Ljubav na forumu

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ljjubav na forumu

#17 Post Postao/la beca »

papaya...ti si osoba koju bih trenutno zagrlila....


[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: ljjubav na forumu

#18 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:Beca jovi,
dobro jutro [smile.gif]

Ali sam uvjek drzala neku distansu. Meni je bas onaj osjecaj koji sam imala bio dovoljan, nisam tezila za sastankom.
Smatrala sam taj osjecaj "iskrenim" ali ne "realnim".


blago se tebi ....ih da i ja mogu da se ogranicim , ali neide ...ono sta nije realno ja realizujem ...
[oha.gif]
ali neka je tako ...ja se nisam na forumu zaljubila ali jesam na chatu ..tj. na chetu upoznala a na msn-u se zaljubila i to ne jednom...i nije mi zao ...
beco ...ti znas kako i sta , slusaj svoje srce i sve ce biti uredu a bogami i pamet ..ali ne puno ..
ja barem vise slusam srce ...ono je glasnije pa moram [baaa.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: ljjubav na forumu

#21 Post Postao/la Bijesanpuz »

Na ovom forumu sam uvijek bio distanciran od sviju...Sa svima sa ok .. ali nikog nisam gledao na taj nacin da bi mogli biti u vezi. Uvijek je bila granica prijateljstvo, i drago mi je da je tako.. Jer uvijek je lakse odrzati prijateljstvo na ovaj nacin nego ljubav...

I ostat ce na tome...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ljjubav na forumu

#23 Post Postao/la beca »

prvi put u zivotu sam ostala bez rijeci.....

dzemila ne znam sta da napisem.....

trenutno....mozak blokada....sta se sve moze desiti...dzemila, ne znam sta da ti kazem za ono sto se tebi desilo, nemam objasnjenje ni za ono sto se meni desava, sad sam totalno zbunjena....samo znam da me u ubin duse razumijes...moras...pisat cu drugi put...nemam rijeci zaista... PRVI PUT U ZIVOTU...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ljjubav na forumu

#25 Post Postao/la beca »

hvala hypnose, ja zaista razumijem sta mi pokusavas reci...to tako izgleda...
sinoc mi je jedan prijatelj napisao da ne trebam o sebi pisati na fotumu, da to neki mogu pogresno protumaciti, pa cak nesto ruzno i uciniti...ja sam iskrena osoba i kako ja nikome ne bih svjesno nazao ucinila, nisam ni razmisljala o toj mogucnosti...ali kad sam vec pocela pisati idem dalje, neka misli ko sta hoce....
Zadnja izmjena: beca, dana/u 08 Dec 2009 08:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: ljjubav na forumu

#26 Post Postao/la alyssa_27 »

potpuno se slazem sam @dzemila i @hypnose [eusa_clap.gif]

@beca-jovi, nije ni cudo shto si me onu noc na onakav naci "kao fol" zezala.. Vidim sad da si se zezala kako bi tebi dobro bilo...neznam kako da se izjasnim, nit znam dali se uopce sjecash shta si mi sve govorila onu noc, shto je po tvome bilo zezancija, i dali se uopche sjecash..?...Ali..prvi put si samnom prichala na shoot-boxu i prosipala si mi pamet, a ocigledno pogledaj malo bolje oko sebe, pa mi onda soli pamet..nemoj da mislish da te napadam, jer ja sam iskrena osoba, to znaju dobro @Dzemila i @LAFF, jer me dugo znaju..nezelim nikome zlo, ali kada sam ja sretna ja ne volim da se neko na moj racun zahebava..Da ne zabrljavam temu, htjela sam da kazem da se to meni nikad nije desilo a nece se ni desiti, pogotovu sada i ikada, nakon shto sam nashla svoju srodnu dushu..ja nisam takva jednostavno, a nemam shta osim toga da nadovezem kad su @Dzemila i @hypnose sve rekli, kako ja na to gledam... Ipak zelim ti svu srecu svijeta i da se odlucish shta je najbolje, za obe strane [icon_flower.gif]

PS..nije vazno shta ja mislim, mozda za tebe...ali po mome misljenju je za mene prevara to shto ti radish...
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ljjubav na forumu

#27 Post Postao/la beca »

alyssa_27 je napisao/la:potpuno se slazem sam @dzemila i @hypnose [eusa_clap.gif]

@beca-jovi, nije ni cudo shto si me onu noc na onakav naci "kao fol" zezala.. Vidim sad da si se zezala kako bi tebi dobro bilo...neznam kako da se izjasnim, nit znam dali se uopce sjecash shta si mi sve govorila onu noc, shto je po tvome bilo zezancija, i dali se uopche sjecash..?...Ali..prvi put si samnom prichala na shoot-boxu i prosipala si mi pamet, a ocigledno pogledaj malo bolje oko sebe, pa mi onda soli pamet..nemoj da mislish da te napadam, jer ja sam iskrena osoba, to znaju dobro @Dzemila i @LAFF, jer me dugo znaju..nezelim nikome zlo, ali kada sam ja sretna ja ne volim da se neko na moj racun zahebava..Da ne zabrljavam temu, htjela sam da kazem da se to meni nikad nije desilo a nece se ni desiti, pogotovu sada i ikada, nakon shto sam nashla svoju srodnu dushu..ja nisam takva jednostavno, a nemam shta osim toga da nadovezem kad su @Dzemila i @hypnose sve rekli, kako ja na to gledam... Ipak zelim ti svu srecu svijeta i da se odlucish shta je najbolje, za obe strane [icon_flower.gif]
izvini za ono, vec sam ti se izvinila....
Zadnja izmjena: beca, dana/u 08 Dec 2009 08:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ljjubav na forumu

#30 Post Postao/la beca »

hvala....svi ste u pravu...definitivno...

ja je meni jos....da shvatim...uistinu, do kraja...

pitanje je zelim li shvatiti

Odgovori