Kompleksi u djetinstvu

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Kompleksi u djetinstvu

#1 Post Postao/la beba80 »

E pozdrav ljudi moj najveci kompleks je bio u pubertetu kad nisam znao kako prići djevojci i zapoceti ljubav sa njom i sa njom otic u krevet jer rano sam izgubio oca a stid me bilo pitat druge kako to da učinim jer jos je vladao nekakav globalni stid.Ja mislim da vecina momcica je sa nekakvom nervozom prilazila kako svak zna svoj nacin i mislim da je muskima to nezgodnije mogu se oni "kuhažiti al svi imaju ne doumicu hocel umjet zadovoljit sta je to kako da me nece ismijat,a djevojkama je lakse to je moje misljenje jer one same legnu i to je to.Ovaj moj kompleks sam izlijecio nije bitno kako al jedva. [Happy.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: kompleksi u djetinstvu

#2 Post Postao/la nella26 »

Kompleksi su pravo zeznuta stvar, dosta ljudi u djetinjstvu nabije sebi određene komplekse i cijeli život ih nosi sa sobom i istresa na okolinu.Rijetki to uspiju savladati.
Nisam vala imala nekih kompleksa niti ih imam, baš sam rahat [Happy.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: kompleksi u djetinstvu

#4 Post Postao/la beba80 »

izgleda da smo svi savršeni niko nije imao kompleks hajde izjasnite se bar one sitne kompleksice koje niste nikom rekli oslobodite ih se bit ce vam lakse. Vidovita bas mi je drago da si priznala i na tu temu mozemo i razgovarat a pitanje je pola odgovora

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: kompleksi u djetinstvu

#5 Post Postao/la sabinax »

ajd da se ne vracamo kompleksima iz djetinjstva jer postoji tema o sitnim kompleksima koju je maida otvorila ali svida mi se ovo kao tema dali ste bili stidljivi kao dijete i pocetak seksualnosti
recimo u osnovnoj sam bila dosta povucena iako se ne moze reci da sam bila zatvorena ali prava ekspanzija moje otvorenosti nastupila je tek u srednjoj skoli. Imala sam dosta prijatelja i to raznih pravaca: od strebera do klosara [Happy.gif]
iskreno uvijek sam se vise razumjela s djecacima negos curama tj vise mi je odgovarala njihova dinamicnost nego pasivnost cura i njihovi razgovori.
a sto se momaka tice pa vise sam ih shvacala kao prijatelje nego kao momke...ali uvjek sam bila otvorena i ne previse stidljiva
od kompleksa...ne znam hehehehe nekad davno su mi se klinci rugali sto nosim naocale (klinci moraju naci nesto) ...ali ja sam to brzo pretvorila u svoj zastitni znak
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kompleksi u djetinstvu

#6 Post Postao/la ra-ja »

Jedini kompleks iz djetinstva ostao mi je taj stid i nelagodnost zbog drugih koji lazu..TJ pricaju neistinu u mom prisustvu..

Svoj stid sam donekle prevazilazila spontano..meni poznati nacin..... [smile.gif]

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: kompleksi u djetinstvu

#7 Post Postao/la beba80 »

Ra-Ja je napisao/la:Jedini kompleks iz djetinstva ostao mi je taj stid i nelagodnost zbog drugih koji lazu..TJ pricaju neistinu u mom prisustvu..

Svoj stid sam donekle prevazilazila spontano..meni poznati nacin..... [smile.gif]
Ti si vjernik ako si tako razmisljala

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: kompleksi u djetinstvu

#8 Post Postao/la beba80 »

sabinaX je napisao/la:ajd da se ne vracamo kompleksima iz djetinjstva jer postoji tema o sitnim kompleksima koju je maida otvorila ali svida mi se ovo kao tema dali ste bili stidljivi kao dijete i pocetak seksualnosti
recimo u osnovnoj sam bila dosta povucena iako se ne moze reci da sam bila zatvorena ali prava ekspanzija moje otvorenosti nastupila je tek u srednjoj skoli. Imala sam dosta prijatelja i to raznih pravaca: od strebera do klosara [Happy.gif]
iskreno uvijek sam se vise razumjela s djecacima negos curama tj vise mi je odgovarala njihova dinamicnost nego pasivnost cura i njihovi razgovori.
a sto se momaka tice pa vise sam ih shvacala kao prijatelje nego kao momke...ali uvjek sam bila otvorena i ne previse stidljiva
od kompleksa...ne znam hehehehe nekad davno su mi se klinci rugali sto nosim naocale (klinci moraju naci nesto) ...ali ja sam to brzo pretvorila u svoj zastitni znak
meni su drage ženske osobe koje nose naocale pogotovo ako su tanke i lagane al nikad nisam imao kontakt sa takvim

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kompleksi u djetinstvu

#9 Post Postao/la ra-ja »

beba80 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Jedini kompleks iz djetinstva ostao mi je taj stid i nelagodnost zbog drugih koji lazu..TJ pricaju neistinu u mom prisustvu..

Svoj stid sam donekle prevazilazila spontano..meni poznati nacin..... [smile.gif]
Ti si vjernik ako si tako razmisljala
Eh tada nisam bila vjernik kada se to pojavilo kod mene.... :!:

Ali nije to bitno...bitno je da ja to sasvim dobro prevazilazim... :!:

Odgovori