Mane i vrline kod partnera

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Mane i vrline kod partnera

#1 Post Postao/la nella26 »

Da li vašem partneru ukazujete na njegove mane i ističete njegove vrline?
Koliko vas upće nervira neka mana kod partnera?
Koliko , ustvari, primjećujete partnerove mane?


Moj bivši momak je bio sklon davanju komentara mojim drugaricama bilo pozitivnih bilo negativnih što je najtužnije govorio im je to u lice.To me strašno nerviralo i uvijek sam mu govorila da se njega ne tiče šta moja prijateljica radi od svog života i da on nema pravo išta govoriti.Pravo me nekad bude stid.
Ali je bio jako pedantan i to mi se dopadalo uvijek bih ga pohvalila kad npr.dodjem kod njega a ono sve u najboljem redu.
Strašan sam kritičar i npr neke stvari možda neko ne bi ni primijetio a mene izbace iz takta.Valjda sa godinama dolazi :D
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#2 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la:Da li vašem partneru ukazujete na njegove mane i ističete njegove vrline?

da, ali vjeruj mi, ponekad je sve uzalud, nekad mu trebas okrenuti ledja, on iste sekunde sam shvati sta mu je mana a sta vrlina, ako mu je stalo do tebe...


Koliko vas upće nervira neka mana kod partnera?

Jako me nerviraju cak i sitnice, nekako sve mislim da osobe koje se vole trebaju imati odredjena pravila u zajednickom zivotu, i prilagodjavati se jedno drugome, da bi poboljsali svoje odnose i samim time izbjegli sve negativno...

Koliko , ustvari, primjećujete partnerove mane?

Mozda i previse...

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#3 Post Postao/la diisaaa »

beca_jovi je napisao/la:
Koliko , ustvari, primjećujete partnerove mane?

Mozda i previse...
[/quote]

jesi sitnicar beca [mmmux2.gif]
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#4 Post Postao/la beca »

diisaaa je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
Koliko , ustvari, primjećujete partnerove mane?

Mozda i previse...
jesi sitnicar beca [mmmux2.gif][/quote]


ja samo zelim da sve bude kako treba [smile.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#5 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la:Da li vašem partneru ukazujete na njegove mane i ističete njegove vrline?
Koliko vas upće nervira neka mana kod partnera?
Koliko , ustvari, primjećujete partnerove mane?
S obzirom da sam u braku nešto više od 20 godina, onda možete sa sigurnošću biti uvjereni da se to s godinama doživi sve , i pohvale i kritike ,................ da bi se na kraju našao zajednički jezik [mmmux2.gif]
nella26 je napisao/la:
Moj bivši momak je bio sklon davanju komentara mojim drugaricama bilo pozitivnih bilo negativnih što je najtužnije govorio im je to u lice.To me strašno nerviralo i uvijek sam mu govorila da se njega ne tiče šta moja prijateljica radi od svog života i da on nema pravo išta govoriti.Pravo me nekad bude stid.
Greška je u tebi i svima koji slični tebi [eusa_snooty.gif] Tvoj bivši je u pravu ; kaže ono što misli i iza leđa ne govori ,................ jak mi muda ne reći poznaniku ili prijatelju ono što bi u svakom slučaju trebali .
Npr. ako nešto na tvojoj drugarici ne stoji lijepo , pa bolje joj je to reći - nego da joj se drugi smiju .
Zato i jest ovaj svijet naopak . .............. zato Å¡to izbjegavamo ISTINU .
nella26 je napisao/la: Ali je bio jako pedantan i to mi se dopadalo uvijek bih ga pohvalila kad npr.dodjem kod njega a ono sve u najboljem redu.
Ma hvalila ga ili ne, on je takav - da li ga to imponuje :lol: .
nella26 je napisao/la: Strašan sam kritičar i npr neke stvari možda neko ne bi ni primijetio a mene izbace iz takta.Valjda sa godinama dolazi :D
Pravi kritičar uputi dotičnoj osobi kritiku a ako šutiš - onda nisi kritičar [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#6 Post Postao/la beca »

mrki idi nam obajsni kako citiras dio po dio........na temi kako pisati na forumu, hajde please

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#7 Post Postao/la mrki62 »

beca_jovi je napisao/la:mrki idi nam obajsni kako citiras dio po dio........na temi kako pisati na forumu, hajde please
Ja samo pišem , sve se samo od sebe desi :lol:

Objašnjeno je to s moje strane - potrudite se pronaći , ja sam lijen [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#8 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:Objašnjeno je to s moje strane - potrudite se pronaći , ja sam lijen [mmmux2.gif]
za sve osim za neke stvari....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#9 Post Postao/la mrki62 »

beca_jovi je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Objašnjeno je to s moje strane - potrudite se pronaći , ja sam lijen [mmmux2.gif]
za sve osim za neke stvari....
Aaaaaaaaaaaaa , ono u ono sam ti ja uvijek spreman ,............... šteta što ti nisam bivši , pa da malo ponovimo dodire i ulaske :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#10 Post Postao/la nella26 »

mrki62 je napisao/la:Pravi kritičar uputi dotičnoj osobi kritiku a ako šutiš - onda nisi kritičar [muzikafo1.gif]
Uputim i ja kritiku i nisam osoba koja bilo šta prešuti nego on pretjeruje npr.moja drugarica kaže svoje mišljenje a on na to da je glupa i da ne treba to tako nego kako on kaže odakle mu pravo da tudje mišljenje ispravlja.
Svako ima pravo da iznese ono Å¡to misli i to se ne mora slagati sa ostalima.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#11 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:Aaaaaaaaaaaaa , ono u ono sam ti ja uvijek spreman ,............... šteta što ti nisam bivši , pa da malo ponovimo dodire i ulaske :lol:

ne ponavljam utvrdjeno gradivo [mmmux2.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#12 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la:
Uputim i ja kritiku i nisam osoba koja bilo šta prešuti nego on pretjeruje npr.moja drugarica kaže svoje mišljenje a on na to da je glupa i da ne treba to tako nego kako on kaže odakle mu pravo da tudje mišljenje ispravlja.
Svako ima pravo da iznese ono Å¡to misli i to se ne mora slagati sa ostalima.
E to je druga stvar, svako ima pravo na svoje mišljenje a ako je to mišljenje pogrešno onda se proba ispraviti na način da se lijepo objasni a nekoga danas nazvati glupim je krajnje nekulturno .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#13 Post Postao/la beca »

Bice da cemo sad svi o manama, ima li iko da ce o vrlinama :D

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#14 Post Postao/la mrki62 »

beca_jovi je napisao/la:Bice da cemo sad svi o manama, ima li iko da ce o vrlinama :D
Mene ,.................. volim žene
Vrline ,.................. volim žene :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: MANE I VRLINE KOD PARTENERA

#15 Post Postao/la beca »

mrki62 je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:Bice da cemo sad svi o manama, ima li iko da ce o vrlinama :D
Mene ,.................. volim žene
Vrline ,.................. volim žene :lol:

a kod partnera???

Odgovori