Pomagajte...da li me vara??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: pomagajte...da li me vara??

#25 Post Postao/la kajs »

Kao prvo vara te sigurno, opste poznato da su ribolovci najvec lazovi i varalice, pa glavni alat im je varalica [Happy.gif]

A sad drugo, opet, vara te sigurno takvi su ti muski, sad mozda ti ne kaze da je dao 50 € za servis nego da ne bi pravila frku kaze da je dao 30 € al dao je sigurno pedeseticu [mmmux2.gif] ili da je svoj pec stap platio 100€ to ti sigurno nece priznat


E sad ono glavno, postoji jedna izreka, koja ce tebi nadam se pomoci, a to je da ribolovom se od muskaraca bavi samo onaj koji ima problema sa muskoscu tako da ono sve u svemu isto ti dodje, zaboravi bracno savetovaliste i na pijacu kupi meda i oraha i rijesen problem
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: pomagajte...da li me vara??

#26 Post Postao/la nella26 »

Joj baš znate utješiti čovjeka.

Prvo dobro došla na naš forum, a drugo nemoj ozbiljno shvatati sve komentare.

Pokušaj da povratiš prvo samopouzdanje, a onda i povjerenje koje si imala prema čovjeku kojeg si izabrala za cijeli život.
Ipak ste dugo zajedno, imate djecu i sigurno da znaš i šta misli dok te gleda, tako možeš i da shvatiš da li tvoje sumnje zaista imaju osnov, jer eto pokazalo ti se da li je bio u ribolovu, poruke koje si uhvatila mogu samo biti slučajnost koju si u nezgodno vrijeme uhvatila, u svakom slučaju kao što reče Papaya razvod zbog prevare nije rješenje, ustvari ti treba da sebi postaviš pitanje šta bi uradila i da te zaista prevari, ako možeš preči preko toga (ako je to u pitanju) onda ne razbijaj glavu i ne razmišljaj o tome, u svakom slučaju on će se vratiti normali i svojoj porodici.
Sretno

Myka draga ti podhitno moraš mijenjati stavove, očito nisi u braku ali ako ikad budeš namjeravala biti prvo moraš naučiti šta je to tolerancija i zaboraviti na te radikalne ideje [icon_flower.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Pomagajte...da li me vara??

#29 Post Postao/la nella26 »

Eto je ta dama dobila otkaz, znači da od njih nema ništa, jer ne vjerujem da bi ijedna švalerka pristala na otkaz u ime ljubavi, takve se bore da žena sazna da je on s njom a ne kupe stvari tako hladno i idu.
U svakom slučaju pažljiva budi sa riječima jer frkom definitivno nećeš ništa uspjeti, nastoj biti mu još bolja, vidjećeš onda njegovo ponašanje, žene su čudo uvijek postoji bolji način da izvučeš ono što želiš znati na fin način. I imate djecu, razvod nije najpametnije rješnje, djeca to teško podnose, još gore podnose svađu...ne znam.
Možda bi ti bilo pametno da napišeš stvari na osnovu kojih sumnjaš i stvari na osnovu kojih su tvoje sumnje neopravdane pa odvagaj i odluči se.
U svakom slučaju želim ti puno sreće [icon_flower.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori