Vise veza u isto vrijeme-ljubav ili..!?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Vise veza u isto vrijeme-ljubav ili..!?

#1 Post Postao/la selma24 »

U ljubavi je sve dopusteno?! Sta vi mislite????

Za mene to nije ljubav [eusa_naughty.gif] vise veza u isto vrijeme su avanture, to nije ljubav [oha.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Vise veza u isto vrijeme-ljubav ili..!?

#2 Post Postao/la alyssa_27 »

Pa pazi voleti, voleti dve osobe istovremeno po mom misljenju nema apsolutno nikakve logike - ako volis jednu osobu, onda zelis samo njoj da pripadas i sve sa njom da delis...kako onda to podeliti na vise strana, onda vise nije samo jedna i nije ljubav, bar ne prava?
Jer ako nekoga volimo u onom pravom smislu te reci, onda niko drugi za nas nepostoji...ne mozemo i nismo u stanju da cepamo srce na dva dela...tako da oni koji kazu da su voleli istovremeno dve osobe ili su mesali osecanja ili nikada nisu iskusili ljubav u njenom punom sjaju...bezuslovno pripadanje samo jednoj osobi...pa ne znaju o cemu govore!
Da, ja sada volim trenutno ,mnogo osoba, ali ne pricamo o toj ljubavi..samo jednu volim na onaj nacin, pravi nacin, nacin da za nekoga mislim da je stvoren za mene, moja srodna dusa, da bih mu u svakom trenutku poklonila sve...
tako treba da bude i TO JE PRAVA LJUBAV.
Cesto, da ponovim, ljubavlju nazivamo nesto sto je odavno izgubilo znacaj te velicine...
moje misljenje.
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Vise veza u isto vrijeme-ljubav ili..!?

#3 Post Postao/la selma24 »

Ako sam sa nekim u vezi znaci da ga volim.A ukoliko pozelim da budem sa nekim drugim - "tekucu" vezu raskidam. Tako ne varam ni njega a ni sebe, jer cim sam pozelela biti sa drugim, tu nema dovoljno ljubavi,bar ja tako mislim pa sad sta znam....... svako ima svoje misljenje/osjecanje :D
slika

Odgovori