Najjadniji nacin da se prekine...

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#16 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:Pa sad...
i ja sam tako postupila sa jednim momkom.

Zato sto sam znala kakav je i da bi me proganjao do ihahaj..bolje za mene, manje sam zivaca izgubila

proganjao....bio previse dosadan, da.....to je razumljivo zastosi to uradila, ali vjerovatno se nije desilo da ste dans ono super pricali o svemu, zezali se bili raspolozeni, a sutra ti nestala....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#18 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:Pa za njega jeste tako ispalo jer nije znao sta mu se to sprema...kuku meni..sad mi malo zao
kakav si ti covjek [mmmux2.gif] [laugh.gif] ...da te ne znam zapitala bih se... :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#20 Post Postao/la ra-ja »

....jedno pravilo....zlato je cutati..a srebro govoriti.....

Uvijek sam za prvu soluciju...........

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#21 Post Postao/la lien »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa na takav način prekidaju samo sebičnjaci i bezobrazni ljudi. da ti je ne znam kako neko dosadio treba fino sjesti s njim i objasniti zašto želiš da prekineš, lijepim riječima, ali odlučnim. ipak trebaš biti veliko govno da bi mogao samo tako prestati da se javljaš osobi koja gaji neke osjećaje prema tebi

jedino opravdavam ignorisanje i "nestajanje bez riječi" ako te momak prevari

tu nema smisla raspravljati jer prevara je prevara i ne može se opravdati
E pa meni se upravo to desilo! Jedan dan bili smo još zajedno i sve super a drugi dan več je upoznao drugu i otišao.. bez riječi.. ja sam mu toliko dosadjivala po telefonu sve dok mi nije u poruki napisao, kako treba vremena za sebe i blablbla.... a isti dan saznam da se šetao i izišao na piče sa jednom drugom... jao što sam bila ljuta, napala ga preko telefona ali on je tvrdijo kako njih dvoje nisu zajedno...

Trebala sam nekoliko mjeseci da sam jedva došla sebi, u to vrijeme razboljela se- svaki 3. dan kod doktora, 5 ispita na fakultetu a ja ne znam za sebe...ne znam ni sama kako sam sve to prošla..evo tek sad nekako došla sebi, kad prije sedmicu dana dobivam poruku od NJEGA.. Kako sam, šta ima novo..i da.. njemu je žao za sve što je bilo.. pff..gade jedan. ma da ga još volim, rekla sam da meni to više ništa ne pomaže i nek drugi put pazi šta radi... i dovidjenja... ne znam ni sama kako mi je to uspjelo jer i poslije svega ja bi se odma njemu vratila..ludo srce [eusa_wall.gif] ali radije sam saslušala razum... ali ako sam učinila pravu stvar, zašto se osječam sad tako glupo? [whatsthat.gif]
i zašto mi je ustvari poslao poruku? Prelijep je, cura mu ne fali... zar je stvarno tako proklet da mi mora opet sve pokvarit???!!!
:cry:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#23 Post Postao/la nella26 »

Upravo je najjadnije ne javljati se i ignorisati nekoga.Koliko god vas neko povrijedio ili šta god da se desi brate mili sjedeš i objasniš "Ne ide ovo ovako" i zdravo a ne hinjski.Pravo ne volim hinje i jadnike koji ne smiju pričati i reči šta misle
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#24 Post Postao/la Bebana_de »

A jest vala jadno i bedno na taj nacin prekiniti vezu,,,mislim (NE JAVLJATI SE)
Za mene su to obicni fosili,,,ufurani stvorovi koji trose ovaj dragocjeni lufr,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Najjadniji nacin da se prekine...

#26 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:ali ljudi moji, drugacije neki ne mogu da prihvate kraj...
draga moja, shvatljivo je to sto pises, drugacije neki ne mogu da prihvate kraj.., ali pitanje, u uvodu je bilo, kada je sve ok, zamisli ti sa nekim, iylazis, bude ti super, mjesecima, i on samo, kao da je u zemlju propao....nestane....drugo je kada se ne mozes otarasiti nekoga, pa ga onda samo izignorises na taj nacin....

Odgovori