Pomagajte...da li me vara??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: pomagajte...da li me vara??

#2 Post Postao/la mrki62 »

Draga moja,............ voda sve opere , kako ribu, tako i njegovo tijelo ,.................. nek se dobro istušira i namiriše onako kako samo tebi godi i to je to [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: pomagajte...da li me vara??

#9 Post Postao/la mrki62 »

Uspješan brak temelji na povjerenju.
Ti nemaš povjerenja po starom sistemu ; oči u oči , već si posesivna i željna nekakve atrakcije a ujedno bježiš od istine.
Jer kako tumačiti tvoj vapaj po nekakvoj istini a ujedno zanemarujući istinitost te istine, jer kako ti baš mi možemo saznati za istinu i još da ti istu kažemo , ybt ,........... pa nismo vidovnjaci.
Sjedi s njim i otvori mu se, reci šta te tare, šta te muči , šta te nervira , žiFčira ,......... reci mu da si nješta nerFozna i to skroz .
Pa da imam takav problem, ja bih svakako svoju ženu pitao , jer u nju najveće povjerenje imam , jer da nemam povjerenje u nju , onda ne bih ni živio s njom ,............... tako i ti , pitaj nešto svog muža - u povjerenju [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori