Veza na daljinu

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Veza na daljinu

#46 Post Postao/la vihor »

Ne hebem se vise na daljinu, ukinuo sam tu disciplinu [Happy.gif]

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: Veza na daljinu

#47 Post Postao/la Kazimir »

Zakratko
Trebam prijatelje

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Veza na daljinu

#48 Post Postao/la selma24 »

Nista od te veze!
slika

Avatar
thelastsamurai
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1824
Pridružen/a: 21 Jan 2007 02:00
Lokacija: Macedonia
Kontakt:

Re: Veza na daljinu

#49 Post Postao/la thelastsamurai »

Kao vjetar u magli... Veze bez veze!

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Veza na daljinu

#50 Post Postao/la selma24 »

thelastsamurai je napisao/la:Kao vjetar u magli... Veze bez veze!
thelastsamurai je napisao/la:Kao vjetar u magli... Veze bez veze!
[laugh.gif]
slika

ciganka1
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 02 Okt 2016 20:02

Re: Veza na daljinu

#51 Post Postao/la ciganka1 »

Veza na daljinu...

Ma sto reci o tome ?! Kad sagledas sa onog realnog aspekta veza na daljinu uspije samo onda kada vam je konacni cilj da budete blizu jedno drugom :) Ah, al sam to pametno rekla :D
Drugim rijecima..nije normalno da ta veza na daljinu potraje unedogled :I Ipak za vezu da bi se zvala veza, za mene bar treba i fizicki osjet jer u protivnom veza zasnovana na platonskoj ljubavi bez izrazavanja osjecaja fizikom na kraju uvijek zavrsi neslavno.Ili jedna ili druga strana osjeti potrebu da nadoknadi fiziku i kemiju prirodnim putem :D

Da li je neko spreman prihvatiti zrtvu apstitencije radi ljubavi i da li ta ljubav kao sto rekoh u konacnici ima cilj da se pretvori u vezu na blizinu ovisi prvenstveno o karakteru osobe.

Moj zakljucak jest da veza na daljinu Postoji i moguca jest samo kao nuzno zlo.. [oha.gif]

Avatar
thelastsamurai
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1824
Pridružen/a: 21 Jan 2007 02:00
Lokacija: Macedonia
Kontakt:

Re: Veza na daljinu

#52 Post Postao/la thelastsamurai »

ciganka1 je napisao/la:Veza na daljinu...

Ma sto reci o tome ?! Kad sagledas sa onog realnog aspekta veza na daljinu uspije samo onda kada vam je konacni cilj da budete blizu jedno drugom :) Ah, al sam to pametno rekla :D
Drugim rijecima..nije normalno da ta veza na daljinu potraje unedogled :I Ipak za vezu da bi se zvala veza, za mene bar treba i fizicki osjet jer u protivnom veza zasnovana na platonskoj ljubavi bez izrazavanja osjecaja fizikom na kraju uvijek zavrsi neslavno.Ili jedna ili druga strana osjeti potrebu da nadoknadi fiziku i kemiju prirodnim putem :D

Da li je neko spreman prihvatiti zrtvu apstitencije radi ljubavi i da li ta ljubav kao sto rekoh u konacnici ima cilj da se pretvori u vezu na blizinu ovisi prvenstveno o karakteru osobe.

Moj zakljucak jest da veza na daljinu Postoji i moguca jest samo kao nuzno zlo.. [oha.gif]
Slazem se sa tobom [thumbup.gif]

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Veza na daljinu

#53 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

:lol: :lol:
slikaslikaslika

MikiVeliki55
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 15 Okt 2023 21:20

Re: Veza na daljinu

#54 Post Postao/la MikiVeliki55 »

alyssa_27 je napisao/la: 21 Okt 2011 10:48 Daljina moze nekad da bude stvarno bolna, posebno ako je rijec o osobi koju puno volite, ali u istom trenutku i pravi test za ljubav. Jer takve veze po meni zahtjevaju puno odricanja, truda, pokidanih nerava, povjerenja i naravno bezgranicne ljubavi.. Tesko je odrzati vezu na daljinu, ali ako se dvoje stvarno mnogo vole, daljina ih ne koci, za sve je potrebna volja i ljubav nista vise.

A mane daljine su, sto tu osobu zelis sve vise i vise i vise i imas osecaj da ces eksplodirati ako je uskoro ne vidis, a ta mana ima i prednost, iz tog razloga te zelje za vidjanje, ljubav raste sve vise.
Bas lepo obrazlozenje, cestitam!
[smile.gif]

Odgovori