Samoća ili bilo ko

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Samoća ili bilo ko

#1 Post Postao/la nella26 »

Da li više volite biti sami ili biti bilo s kim, odnosno možete li podnijeti samoću?
Samoća može biti jako teška i dosta loše utjecati na psihu.Nakon izvjesnog vremena koje provedemo sami javlja se ipak potreba za zagrljajem, dodirom ili jednostavno poželimo uhvatiti nekoga za ruku i prošetati, nedostaje taj osjećaj pripadanja.
Da li u tim "kriznim" momentima možete naći bilo koga ili ipak ostajete u samoći tražeći partnera koji vam odgovara?

Ja sam izvjesno vrijeme sama i nekad mi tako nedostaje zagrljaj, poljubac, upravo taj osjećaj pripadanja nekome, ali ne mogu biti bilo s kim, odnosno sa nekim ko mi ne odgovara.
Baš sam izbirljiva, valjda sam zato i sama [smile.gif] ali nekad je i samoća jako lijepa [mmmux2.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Samoća ili bilo ko

#2 Post Postao/la ra-ja »

nella26 je napisao/la:Da li više volite biti sami ili biti bilo s kim, odnosno možete li podnijeti samoću?
Samoća može biti jako teška i dosta loše utjecati na psihu.Nakon izvjesnog vremena koje provedemo sami javlja se ipak potreba za zagrljajem, dodirom ili jednostavno poželimo uhvatiti nekoga za ruku i prošetati, nedostaje taj osjećaj pripadanja.
Da li u tim "kriznim" momentima možete naći bilo koga ili ipak ostajete u samoći tražeći partnera koji vam odgovara?

Ja sam izvjesno vrijeme sama i nekad mi tako nedostaje zagrljaj, poljubac, upravo taj osjećaj pripadanja nekome, ali ne mogu biti bilo s kim, odnosno sa nekim ko mi ne odgovara.
Baš sam izbirljiva, valjda sam zato i sama [smile.gif] ali nekad je i samoća jako lijepa [mmmux2.gif]
Upravo si postavila pitanje...i u ime moje odgovorila.... [smile.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Samoća ili bilo ko

#4 Post Postao/la mrki62 »

Samoća je gadna stvar , ma i nije u mladosti toliko , koliko u starosti.
U mladosti već nekako čovjek nađe sebi primjernog partnera al u starosti ostati sam ,............ mislim da nema ništa gore .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Samoća ili bilo ko

#5 Post Postao/la sabinax »

Vjerojatno bilo tko... [huh.gif] sto isto tako nije dobro, ali jednostavno nisam navikla zivjeti sama i vrlo tesko podnosim samocu...vjerojatno bas zbog navike ali od uvijek sam s nekim
iskreno voljela bih da znam zivjeti sama i ne znam kako bih to da moram. Nisam dosla u situaciju da trazim nekog u ovim godinama, a sto kaze @mrki pod stare dane je puno teze naci nekog tko nam odgovara mozda jednostavno iz razloga sto nema bas nekih mjesta gdje se okupljaju starci... ali vjerojatno bih bar u starackom domu nasla kakvu srodnu dusu [Happy.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Samoća ili bilo ko

#6 Post Postao/la paparaci »

nella26 je napisao/la: Ja sam izvjesno vrijeme sama i nekad mi tako nedostaje zagrljaj, poljubac, upravo taj osjećaj pripadanja nekome, ali ne mogu biti bilo s kim, odnosno sa nekim ko mi ne odgovara.
Baš sam izbirljiva, valjda sam zato i sama [smile.gif] ali nekad je i samoća jako lijepa [mmmux2.gif]

evo ti i moj pecat na ovo [evojele9.gif] [thumbup.gif] [icon_flower.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Samoća ili bilo ko

#7 Post Postao/la nella26 »

paparaci je napisao/la:
nella26 je napisao/la: Ja sam izvjesno vrijeme sama i nekad mi tako nedostaje zagrljaj, poljubac, upravo taj osjećaj pripadanja nekome, ali ne mogu biti bilo s kim, odnosno sa nekim ko mi ne odgovara.
Baš sam izbirljiva, valjda sam zato i sama [smile.gif] ali nekad je i samoća jako lijepa [mmmux2.gif]

evo ti i moj pecat na ovo [evojele9.gif] [thumbup.gif] [icon_flower.gif]
[evojele9.gif] hvala lijepo :wink:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Samoća ili bilo ko

#8 Post Postao/la nnejra »

Samoća, to je moj odgovor. Nikada nisam mogla biti sa bilo kim, radije sam se odlučivala za samoću, ako nisam mogla imati uz sebe onoga koga želim. Imati pored sebe onoga ko te ne ispunjava zadovoljstvom, onoga ko ti ne izaziva osmjeh na licu ili od čijeg dodira se ne osjećaš bolje za mene je puno, puno gore od samoće. I tada si naime sam, samo sebe varaš da nisi , pristavši da uz tebe korača neko ko ti ne znači baš puno. Ovakav moj stav ne garantuje mi sreću , nekad mi užasno nedostaje topal osmjeh ili nježan zagrljaj ali eto to sam jednostavno ja, jer ja tražim da dišem punim plućima i ne zadovoljava me ništa manje od onoga što želim, a to je puno više od bilo koga.

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Samoća ili bilo ko

#9 Post Postao/la venecija »

Apsolutno Nejra podrzavam ovaj tvoj stav,jer sam i sama takva!
Ako je covjek gospodar svoga tijela,duse, emocija i zna sta hoce
ostaje sam do onog momenta kad mu neko to sve oduzme!
Samo treba prepoznati! [icon_chuckel.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Samoća ili bilo ko

#10 Post Postao/la string »

Imati nekoga pored sebe samo da bi mogao reci da ga imas nije bas ni posteno prema toj osobi i pored toga sto time zavaravas sam sebe.Svako ima osjecaje i svako ima svoj put.Ja imam par prijateljica koje su takodje same pa se cesto uhvatimo kako se medjusobno zavaravamo i lebdimo u zacaranom krugu u kojem se kovitlaju osjecaji ocaja,iskusenja,pripadnosti,nepripadnosti..a sve to zbog obostrane ispijenosti samocom...Te male igre emocijama ucine covjeka da se ne osjeca usamljenim..Nikada ustvari nisi sam...samo je bitno da ne otupis i ne podignes previsok zid do svoga srca..
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Samoća ili bilo ko

#12 Post Postao/la ra-ja »

Radje naravno biti sam nego sa svakim...Nemogu zamisliti ,ustvari pitam se kako ljudi stupaju u vezu ili brak samo radi reda...
Licno nemogu zamisliti nekoga pored sebe prema kome neosjecam ljubav..Ljubav je osnovno mjerilo da li ili ne biti sa nekim u vezi tj stupiti u brak...
Naravno vodicete racuna da ipak volite onog ko vam odgovata..i kada vec volite..to povlaci...da volite sa njim voditi dijaloge...,rucati..piti kafu..gledati film..razbijati sale ..zajedno jesti ...setati...djeliti krevet...uzivati...Sto u vezi gdje nema ljubavi za moj pojam je to nemoguce... :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Samoća ili bilo ko

#13 Post Postao/la beca »

ja nikada nisam bila sama....jednostavno ne znam biti sama...čudan je to osjećaj...ne mora značiti da sam bila sa bilo kim, ali valjda se tako potrefilo....od prvog srednje, od prve veze, ne znam jesam li ikad bila sama duže od 10 dana.... doduše, jedna veza od 2 godine, jedna od 6 i po i nije mi bilo puno prostora između, ali uvijek sam imala neku vezu ili "vezicu"

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Samoća ili bilo ko

#14 Post Postao/la im_ex »

Samoća ili bilo ko?
Samoca.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Samoća ili bilo ko

#15 Post Postao/la becanka »

Samoca
nebi mogla bilo skim.

Odgovori