Najjadniji nacin da se prekine...

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Najjadniji nacin da se prekine...

#1 Post Postao/la beca »

Koji je po vama najmizerniji, najjadniji, ono dno dna nacin da se prekine veza, bilo ljubavna, prijateljska ili neka druga????


Po mom misljenju, a svasta sam se nagledala, naslusala i na kraju krajeva dozivjela, jeste da se samo najednom prekine kontakt da osoba osobu iz cista mira pocne ignorisati...

Imam prijateljicu koja nije nijednom od momka dozivjela da prekine sa njom normalno, jednostavno joj se samo prestanu javljati....To me uvijek cudilo i pitala sam se sta im uradi pa joj tako vrate....sve do jednom, kada sam i ja dozivjela isto....

Zar u tim ljudima nema toliko ljudskosti za bar jednu recenicu za zbogom....Ono, normala pijete kafu, pricate danas, i od sutra kao u zemlju da propadne, vise se nikad ne javi.....ZASTO???

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#2 Post Postao/la maida_20 »

[eusa_think.gif] zašto?

Meni je najlogičnije objašnjenje...nema hrabrosti...nečega se plaši...nešto krije...

Ma šta znam...nisam to još nikada doživjela da samo od jednom neko prekine sa mnom kontakt...za sve postoji objašnjenje pa i za svaki prekid veze,prijateljstva,bilo čega...

Ja bih tražila objašnjenje...pa po cijenu i da se posvađamo :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#3 Post Postao/la beca »

Pa muskarcine da se plase, da nesto kriju [eusa_think.gif] :lol: , malo sutra....svi su ti njeni bivsi izigravali muskarcine, a moj "prijatelj" koliko ja znam, nije imao razloga za sve to, ali voljela bih da sam nekad saznala zasto se sve to desilo, jednostavno da sebe ne grizem pomisljanjem da sam ja nesto mozda nenamjerno zeznula...a pored toga je savrseno dobro znao kakva sam osoba, i znao je da ce me to boljeti i to mnogo, ne znam......da ne cujem za njega d drugih ljudi, mislila bih da je u zemlju propao.....


naumpade mi ona zezancija: otkad je umro, kao da je u zemlju propao [To funny.gif]

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#4 Post Postao/la maida_20 »

beca_jovi je napisao/la:Pa muskarcine da se plase, da nesto kriju [eusa_think.gif] :lol: , malo sutra....svi su ti njeni bivsi izigravali muskarcine, a moj "prijatelj" koliko ja znam, nije imao razloga za sve to, ali voljela bih da sam nekad saznala zasto se sve to desilo, jednostavno da sebe ne grizem pomisljanjem da sam ja nesto mozda nenamjerno zeznula...a pored toga je savrseno dobro znao kakva sam osoba, i znao je da ce me to boljeti i to mnogo, ne znam......da ne cujem za njega d drugih ljudi, mislila bih da je u zemlju propao.....


naumpade mi ona zezancija: otkad je umro, kao da je u zemlju propao [To funny.gif]
Pa "izigravali "muškarčine...nije to ni M...od muškarca a kamoli muškarčina




Šta kaže, kao da je u zemlju propao[To funny.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#5 Post Postao/la beca »


Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#6 Post Postao/la ra-ja »

Najjadniji nacin prekidanja veze je u drustvu se posvadjati i izvredjati.... [huh.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#7 Post Postao/la grga »

,....pa nakraju reče,"Al da ostanemo dobri prijatelji!" BLJAK

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#9 Post Postao/la ra-ja »

GRGA je napisao/la:,....pa nakraju reče,"Al da ostanemo dobri prijatelji!" BLJAK
:lol: :lol: cuj...pa dobro si @GRGA prosao ...moglo je biti i gore..... :lol: ipak mislim da si zasluzio.... :lol:
Suti i trpi.....

Nisam zato da se iznose prljavi ves ako treba da dodje do prekida....

A svako ima svoje razloge za takav cin....
Sta bih tek rekla...... da deset dugih godina muke ,samoce,robije....zbog cega.... :?:
O sjecanjima,,,jojjj ba :arrow:

GRGA BRATE TREBA DA SE RADI.... :lol: :lol: :lol:

NajmizernijI tj najadniji nacin za prekid.....Da budes na slavlju..i partner te ostavi na podijumu za ples...pridje vasoj suparnici......a svi u tebe gledaju..... :roll:

i

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#11 Post Postao/la beca »

Mic_Sokoli je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:Koji je po vama najmizerniji, najjadniji, ono dno dna nacin da se prekine veza, bilo ljubavna, prijateljska ili neka druga????


Po mom misljenju, a svasta sam se nagledala, naslusala i na kraju krajeva dozivjela, jeste da se samo najednom prekine kontakt da osoba osobu iz cista mira pocne ignorisati...

Imam prijateljicu koja nije nijednom od momka dozivjela da prekine sa njom normalno, jednostavno joj se samo prestanu javljati....To me uvijek cudilo i pitala sam se sta im uradi pa joj tako vrate....sve do jednom, kada sam i ja dozivjela isto....

Zar u tim ljudima nema toliko ljudskosti za bar jednu recenicu za zbogom....Ono, normala pijete kafu, pricate danas, i od sutra kao u zemlju da propadne, vise se nikad ne javi.....ZASTO???

Kao da si mene opisala.


Al samo u pojedinim situacijama, i ja mislim ne trebate toliku buku od toga pravit,tako se ponasaju i Muskarci i zene kad im nije toliko stalo do drugog.
tako se ponasaju osobe koje nemaju hrabrosti reci istnu...nije meni, niti bilo kome tesko prihvatiti istinu, kakva god bila, ali je tesko prihvatiti cinjenicu da neko na konto tebe sebe dize i glumi stosta....

I Mic, savrseno dobro znas sta mislim o tebi, ali ovo sto si napisao......ma hajde dane ulazimo u raspravu, da ja uvijek ne bih bila rogata nek ostane na ovome.......svakako ste vi muskarci nedefinisani i uvijek cete to ostati...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#13 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa na takav način prekidaju samo sebičnjaci i bezobrazni ljudi. da ti je ne znam kako neko dosadio treba fino sjesti s njim i objasniti zašto želiš da prekineš, lijepim riječima, ali odlučnim. ipak trebaš biti veliko govno da bi mogao samo tako prestati da se javljaš osobi koja gaji neke osjećaje prema tebi

jedino opravdavam ignorisanje i "nestajanje bez riječi" ako te momak prevari

tu nema smisla raspravljati jer prevara je prevara i ne može se opravdati
upravo [eusa_clap.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#14 Post Postao/la sabinax »

istina i meni je najblesavije kad se jednostavno prestane javljati...to je tako jadno i kukavicki...ja da ne zelim rekla bih bilo sto pa makar i to "Mozemo ostati prijetelji" (to mi je nekako normalna i postena recenica)
mozda jednostavno muskarci i zene sasvim drugacije funkcioniraju i jednima je normalno jedno a drugima ovo drugo
ovo nejavljanje, ignoriranje ili bijeg mi je mozda gore od bilo koje vrste prekida
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori