Veza sa ljepsim partnerom od vas

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Veza sa ljepsim partnerom od vas

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Kaze se da je licnost najvaznija mnoge i te kako privlaci da budu sa osobom koja fenomenalno izgleda.
A onda neki i budu u takvoj vezi recimo i otkriju da tu ima puno toga dobrog ali i manje lijepog.

Da li bi vi voljeli takvu vezu gdje vas partner recimo djevojka (muz) zena recimo "Prelijepa"
Da ne bude zabune ne mislim sad o onom kliseu da ispadne da ta osoba koja fenomenalno izgleda
nema dovoljno mozga ni da sastavi prosto prosirenu recenicu.
Ne!!! [smileycrushhx9.gif]
Kao ni o tome da ispadne da je ta prelijepa osoba neki drugi nacin neprijatna.
Vec sto cak vise da uzmem u obzir ono ispadne da je pored toga
sto super izgleda sjajna i kao osoba [icon_flower.gif]


Sta mislite o tome?!
Kakve su prednosti i nedostaci
Hajde po obicaju eto moje licno misljenje je da ima obostranog i prednosti i nedostataka
evo jedan super je sto se sada svi vasi prijatelji rodbina ponose se i dive kakvom ste ljepoticom ili sa jako zgodnim muskarcem.
Ono svi vam cestitaju a vi ponosni prija vam sve to.

A nezgodna strana nemaju samo vama drage osobe oci [mmmux2.gif]
Veliki je broj onih koji pokusavaju da flertuju sa vasim partnerkom
ne mali broj njih koji potpuno ignorisu vase prisustvo [mmmux2.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#2 Post Postao/la sabinax »

Ako se pocnemo zabrinjavatai izgledom i razmisljati o tome jeli ljepsa/i od mene i koliki se pogledi za nju7njega lijepe, nije dobro... to moze malo pomalo dovesti u ljubomoru i prepirke. Tako da mislim da razmisljanje o tome tko je ljepsi je vec neki kompleks koji nebi trebao postojati (mada me cudi jer ako imate takvu curu ili momka ...koji je ljepsi/a od vas...vjerojatno ste je dobili bas zato jer nemate kompleksa i jer ste bili izravni, duhoviti ili simpaticni)
Osobno mi je svejedno jeli ljepsi ili ruzniji od mene (vjerojatno je meni u mojim ocima lijep) a mozda nekom ni nije
Za mene je ljepota vrlo relativna stvar i zaista, ali zaista ne cijenim ljude po izgledu vec po karakteru
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#3 Post Postao/la ra-ja »

LAFF je napisao/la:Kaze se da je licnost najvaznija mnoge i te kako privlaci da budu sa osobom koja fenomenalno izgleda.
A onda neki i budu u takvoj vezi recimo i otkriju da tu ima puno toga dobrog ali i manje lijepog.

Da li bi vi voljeli takvu vezu gdje vas partner recimo djevojka (muz) zena recimo "Prelijepa"
Da ne bude zabune ne mislim sad o onom kliseu da ispadne da ta osoba koja fenomenalno izgleda
nema dovoljno mozga ni da sastavi prosto prosirenu recenicu.
Ne!!! [smileycrushhx9.gif]
Kao ni o tome da ispadne da je ta prelijepa osoba neki drugi nacin neprijatna.
Vec sto cak vise da uzmem u obzir ono ispadne da je pored toga
sto super izgleda sjajna i kao osoba [icon_flower.gif]


Sta mislite o tome?!
Kakve su prednosti i nedostaci
Hajde po obicaju eto moje licno misljenje je da ima obostranog i prednosti i nedostataka
evo jedan super je sto se sada svi vasi prijatelji rodbina ponose se i dive kakvom ste ljepoticom ili sa jako zgodnim muskarcem.
Ono svi vam cestitaju a vi ponosni prija vam sve to.

A nezgodna strana nemaju samo vama drage osobe oci [mmmux2.gif]
Veliki je broj onih koji pokusavaju da flertuju sa vasim partnerkom
ne mali broj njih koji potpuno ignorisu vase prisustvo [mmmux2.gif]
Nikada me nije zabrinjavao izgled mog partnera...Treba u covjeku razvijati ono sto posjeduje...Pa sta sad..?
Za moj pojam lijep je onaj covjek koji ima sve u paketu..
Nije dovoljno imati lijep izgled...treba imati nesto unutra lijepo u sebi..to je upravo slag koji tijelo krasi....
Uopste nije vazno ko gleda sa kojim apetitima, na vaseg partnera/partnerku...ali je veoma vazno kako ce se on/ona u toj datoj situaciji ponasati...Znaci da li ce prihvtiti ili dati do znanja da je on ipak samo vas partner/partnerica.... :!:
Nisam ljubomorna jer nisam iskonpleksirana osoba.... :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#4 Post Postao/la mrki62 »

sabinaX je napisao/la: Za mene je ljepota vrlo relativna stvar i zaista, ali zaista ne cijenim ljude po izgledu vec po karakteru
To je ono , što danas gubi na cijeni - na žalost .

Inače su lijepe osobe danas zatočenici svoje ljepote ,....... previše su zaljubljeni sami u sebe , sluge trenutnoj modi , nedostupni drugima, narcisoidni ,........... i jako su usamljeni .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#5 Post Postao/la ra-ja »

mrki62 je napisao/la:
sabinaX je napisao/la: Za mene je ljepota vrlo relativna stvar i zaista, ali zaista ne cijenim ljude po izgledu vec po karakteru
To je ono , što danas gubi na cijeni - na žalost .

Inače su lijepe osobe danas zatočenici svoje ljepote ,....... previše su zaljubljeni sami u sebe , sluge trenutnoj modi , nedostupni drugima, narcisoidni ,........... i jako su usamljeni .
Pa nije bas mrki tako kako mislis..... :!: [smile.gif]
Znam da tebi netreba crtati...ali ako zelis mogu to uciniti..... :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#6 Post Postao/la mrki62 »

Ra-Ja je napisao/la:
Pa nije bas mrki tako kako mislis..... :!: [smile.gif]
Znam da tebi netreba crtati...ali ako zelis mogu to uciniti..... :!:
Nisam ni mislio ono u globalu , već onako ,....... općenito , jer imaš danas dosta osoba , koji su nedorasli toj ljepoti i robuju na svakom koraku ; uređuju se zbog sebe , žele biti lijepi/e sebi , non - stop su pred ogledalom i kako drugačije te osobe opisati .

Deder , nacrtaj mi [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#7 Post Postao/la ra-ja »

Prvo zele da budu ciste uredne sredjene namirisane dezodorisane..upravo zbog sebe,...jer se veoma lijepo tada osjecaju u svojoj kozi..
Zar nisi imao nikada taj osjecaj da se poslije kupanja i tretmana osjecas lakse i prijatnije .cak i ako si bolestan ili veoma umoran..da taj tretman oslobadja donekle te tegobe....
Drugo da ti kazem ..kada na ulici vide sredjenu zenu pogledima daju joj priznanje za njen trud...Mislim da to nije nikakvo nabacivanje niti flert...
Trece u prodavnici ..Kada dodje dotjerana sredjena namirisana osoba lijepog ponasanja ..u svakom slucaju se veoma lijepo i na nivou ponasaju prema njoj ..mnogo drugacije nego prema suprotnoj osobi od nje....
Necu da navodim primjer ali vidjela sam par ispada.... :!:

Jos nesto ako zena ili muskarac sjede pred ogledalom duze vreme neznaci uopste da su narcisoidne osobe..a moze biti..nego to rade iz dosade imaju vremena za to... :!: moje licno misljenje...
Necu mrki vise da ti crtam... [smile.gif]

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#9 Post Postao/la irma26 »

sabinaX je napisao/la: Tako da mislim da razmisljanje o tome tko je ljepsi je vec neki kompleks koji nebi trebao postojati (mada me cudi jer ako imate takvu curu ili momka ...koji je ljepsi/a od vas...vjerojatno ste je dobili bas zato jer nemate kompleksa i jer ste bili izravni, duhoviti ili simpaticni)
Osobno mi je svejedno jeli ljepsi ili ruzniji od mene (vjerojatno je meni u mojim ocima lijep) a mozda nekom ni nije
[eusa_clap.gif]
Applaus za tebe potpuno se slazem s tobom, jer mislim da je osecaj lepote nije samo u fizickom izgledu, vec u toj innere lepoti.
i kao sto si rekla;
vjerojatno ste je dobili bas zato jer nemate kompleksa i jer ste bili izravni, duhoviti ili simpaticni)


Da li je to dobro ili ne, biti lepsi ili ne,
mislim sto se tice ljubomore da to nema veze s lepotom, nikada nisam svog partnera ljubomornim pravila niti sam dozvoljavala da do toga bude, naravno da nam se desavale i dese se stvari da nam koji muski nesto dobaci i non stop budu dosadni pri tom, ali mi zene a vi to dobro znate i same kako smo naucene kako s tim da se razgranicimo.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#11 Post Postao/la ra-ja »

Ako se jedno drugom dopadnu.... ako se privlace i zavlada hemija izmedju njih..tada vise nista nije vazno....Ko je ljepsi ?..tada je to pitanje suvisno i glupo....

Razlika u ljepoti nije razlog ljubomori.... :!:
Znam tipa koji je ljepsi od zene .a ljubomoran kao pas na nju....

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Veza sa ljepsim partnerom od vas

#12 Post Postao/la srebrni »

zar moze neko biti ljepsi u pravoj vezi....mislim da ne moze...to jedino mogu drugi reci i misliti za nekoga

mada ja uvjek stojim da mi muskarci imamo uza se uvjek LJEPSU POLOVINU...i treba da je tako
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori