badgirl je napisao/la:
GRGA je napisao/la:Pitajte mame... [icon_boxing.gif] Pusa [smileyheartbounceqy7.gif]
:roll:

hajde grga mozes ti to bolje [Happy.gif]
Sorry,naravno da mogu,izbacilo me malo to Å¡to nevolim da me SE osobno spominje u negativi,IAKO TREBA I TO PRIHVATIT AL JE STVAR U INTERPRETACIJI..kao da nemam dobrih strana
,pa reagiram na prvu loptu,a to mi je lošije strana..
A I NEKE SE STVARI IZVLAČE SMO IZ KONTEKSTA,AL INAČE DRŽIM ŽENSKU STRANU I IMAJU MOJU PODRŠKU POŠTO SMO MI MUŠKARCI TAKVI KAKVI JESMO,AL NISMO BAŠ NI LOŠI..PITAJMO MRKIJA O TOME...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Sto da ga pitas? Pa nije ti on TATA!!!!!

#75 Post Postao/la nella26 »

To je balkanski sindrom zvani preseravanje.
Imam par prijateljica koje ne smiju od momka mrdnuti dok ga ne pitaju :lol:
Nekada sam imala prijateljicu i družile smo se dok ona nije momka našla onda joj je on zabranio da se vidja sa bilo kim čak jednom je nije pustio da ide sa mamom u grad a mama joj došla iz Njemačke nisu se vidjele par mjeseci.
I kako on kaže tako je.
Njeno mišljenje o tome je da je on ljubomoran zato što je voli. :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori