Male tajne medju partnerima

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Male tajne medju partnerima

#1 Post Postao/la alyssa_27 »

Da li ste se nekada zapitali krije li vas partner nesto od vas? Cak i ljudi koji su potpuno posveceni vezi, i najiskrenije i najpristojnije osobe na svijetu imaju neke male tajne koje cuvaju samo za sebe. Ipak, to ne bi trebalo da vas pogadja - u zdravim vezama obicno su u pitanju banalnosti.

Da vidimo, sta to partneri kriju jedno od drugog...

Muskarci obicno ne zele da njihova partnerka zna da su i oni zabrinuti zbog fizickog izgleda. Posmatrajte to ovako, ako djevojka u restoranu poruci negaziranu vodu i salatu sve je u redu, ali kada bi to ucinio njen partner, situacija bi bila pomalo neobicna.

Ali, iako su uglavnom zene te koje su cjelog vjeka na dijetama, i muskarci nekad tesko podnose cinjenicu da su se sa godinama ugojili ili osjedili. Samo sto, za razliku od zena, to uglavnom ne priznaju ni samome sebi, a kamoli partnerki.

Zene, sa druge strane, uglavnom nemaju bas tako panican strah od insekata. Ali, kad vasa draga ugleda bubu u kuhinji to je prilika da bude "dama u nevolji", a vi onda mozete da je "izbavite" i svi su zadovoljni. Uz malo sale na sopstveni racun mozete biti vitez na bjelom konju, iako vam je za borbu sa "cudovistem" dovoljna i papuca.

Jos jedna osetljiva tema u vezama je ljubomora. Muskarci su obicno ljubomorniji nego sto zele da priznaju, tako da kad vam uz osmeh kazu "idi i provedi se sa drugaricama" vrjeme do vaseg povratka obicno provedu gledajuci na sat. Ipak, to ne znaci da vam partner ne vjeruje, u pitanju je prosto muska priroda. Uostalom, malo ljubomore nije na odmet - vise ce vam se obradovati kad se vratite.


Koje su vase tajne? Sta je to sto svom partneru nikada ne biste otkrili,a potajno vas grize?
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Male tajne medju partnerima

#2 Post Postao/la ra-ja »

Znam da se mnogi neslazu samnom ..ali nesmiju postojati nikakve tajne... :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Male tajne medju partnerima

#3 Post Postao/la mrki62 »

Ja i žena smo puni tajni , već tereću deceniju otkrivamo te tajne [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Male tajne medju partnerima

#4 Post Postao/la im_ex »

Ali, iako su uglavnom zene te koje su cjelog vjeka na dijetama, i muskarci nekad tesko podnose cinjenicu da su se sa godinama ugojili ili osjedili. Samo sto, za razliku od zena, to uglavnom ne priznaju ni samome sebi, a kamoli partnerki.
Netacno.
Inace, ne razumijem jednu ovakvu temu. Sta to sad mogu reci ovdje a sto njemu vec nisam, hahaha :lol:

Nemam sta ... ostali bujrum [Happy.gif]


@ Ra-Ja
a ja izgaram od zelje da te pozovem da mi budes gost, a ti tako, ccc
[eusa_snooty.gif]

e nek si mi rekla, da te ne pozivam :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Male tajne medju partnerima

#5 Post Postao/la alyssa_27 »

Ra-Ja je napisao/la:Znam da se mnogi neslazu samnom ..ali nesmiju postojati nikakve tajne... :!:
ja se slazem [evojele9.gif]
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Male tajne medju partnerima

#6 Post Postao/la mrki62 »

Moja žena je puna tajni , pita mekakve gaće nosi i ako ja ne pogodim , onda nema ono u ono ,............ jadan ja , ha :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori