Ko koga vodi

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Ko koga vodi

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Najcesce pitanje drugih koji postrani gledaju neku vezu dvoje, a i samih partnera ko koga vodi u vezi.
Sta mislite o tome da li se prepustite partneru u vezi ili ste vi dominatnija osoba..
moje licno misljenje Rivalitet medju partnerima nikad se dobro ne zavrsi.
zato dobro opipaj

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ko koga vodi

#2 Post Postao/la ra-ja »

Pa valjda muskarac treba da vodi u vezi...kako u plesu tako i u zivotu.....to je sasvim normalno za moj pojam... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Ko koga vodi

#6 Post Postao/la nella26 »

Pa mišljenja sam da dominacija nije dobra stvar, neka blaga doza sa strane muškarca je ok, tek toliko da se zna da si sa muškarcem a ne ženom [Happy.gif]
Ali pustiti apsolutnu dominaciju nad sobom je jako loše, jer u tom slučaju gubiš sebe i živiš "tuđi" život, a isto tako apsolutno dominirati nad nekim je glupo jer pored sebe imaš mulca koji živi onako kako ti hočeš, tačnije tvojim životom.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ko koga vodi

#8 Post Postao/la sabinax »

ovako...nije svatko za vođu bez obzira bio musko ili zensko, sve je stvar karaktera. Po meni treba dopustiti da jedno donese neku odluku a zatim drugo da donese odluku i kad se vidi cija odluka ima pozitivnije ucinke ta osoba treba biti vođa...
Vođa ne u smislu da je on glavniji u vezi a ovaj drugi da je blesaviji ili ovca koja samo slusa. Stvar je o odlukama, kao kad se vodi firma, kao npr. sta cemo kupiti kako cemo rasporediti novac, dali cemo dijete negdje pustiti ili ne, dali nam je potrebna adaptacija ili ne...netko je jednostavno bolji za financije drugi za odgoj djeteta
Sve je stvar dogovora a najgore je inaćenje i zelja za nadmoci bez obzira na dobrobit obitelji.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ko koga vodi

#9 Post Postao/la ra-ja »

Eh sada .Od upoznavanja predloga izlazaka i tih stvari ..to treba da bude dzentlmenski podvig muskarca partnera...
Cuj ja nikada nikoga nebih mogla pozvati da se nadjemo..niti imam kakvih ideja o tome... :!:


Ali kod zejednickog zivljenja djeljenja stana i svega ostalog ...posto sam puna ideja ..volim razgovarati o svemu mijenjati misljenje i nalaziti neko zajednicko rijesenje naravno cija je ideja bolja to je i prihvatljivo...
Nebih nikada zeljela biti kao neka figura..ili tuka koja nema blage veze o zivotu....
Osobe koje se nepitaju nizasta, i pasivno sjede u kuci..za mene su ili glupe ili lijene...

Odgovori