Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#16 Post Postao/la ra-ja »

nella26 je napisao/la:Laž je danas osnovno sredstvo kojim se služi dosta ljudi zamislite se u situaciji da ste neko vrijeme u vezi sa osobom i saznate da je on/ona u braku a vi niste.Niste čak mogli ni posumnjati jer partner puno vremena sa vam provodi.
Kažete da ste saznali a onda vas uvjerava da mu je stalo i do vas?
Kako bi ste se postavili pod uslovom da vam je jako stalo do te osobe'
p.s. aktuelan problem moje drugarice
Ja mislim ako si postavila temu ,trebala si prva dati svoje sopstveno misljenje... :?:

Prvo nebih se mogla naci u takvoj situaciji..jer se nebih upustala u vezu dok ga nebih dobro upoznala....
Pitam se samo sta je sa tom njegovom zenom ,zar se nepita gdje joj je muz..i dali joj je uopste vazno zasto ga nema cesto kod kuce... :?: Mislim da ipak u njihovom braku nesto nestima....Uvijek se pitam ..gdje je tu ljubav,,,, :!:
Iskreno receno ...sita sam i svakakvih supruga ...kao i ljubavnica...ba

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#17 Post Postao/la nella26 »

Nemoj te me ružiti nisam znala da moram prva dati svoj komentar kad postavim temu!

Dakle, moj komentar bi bio :ostavila bih ga , naravno , ne bih mogla živjeti sa tim na savjesti da ga ja odvajam od porodice. Isto kao što ne bih poželjela sutra da se to meni desi a čovjek što zasluži i dobije.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#18 Post Postao/la beca »

Kako god da se postavis ishod je isti....on uvijek na kraju ode svojoj zeni......pa bilo to momentalno da ga cura ostavi kada sazna ili da se malo provoda sa njom pa onda, ali cinjenica je da se 99 posto njih vrati zenama....

a koliko sam shvatila po pricama cura koje su imale kontakta sa takvima, svaki od njih je jadnik kojeg zena ne razumije, zapostavlja, nabraja, jezika, a ni su divni, krasni, savrseni, upravo oakvi kakvi treba da budu da bi ih jedna mlada, lijepa, zgodna cura od 25 god privila na grudi, njih koji su jos malo pa pred penziju, ali oni glume frajere.....

vec sam negdje napisala, ali moram ponoviti, SVE BIH JA NJIH KOJI OSTAVE ZENU I DJECU KUCI I JURE ZA /da se ne izrazavam/ POLILA BENZINOM I ZAPALILA [laugh.gif]

p.s. a mi jos gluplje , tj. one koje im vjeruju.....i takve treba....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#20 Post Postao/la nella26 »

papaya je napisao/la:moj otac je ostavio svoju zenu (i troje djece) i otisao ljubavnici iliti shvalerki....

(i nek je vala)
ista stvar [thumbup.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#21 Post Postao/la ra-ja »

Neznam sta se tu treba pitati..kada otkrijem da je ozenjen on nije moj bio niti ce biti....Jednostavno napustiti teren,,Bez obzira koliko sam zaglibila parlamentarno bih napustila teren jer je to tudje zabranjeno...
Saosjecam sa bilo kojom zenom da li je ja volila ili ne...sto nezelim da se meni desi ..kako bih ja onda pravila to drugom.... [icon_flower.gif]

Medjutim kako je nestasica muskaraca ,da li stvarna ili prividna. mnoge zene posezu ruku za onim muskarcima koji su vec zauzeti...Jako los primjer za mladi narastaj..jer treba svatiti da tim svojim dzirom ili cejfom razaras jednu bracnu zajednicu vjerovatno imaju djecu koja najvise trpe posledice.... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#23 Post Postao/la ra-ja »

FAITH HiLL/THERE yOU LL bE lURICS.....modre oci... [icon_flower.gif]

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#24 Post Postao/la becanka »

[Happy.gif]

Ma dala bi mu crveni karton i neka pici u pin na ²

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#26 Post Postao/la sabinax »

kakav mi je to decko ako mu ne znam bracno stanje...ali znam da se to znalo dogoditi i onda bude vec kasno kad se cura zaljubi...samo mi nije jasno kako to ne saznat
Al da znam da je tako....pokusala bih se odljubit, mozda ne zbog same cinjenice da je ozenjen vec zbog toga sto mi je to presutio...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
divlja__ruza
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 116
Pridružen/a: 10 Jun 2010 15:54

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#27 Post Postao/la divlja__ruza »

Ja sam jako mirna ,neagresivna osoba al takvom liku bi se krvi napila,i rebra polomila,autom ga udarila...ok...ok...mirna sam...

Kad bih saznala...prvo bih se potrudila da to njegova draga sazna (ne iz osvete nego zato sto mislim da ni jedna zena to ne zasluzuje) a onda otisla sto dalje od njega ...ostat s takvim lazovom?? Nikad!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako se postaviti (saznali ste da vam je dečko oženjen)

#28 Post Postao/la ra-ja »

Prvo nebih me mogao tako dugo varati .nisam vise balavica..moji osjecaji su vredni i nebacam ih ja bilo kako i bilo kome...cak i prema onima koje poznajem od prije.. [icon_flower.gif]

Odgovori