Ženskaroš

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Ženskaroš

#1 Post Postao/la mrki62 »

Kako prepoznati ženskara?

Upoznale ste nevjerojatno šarmantnog muškarca koji vas sluša, cijeni, razgaljuje vašu dušu. Radi li se o princu na bijelom konju ili o ženskaru?

slika
Dok vas drži u zagrljaju, već na nišanu ima drugu - to je Don Juan (jlp)

Znamo kako to ide. Priđe ti izuzetno simpatičan, seksi i privlačan muškarac zbog kojeg vam zadrhte koljena. U trenutku zna svladati tvoj obrambeni mehanizam, zaspe te komplimentima, donese ti piće i ne dozvoli da ga platiš, jer tako lijepa žena ne plaća. Uz to tvrdi da nije mogao skinuti oči s tebe od trenutka kad si ušla u prostoriju i da imaš najljepši osmijeh koji je ikada vidio. Djeluje previše savršeno da bi bilo istinito, te se stoga oprezno pitaš je li takav prema svakoj ženi koja uđe u lokal. Željela bi da to nije istina, ali mjere opreza nikada nisu suvišne, jer slomljeno srce ne zacjeljuje tako brzo. Pa da pogledamo kako prepoznati ženskara.

Casanova na prvi pogled

Ženskari su šarmantni, pažljivi, zainteresirani za razgovor, zanimaju ih tvoji hobiji, interesi, osjećaji. Znaju izuzetno dobro slušati, kao što znaju razgovor usmjeriti tako da glatko teče i da se žena posve opusti i da im vjeruje. Brižljivo odabranim komplimentima, koji nisu kliše i obično su iskreni, jer ženskari zaista vole (sve) žene, znaju ženu uvjeriti da je nešto posebno. Ona koju zavode zaista počne blistati pod pregrštom ženskarovih pohvala.

Ženskar
Ženskari mogu obogatiti seksualni život i biti balzam za samopouzdanje, ako ih se pravilno shvati (jlp)

Ženskari poznaju žensko srce

Casanove jako dobro poznaju ženske osjećaje i raspoloženja, njihov način razmišljanja. Mogli bismo reći da su u kontaktu sa svojom ženskom stranom. Obično su okruženi brojnim prijateljicama, jer im prvenstveno godi žensko društvo. Vole igru lova, koja im osim razine testosterona podiže i praiskonski osjećaj muškosti.

Pa iako se čini kao da su puni samopouzdanja, obično je upravo obrnuto. Sa ženama se moraju čitavo vrijeme potvrđivati kako bi bili zadovoljni sami sa sobom. Psihoterapeut Jed Diamond pripisuje potrebu za uvijek novim izazovima koje predstavljaju žene upravo lošoj slici koju imaju o sebi i nesigurnosti ženskara u to što su oni uopće. Ta nesigurnost je navodno posljedica odsutnosti figure oca u djetinjstvu.

Kako ga prepoznati?

To su muškarci koji flertaju sa svakom ženom, čak i sa ženama svojih prijatelja. Skloni su tome da završe u krevetu i s posve neprimjerenim partnericama samo zbog toga jer je bilo lako. Dugoročno nisu sretni, jer serijski seks ne donosi serijsku samosvijest i samopouzdanje. Potrebne su uvijek nove potvrde da zaista mogu dobiti i ovu i još ovu ženu, koju onda brzo zamijene za novo blago. U vezi ne mogu ostati. Ako ga želiš prepoznati, pokušaj saznati skriva li svoj ljubavni život pred ljudima koji su mu važni i da li si neprestano obećava da neće flertati sa ženama svojih prijatelja (a obećanja se naravno ne drži) te da li spava i s partnericama koje su za njega neprimjerene samo zato, jer je bilo lako. Odgovori na ta pitanja dat će ti dovoljno pouzdan odgovor je li tvoj princ na bijelom konju ženskar.

Tko su njihove 'žrtve'?

Njihove omiljene 'žrtve' obično su mlađe žene koje nemaju previše samopouzdanja i koje će ih blistavih očiju pitati: 'Zaista tako misliš?', kad će joj šapnuti da je lijepa.

Ženskari imaju i svoje dobre strane – iskoristite to!

