Uspomene iz kutije

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Uspomene iz kutije

#1 Post Postao/la nella26 »

Raskinuli ste sa partnerom i imate pregršt vaših zajedničkih slika, raznih "gluposti" koje ste dobili od nejga.Da li bacate to sve ili ipak ostavljate u kutiju pod nazivom "uspomene"?
Imate li uopšte takvu kutiju i koliko je često otvarate, da li ona u vama budi lijepe ili tužne uspomene?
Da li biste vaše uspomene bacili kad se odlučite udati/ženiti?

Ja imam svoju kutiju uspomena punu slika, čak i pisama i raznih sitnica koje sam dobivala.Čak sam nekad i dnevnik pisala i to čuvam i ponekad sve to uzmem gledam, nasmijem se, ali svakako pozitivne emocije [inlove.gif] I to ću uvijek da čuvam kao uspomenu na mladost i lijepe dane [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
bognarosulama
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 32
Pridružen/a: 22 Jul 2009 02:55

Re: Uspomene iz kutije

#2 Post Postao/la bognarosulama »

nevolim takve stvari rastuze me skroz imao sam par slika koje sam unistio kad god sam ih pogledao poslije citavu sedmicu sam sjeban . . . . . . . .volim gledati u buducnost [cool.gif] [cool.gif] [cool.gif]
Greske se ne racunaju, posljedice su te s kojima moramo zivjeti.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Uspomene iz kutije

#4 Post Postao/la sabinax »

volim cuvati sve sto me veze za nesto...ne samo partneri vec i putovanja i prijateljstva...cuvam dnevnike, putne karte, pijesak iz Tunisa, pisma, razglednice...doduse nesto se pogubilo putem, ne mojom krivicom [Happy.gif] ... ne smeta mi sto cuvam neke stare slike ili uspomene jednostavno nakon prekida se trudim da ih manje gledam a poslije kad se preboli volim ih izvaditi i prisjetiti se "starih dana"
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Uspomene iz kutije

#5 Post Postao/la ra-ja »

Nemam nista iz starih dana osim dnevnika kojeg sam nakon mnogo godina otvorila prije tri godine...Ali memorija me sluzi fantasticno..u njoj se nalaze sve moje uspomene ostvarene i neostvarene zelje.... :!:

Odgovori