Skrivati ili podijeliti prošlost?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#16 Post Postao/la paparaci »

prvo moram steci povjerenje u tu osobu da bih joj se mogao u potpunosti otvoriti. ne samo to. zavisi i od stepena ozbiljnosti te veze. ma da su moje veze svakako ozbiljne i iskrene, ali nijednoj se do sad nisam do kraja otvorio. sve ima svoje vrijeme i mjesto. a sto se tice price o proslim ljubavima. nista posebno. ne interesuje me nesto plaho. vazno je samo da nema bataljon veza iza sebe [laugh.gif] to je vise njena stvar da li ce i koliko reci o njima. isto tako nemam problem njoj reci nesto vezano za moje prosle simpatije ukoliko ona to trazi.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#17 Post Postao/la beca »

nema prošlosti, ako shvatite da je to to, onda treba gledati samo na buducnost, od prošlosti se ne zivi, a mnogi je se nerado sjecaju [Happy.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#18 Post Postao/la ra-ja »

Ne kada dodjete do situacije vidite da veza prelazi u mogucnost da se krunise brakom...treba sve reci...Tako se ulazi u zdravu iskrenu ferpler bracnu zajednicu... [smile.gif]

Tako se radi ako hocete da veza opstane...ako zelite samo zbog fazona brak..ulazi kako si naumila...slobodno... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#20 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:Nemojte da slusate Ra-ju u nikakvom slucaju!!!!!

Moj savjet, neke sitnice sacuvajte za sebe! Sto ste nekad u povjerenju rekli moze kad-tad da se iskoristi protiv vas!
Niko nema recept za perfektan brak, a brak iz "fazona" .....voljela bih da procitam pricu gospodje Ra-je, naravno o njenoj radnoj kolegici
Evo trcim da ti nacrtam.... :lol:

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#21 Post Postao/la basista »

Mislim da ne postoji veza u kojo se bas sve kaze i povjeri.
Sitne lazi,vezu krase..vazda tako bilo.. ali sitne i majusne..
Obicno ljudi slazu i malo krupnije stvari..
Ne znam zasto bi sad neko upucivao ostale na skrivanje tajni a od nekog drugog,trazio da iznese javno nesto iz svog zivota..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#22 Post Postao/la im_ex »

Neka se svako snalazi kako zna. ha ya.
Nemoguce je biti u ubjedjenju da ako neko savjetuje da partneri medjusobno treba da su poput otvorene knjige jedno prema drugom, da je savjet prihvatljiv za svakog. Isto tako i ako savjetuje da se ponesto ipak treba skriti.
Svi mi vremenom testiramo svoje partnere i treba da znamo sta i kako se moze. Nikakvi savjeti ne dolaze u obzir, to dolazi samo od sebe, spontano.

Neka nam je sa srecom [icon_flower.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#23 Post Postao/la beca »

ponavljam, ko zna koji put, i uvijek ću ostati pri tome...ono što ne znaš ne može da te boli....a pogotovo što se prošlosti tiče...lijepo je znati stvari koje trebaju da se znaju...ovo mozda ne razumiju oni koji nemaju ništa za prešutjeti....ali, ako smo došli na jednu ozbiljnu razinu, bitni smo samo ti i ja, ni moja ni tvoja, ni bilo čija prošlost, nije prijatelj....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#24 Post Postao/la sabinax »

ja sve kazem ako ga zanima...ali ima muskaraca koji ne zele znati i oni ne pitaju (tu preporucam da se ne istrcava i da se samostalno ne otvara dusa) ali osobno smatram da izmedu dvije osobe koje dijele sve u zivotu i dobro i zlo i postelju i zajedno brinu o svojoj djeci nebi trebalo biti tajni i informacija koje bi kasnije mogle dovesti do trzavica. Ipak je bolje sve vaznije stvari reci odmah..
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#25 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:Ne kada dodjete do situacije vidite da veza prelazi u mogucnost da se krunise brakom...treba sve reci...Tako se ulazi u zdravu iskrenu ferpler bracnu zajednicu... [smile.gif]

Tako se radi ako hocete da veza opstane...ako zelite samo zbog fazona brak..ulazi kako si naumila...slobodno... :!:
@papaya...@im_ex...@beca_jovi @sabina..i ostali...Ovo gore je moje misljenje i nemorate se slagati sa njim..uopste mi nije stalo..

Mene proslost muskarca neinteresúje,a njegova stvar hoceli da mi se povjeri...Bilo bi fer da hoce..Ima razloga zbog cega.. :!: Recimo nebih zeljela da budem necije zamjena ili rame za plakanje.... :!:
Ali zena kao zena treba sve reci..znam da vam nepase..ali zar nemislite da ce on to ipak saznate..ko zna kada ..ko zna gdje i ko zna koliko..... :?:
I kada sazna..sjecam se kako mi je drugaricin muz bio predmet.zezancije rugla i ismijavanje....... bljak :( Onako veliki covjek a nigdje ga nema.... :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#27 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
kaže sestra ja bih nekad voljela da mu ispričam zašto sam se razvela, kako mi je bilo u prvom braku, ali on ne želi
Vidi se da ti je sestra - samo bi pričala :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skrivati ili podijeliti prošlost?

#28 Post Postao/la beca »

pa zna se koje su stvari važne za reći i koje se trebju znati, zašto se zamarati sitnicama i glupostima

Odgovori