Naravno da ženskari imaju i svoje dobre strane, koje morate uzeti u obzir. Upravo zbog toga vrijedi se uvjeriti je li šarmantni muškarac zbilja ženskar ili je možda nešto više od toga. Don Juani su obično zbilja zainteresirani za vas samo dok ste plijen, pa to vrijeme možete iskoristiti i zabavljati se uz dobrog sugovornika, odnosno uz pažljivog slušatelja. Tako možete malo ispuhati svoje osjećaje. Tradicionalni Casanova je spreman ženu i jako maziti te mu nije žao novaca za večere, kino, pića - pustite ga neka vas samo mazi.

Osim toga ženskari, ako ih kao takve prihvatimo, dobri su i za naše samopouzdanje - konačno netko tko nam zna reći kako smo lijepe i poželjne - ponekad tek kroz tuđe oči vidimo svoje pozitivne osobine. Ukoliko se, dakle, možete emocionalno distancirati, ženskar je kao dobitak na lotu.
Labirint do idealnoga muškarca ostaje labirint

Navedeni znakovi mogu vam do neke mjere pomoći, ali ipak moramo priznati da je teško razlikovati ženskara od muškarca koji se iskreno zanima za vas i u vama vidi nešto više od krevetskog potencijala. Kao i u mnogim drugim situacijama, morat ćete se osloniti na osjećaj, na intuiciju i nemojte bez razmišljanja otjerati idealnog muškarca, jer vas previše zasipa komplimentima i jer se uz njega osjećate sigurno, opušteno i posebno. Ne - onaj muškarac uz kojeg se osjećate kao hrpa jada nije idealan muškarca, iako nije ženskar.

Posjetite: Intimatemedicine.com

Preuzeo Odavdje
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Ženskaroš

#2 Post Postao/la probisvjet »

mislim da svaka zena koja zna sto zeli od jedne veze moze da osjeti ... imaju vise vrste muskarca , oni koji su s tobom zbog sexa , oni kojima je prijatno i provode lijepe trenutke ali znaju da ce kratko trajati , oni kojima je stalo i oni koji zele da budes jos jedan trofej u nizu dosta njih ..... zenskaros ili bilo sto drugo se vidi , osjeti , primjeti po ponasanju , po pricanju , po tome koliko paznje daje tebi ili onome o cemu mu pricas ... obicno zenskarosa smatram muskarca koji voli drustvo zene i njeno tijelo , koji je opsjednut samim sobom , svojim izgledom i tudjim pogledom prema sebi !!
Zadnja izmjena: probisvjet, dana/u 22 Jul 2009 16:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ženskaroš

#3 Post Postao/la nella26 »

Mrki svaka čast na detaljima [thumbup.gif]
Probisvijet je to jako lijepo objasnila i rekla sa gledišta žene, dodala bih samo da je nažalost danas sve više ženskaroša i švalera ali se mogu prepoznati po mnogo čemu, od načina na koji dijeli komplimente do njegovog stava i svega ostalog
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ženskaroš

#4 Post Postao/la sabinax »

probisvjet je napisao/la: mislim da svaka zena koja zna sto zeli od jedne veze moze da osjeti ... imaju vise vrste muskaraca , oni koji su s tobom zbog sexa , oni kojima je prijatno i provode lijepe trenutke ali znaju da ce kratko trajati , oni kojima je stalo i oni koji zele da budes jos jedan trofej u nizu dosta njih ..... zenskaros ili bilo sto drugo se vidi , osjeti , primjeti po ponasanju , po pricanju , po tome koliko paznje daje tebi ili onome o cemu mu pricas ... obicno zenskarosa smatram muskaraca koji voli drustvo zene i njeno tijelo , koji je opsjednut samim sobom , svojim izgledom i tudjim pogledom prema sebi !!
skoro da nemam vise sta dodati na ovo
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Ženskaroš

#5 Post Postao/la zivinicannn »

prepoznao sam se haha

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Ženskaroš

#6 Post Postao/la Emmi »

mrki62 je napisao/la:Kako prepoznati ženskara?

Upoznale ste nevjerojatno šarmantnog muškarca koji vas sluša, cijeni, razgaljuje vašu dušu. Radi li se o princu na bijelom konju ili o ženskaru?

slika
Dok vas drži u zagrljaju, već na nišanu ima drugu - to je Don Juan (jlp)

Znamo kako to ide. Priđe ti izuzetno simpatičan, seksi i privlačan muškarac zbog kojeg vam zadrhte koljena. U trenutku zna svladati tvoj obrambeni mehanizam, zaspe te komplimentima, donese ti piće i ne dozvoli da ga platiš, jer tako lijepa žena ne plaća. Uz to tvrdi da nije mogao skinuti oči s tebe od trenutka kad si ušla u prostoriju i da imaš najljepši osmijeh koji je ikada vidio. Djeluje previše savršeno da bi bilo istinito, te se stoga oprezno pitaš je li takav prema svakoj ženi koja uđe u lokal. Željela bi da to nije istina, ali mjere opreza nikada nisu suvišne, jer slomljeno srce ne zacjeljuje tako brzo. Pa da pogledamo kako prepoznati ženskara.

Casanova na prvi pogled

Ženskari su šarmantni, pažljivi, zainteresirani za razgovor, zanimaju ih tvoji hobiji, interesi, osjećaji. Znaju izuzetno dobro slušati, kao što znaju razgovor usmjeriti tako da glatko teče i da se žena posve opusti i da im vjeruje. Brižljivo odabranim komplimentima, koji nisu kliše i obično su iskreni, jer ženskari zaista vole (sve) žene, znaju ženu uvjeriti da je nešto posebno. Ona koju zavode zaista počne blistati pod pregrštom ženskarovih pohvala.

Ženskar
Ženskari mogu obogatiti seksualni život i biti balzam za samopouzdanje, ako ih se pravilno shvati (jlp)

Ženskari poznaju žensko srce

Casanove jako dobro poznaju ženske osjećaje i raspoloženja, njihov način razmišljanja. Mogli bismo reći da su u kontaktu sa svojom ženskom stranom. Obično su okruženi brojnim prijateljicama, jer im prvenstveno godi žensko društvo. Vole igru lova, koja im osim razine testosterona podiže i praiskonski osjećaj muškosti.

Pa iako se čini kao da su puni samopouzdanja, obično je upravo obrnuto. Sa ženama se moraju čitavo vrijeme potvrđivati kako bi bili zadovoljni sami sa sobom. Psihoterapeut Jed Diamond pripisuje potrebu za uvijek novim izazovima koje predstavljaju žene upravo lošoj slici koju imaju o sebi i nesigurnosti ženskara u to što su oni uopće. Ta nesigurnost je navodno posljedica odsutnosti figure oca u djetinjstvu.

Kako ga prepoznati?

To su muškarci koji flertaju sa svakom ženom, čak i sa ženama svojih prijatelja. Skloni su tome da završe u krevetu i s posve neprimjerenim partnericama samo zbog toga jer je bilo lako. Dugoročno nisu sretni, jer serijski seks ne donosi serijsku samosvijest i samopouzdanje. Potrebne su uvijek nove potvrde da zaista mogu dobiti i ovu i još ovu ženu, koju onda brzo zamijene za novo blago. U vezi ne mogu ostati. Ako ga želiš prepoznati, pokušaj saznati skriva li svoj ljubavni život pred ljudima koji su mu važni i da li si neprestano obećava da neće flertati sa ženama svojih prijatelja (a obećanja se naravno ne drži) te da li spava i s partnericama koje su za njega neprimjerene samo zato, jer je bilo lako. Odgovori na ta pitanja dat će ti dovoljno pouzdan odgovor je li tvoj princ na bijelom konju ženskar.

Tko su njihove 'žrtve'?

Njihove omiljene 'žrtve' obično su mlađe žene koje nemaju previše samopouzdanja i koje će ih blistavih očiju pitati: 'Zaista tako misliš?', kad će joj šapnuti da je lijepa.

Ženskari imaju i svoje dobre strane – iskoristite to!

Naravno da ženskari imaju i svoje dobre strane, koje morate uzeti u obzir. Upravo zbog toga vrijedi se uvjeriti je li šarmantni muškarac zbilja ženskar ili je možda nešto više od toga. Don Juani su obično zbilja zainteresirani za vas samo dok ste plijen, pa to vrijeme možete iskoristiti i zabavljati se uz dobrog sugovornika, odnosno uz pažljivog slušatelja. Tako možete malo ispuhati svoje osjećaje. Tradicionalni Casanova je spreman ženu i jako maziti te mu nije žao novaca za večere, kino, pića - pustite ga neka vas samo mazi.

Osim toga ženskari, ako ih kao takve prihvatimo, dobri su i za naše samopouzdanje - konačno netko tko nam zna reći kako smo lijepe i poželjne - ponekad tek kroz tuđe oči vidimo svoje pozitivne osobine. Ukoliko se, dakle, možete emocionalno distancirati, ženskar je kao dobitak na lotu.
Labirint do idealnoga muškarca ostaje labirint

Navedeni znakovi mogu vam do neke mjere pomoći, ali ipak moramo priznati da je teško razlikovati ženskara od muškarca koji se iskreno zanima za vas i u vama vidi nešto više od krevetskog potencijala. Kao i u mnogim drugim situacijama, morat ćete se osloniti na osjećaj, na intuiciju i nemojte bez razmišljanja otjerati idealnog muškarca, jer vas previše zasipa komplimentima i jer se uz njega osjećate sigurno, opušteno i posebno. Ne - onaj muškarac uz kojeg se osjećate kao hrpa jada nije idealan muškarca, iako nije ženskar.

Posjetite: Intimatemedicine.com

Preuzeo Odavdje

Cudi me sto si bas ti postavio ovu temu [wow.gif]
slika

Avatar
begg
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 35
Pridružen/a: 21 Jun 2009 00:25

Re: Ženskaroš

#7 Post Postao/la begg »

ovakav post bi se prije očekivao od neke ženske osobe :roll:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ženskaroš

#8 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la:Mrki svaka čast na detaljima [thumbup.gif]
Probisvijet je to jako lijepo objasnila i rekla sa gledišta žene, dodala bih samo da je nažalost danas sve više ženskaroša i švalera ali se mogu prepoznati po mnogo čemu, od načina na koji dijeli komplimente do njegovog stava i svega ostalog
Ja i ona ( probisvijet ) smo team ,............... hoćeš nam se pridružiti [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ženskaroš

#9 Post Postao/la mrki62 »

lile je napisao/la:
Cudi me sto si bas ti postavio ovu temu [wow.gif]
Nemoj se čuditi , jer ja nikad nisam ni rekao da nisam ženskaroš :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Ženskaroš

#10 Post Postao/la venecija »

[evojele9.gif] ...bar neko iskren..
Ja rekoh...i uvjeri se..KAZANOVA,, [icon_wave.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ženskaroš

#11 Post Postao/la ra-ja »

Zenskarosi su muskarci koji vole da pored sebe imaju djevojku...ali i pored nje da flertuju, udvaraju cak i u njenom prisustvu drugim djevojkama....

Mislim da je i to urodjena tj nasljedna osobina......PRETEZNO....

Ako je pak stecena .iz nekih pobuda i razloga za dokazivanjem u drustvu...moze se izlijeciti....

Primjera takvih mnogo.. :!:

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

Re: Ženskaroš

#13 Post Postao/la lien »

Ja razlikujem zenskarose, znaci Casanove od obicnih muskih k****.

Casanova je sarmantan gentleman, koji zna ugoditi zelji svake djevojke, on svaku svoju djevojku voli i mozda cak i vjeruje da je to to.. Ali prije ili kasnije shvati da to mozda ipak nije to, i povlaci se.... I trazi novu, lijepu djevojku, aka zrtvu :)

A muska k****...nema selekcije, *ebe sve redom i nema nimalo postovanja, ni do djevojke a kamoli do sebe.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ženskaroš

#14 Post Postao/la mrki62 »

LiEn je napisao/la:
A muska k****...nema selekcije, *ebe sve redom i nema nimalo postovanja, ni do djevojke a kamoli do sebe.
Osebno nisem takšen, edino tebe imam rad - brez tebe mi življenja ni .
Pogrešam vse kar imaš ti!!
Pogrešam vse tvoje besede..ljubim te..rad te `mam ... [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ženskaroš

#15 Post Postao/la ra-ja »

drago mi je @mrki...znaci sretan si... [icon_flower.gif] [evojele9.gif]
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 03 Jul 2010 23:22, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori