Još jedna šansa

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Još jedna šansa

#16 Post Postao/la nella26 »

basista je napisao/la:To ces znati tek kad se to desi..
Bas danas,dobih poruku koja glasi.. Tog dana,kad se vidimo,znat cu sta cu.. Ziva istina..
Pa ako si ko i ona,vjerovatno je i kod tebe tako.. Ali dosta ce zavisiti i od smijera u kojem budu isle tvoje misli...do tog momenta.
Ako budes stalno mislila na njega.. jos ces ti i potrcati za njim na ulici.. ziva istina.. Ako to bude islo drugim tokom,bice to kao i susret sa bilo kojom drugom osobom..
Nadam se da se nećemo ni sresti a ne želim da mislim na ono što je prošlo i sigurno neću potrćati jer nisam trćala kad sam možda trebala a ne sada, previše sam tvrdoglava da bih to uradila, a ako se ipak sretnemo, kao i dosad biće kao da sam bilo koga drugog srela, svakako se neće ništa promijeniti jer je KRAJ bio definitivan, e drugo je sad što mi sjećanja navru [huh.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Još jedna šansa

#17 Post Postao/la basista »

Nadam se Nella,da ce biti tako.. ako nekad pomislis da bih nekim cudom,mogao nesto pametno po tom pitanju reci,,, pitaj,, ali ne garanrtujem da cu biti od pomoci.. lahku noc..

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Još jedna šansa

#19 Post Postao/la Bebana_de »

To je samo gubljenje vremena..
Moje misljenje ostaje da ne treba nikad pogacu spajati kad je vec jednom razlomis,,od mrvica i krhotina samo se mozes da povresis i onda jos vise boli nego sto i jeste,,
sta znaci druga sansa?? da pokusavas da nastavis tamo gde si stao,da izbjegavas ono da radis sto ti je prethodno narusilo,da gledas da bude sve ok da se ne ponovi ..ali sve je to patnja kad moras da pazis i gledas da tu drugu sansu ne ukaljas ,,
ali opet kad - tad nece trajati dugo ...puknice ,,,to znam iz sobstvenog iskustva,nema smisla i nema svrhe drugu sansu davati i ako ga volis ili ako se volite,,jeR da je to ono istinsko i pravo nebih doslo do toga jeRRRR tako [icon_ballbounce.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Još jedna šansa

#20 Post Postao/la andro »

[eusa_think.gif] zasto da ne ,
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Još jedna šansa

#21 Post Postao/la ra-ja »

Neznam kako moze iko dirigirati svom srcu..Pitati se dali je to uopste bila ljubav ..
Dosuse ima i to, koliko Vas je ta osoba povredila..pa je tom povredom vremenom i ljubav iscezne... :!:

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Još jedna šansa

#22 Post Postao/la Bebana_de »

e kad smo kod toga mogu ti reci samo da nisam 6 god,pogledal musko jeR me je toliko jedan povredio i odjednom me pokosi nova ljubav ,,nesto sasvim novo,,ni sam ne mogu da verujem sebi da mogu opet da volim,,
Naravno da mogu da dirigujem srcu pa jeR moram da nastradam po drugi puta jeR treba da patim i bolujem pa valda sam ja preca nego [smileyheartbounceqy7.gif] nisam ni ja vise balavica nekih 15-16 godina pa da srce odlucuje a ne razum,,dosta je bilo vise sad se peva prode leto trideseto...

zasto ne,,NE NE NE jeR nicemu ne vodi to je samo zabluda i ne poricem,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Još jedna šansa

#23 Post Postao/la ra-ja »

U pravu si ako tvoje tijelo i srce zive i djeluju odvojeno...INACE ti si unikatna osoba ,ti si genije ako mezes srcu dirigovati... :!:

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Još jedna šansa

#24 Post Postao/la Bebana_de »

jedne prilike cu napisati malu biografiju pa ce biti lakse da se svate moje reci koje se ponekad cine nerazumljive,,ali sve svoje zasto ima zato,,nista ne pisem iz fantazije sve iz proslosti iz zivotne patnje,,boli,,radosti i srece,,
naucila sam da srce moze da voli a ne da odlucuje,,naucila sam da jedem bez soli,da pijem kafu bez secera,naucila sam sa kazem Ne,naucila sam da ocenim ali mi je tesko bilo da zavolim,
jeR druga sansa u zivotu se tesko moze da dobije kao i u ljubavi,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Još jedna šansa

#25 Post Postao/la beca »

kratko - jasno JESAM

Nekad mi je neko rekao da tek nakon negativne stvari u vezi shvatiš koliko voliš tu osobu, dakle, uradiš joj nešto, priznaš, ona te ostavi, i nerijetko se dešava da upravo kad te ostavi shvatiš koliko se kaješ i koliko voliš......ALI SAMO JOŠ JEDNA ŠANSA!!!!

Svima nam se dešavalo vjerovatno, po nekoliko puta tražiti još jednu šansu, ili da je još jedna šansa u više navrata tražena od vas....

sve je dobro dok to ne pređe u naviku

mrakacha
Pocetnik
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 Jan 2010 19:01

Re: Još jedna šansa

#26 Post Postao/la mrakacha »

pa kazu svako zasluzuje drugu sansu al kad od te druge bude 3 -4-5-8-10 sansi eh bgm jok vise.znate kako kazu vuk dlaku mijenja cud nikada..ne prastaj nikad jer nikad nece biti bolje samo gore.ako te jednom povrijedio uvijek ce i svaki put ce biti gore

Avatar
Mellie25
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 29 Mar 2010 04:20

Re: Još jedna šansa

#27 Post Postao/la Mellie25 »

Uvijek sam davala drugu sansu.... jer ko sto neko rece svako zasluzuje drugu sansu..... Ali kad sam vidila da se od tog nista nije promijenilo onda ne ......

Prije 3 sedmice sam raskinula sa momkom koji me je jako povrijedio i dan danas trazi jos jednui sansu ali ja nemam snage za to..... zivot ide dalje shvatila sam nismo jedno za drugo i svako svojim putem.....

ne vracam se nazad nego idem naprijed......

Avatar
Mellie25
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 29 Mar 2010 04:20

Re: Još jedna šansa

#29 Post Postao/la Mellie25 »

papaya je napisao/la:
Mellie25 je napisao/la:Uvijek sam davala drugu sansu.... jer ko sto neko rece svako zasluzuje drugu sansu..... Ali kad sam vidila da se od tog nista nije promijenilo onda ne ......

Prije 3 sedmice sam raskinula sa momkom koji me je jako povrijedio i dan danas trazi jos jednui sansu ali ja nemam snage za to..... zivot ide dalje shvatila sam nismo jedno za drugo i svako svojim putem.....

ne vracam se nazad nego idem naprijed......

apsoluno si u pravu, pa nisi mazohista da pruzas sanse i sanse a upravo znas sta te ocekuje. Slazem se da svako ima drugu sansu...ako je dosledan i vrijedan sanse. Ja mnogima nisam davala drugu sansu (dal partneri, prijatelji, familija)...lakse se dishe bez te tegobe.

Slazem se...... isto tako sve zavisi sta je ta osoba uradila itd. recimo prevara ja ne dajem drugu sansu jer ko sto kazu: prevari jednom opet ce..... tu se ne treba davati sanse.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Još jedna šansa

#30 Post Postao/la mrki62 »

A zašto uopšte postoji riječ šansa [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori