LJubavni oglasi....!!!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

LJubavni oglasi....!!!

#1 Post Postao/la ra-ja »

Nisam se nikada oglasavala na oglase iz novina bilo po kom pitanju..kupo-prodaje ili zamjene ili ljubavnih oglasa ..Niti sa ikada sta trazila oglasom u novinama ...

Ali kako vidim po novinama se sda veoma mnogo sta trazi ..i nudi...kako u novinam a tako i na tv postoje emisije koje sluze kao pomoc za spajanje zainteresiranih osoba :!:

Inetresuje me da li Vi imate kakvo iskustvo s tim....i da li Vam je kakav oglas ostao u sjecanju po sadrzaju... :?:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#2 Post Postao/la becanka »

Nije me to nikada zanimalo.
Nekada procitam u novinama, da se malo nasmijem, ali to je vec sve...
[smile.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#4 Post Postao/la nella26 »

Teško da neko može naći normalnu osobu u tim oglasima, jer ti opisi pretežno nemaju veze sa istinom, fol lijep, zgodan, pametan, situiran, ne pije, ne puši, pa ženske bi se otimale za njega, ne bi imao potrebe da daje oglas.
A mislim da ustvari više traže partnera za sex nego za neku ozbiljniju relaciju.
Ali moj nekadašnji komšija se ženio 3-4 puta tako preko oglasa i jednom je naletio na neku fol finu ali kad je oženio, pa to je brate bila katastrofa jedva se budale kutariso, i ponovo se oženi prije 4 godine, isto preko oglasa ali ovaj put "potrefi" na stvarno finu ženu i sad super žive imaju dvoje djece
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#6 Post Postao/la ra-ja »

kristalina je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Nisam se nikada oglasavala na oglase iz novina bilo po kom pitanju..kupo-prodaje ili zamjene ili ljubavnih oglasa ..Niti sa ikada sta trazila oglasom u novinama ...

Ali kako vidim po novinama se sda veoma mnogo sta trazi ..i nudi...kako u novinam a tako i na tv postoje emisije koje sluze kao pomoc za spajanje zainteresiranih osoba :!:

Inetresuje me da li Vi imate kakvo iskustvo s tim....i da li Vam je kakav oglas ostao u sjecanju po sadrzaju... :?:

Takvo što nisam nikada čitala a niti na isto obraćala pažnju . Nemam iskustva s time . Kakvi ljudi čitaju takve oglasi ( ovdje potenciraš pronalaženje ljubavi preko oglasa , s obzirom da si temu otvorila u istoimenoj temi ) i kakvi se ljudi i interesi nalaze iza postavljenih oglasa pokušaj prosuditi sama .
[smile.gif] otvorila sam temu ne da bih potencirala spajanje preko oglasa .Valjda imamo pravo da diskutujemo o tome i damo svoje misljenje ...I vec ako si nezadovolöjna sa temom nisi se morala niti oglasavati... :!:
Medjutim kako je meni dosadno ja i to uzmem sada da procitam , to mi dodje kao trening za smijeh...Ujedno ima jako lijepih ispisanih tekstova ,Sad sta iza toga lezi t.j koje namjere ,to me savrseno neiteresuje, jer neulazim u taj bubanj igre... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#7 Post Postao/la paparaci »

:lol:

Ra-Jo bona, sto si neurozna. al volis da ujedas, svaka ti cast :lol:
pa nije ti kristalina nista ruzno rekla. hajde ponesi se onako kako to jednoj dami prilici [icon_flower.gif]

ili jos bolje. postavi ovdje oglas i ja cu biti prvi koji ce se na njega odazvati [Happy.gif] :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#8 Post Postao/la ra-ja »

paparaci je napisao/la::lol:

Ra-Jo bona, sto si neurozna. al volis da ujedas, svaka ti cast :lol:
pa nije ti kristalina nista ruzno rekla. hajde ponesi se onako kako to jednoj dami prilici [icon_flower.gif]

ili jos bolje. postavi ovdje oglas i ja cu biti prvi koji ce se na njega odazvati [Happy.gif] :lol:
Jedan oglas za tebe...produzi dalje ...zaobidji me...ako me nemozes preskociti...

Ja te molim...!!!

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#9 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Ra-Ja je napisao/la:
paparaci je napisao/la::lol:

Ra-Jo bona, sto si neurozna. al volis da ujedas, svaka ti cast :lol:
pa nije ti kristalina nista ruzno rekla. hajde ponesi se onako kako to jednoj dami prilici [icon_flower.gif]

ili jos bolje. postavi ovdje oglas i ja cu biti prvi koji ce se na njega odazvati [Happy.gif] :lol:
Jedan oglas za tebe...produzi dalje ...zaobidji me...ako me nemozes preskociti...

Ja te molim...!!!

[To funny.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#12 Post Postao/la paparaci »

Ra-Ja je napisao/la:
paparaci je napisao/la::lol:

Ra-Jo bona, sto si neurozna. al volis da ujedas, svaka ti cast :lol:
pa nije ti kristalina nista ruzno rekla. hajde ponesi se onako kako to jednoj dami prilici [icon_flower.gif]

ili jos bolje. postavi ovdje oglas i ja cu biti prvi koji ce se na njega odazvati [Happy.gif] :lol:
Jedan oglas za tebe...produzi dalje ...zaobidji me...ako me nemozes preskociti...

Ja te molim...!!!

ma nema sanse. ne predajem se ja tako lako. boricu se sve dok te ne osvojim :lol:

a da bih te zaobisao ili preskocio, morao bih te prvo upoznati. uzeti mjeru i tako to [mmmux2.gif]

eto, vidis da sam od rijeci. odmah sam se odazvao na tvoj oglas [Happy.gif] [icon_flower.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#14 Post Postao/la paparaci »

dakle.


trazi se zgodna, plodna, jaka, pametna, kulturna, obrazovana, domacica, postena, vrijedna, zenstvena, dusa i.... dosta za pocetak :lol: [mmmux2.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: LJUBAVNI OGLASI....!!!

#15 Post Postao/la nella26 »

paparaci je napisao/la:dakle.


trazi se zgodna, plodna, jaka, pametna, kulturna, obrazovana, domacica, postena, vrijedna, zenstvena, dusa i.... dosta za pocetak :lol: [mmmux2.gif]
:lol: ma ko od šale ćeš takvu naći
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori