Poslije duge veze..

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
debela_au
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 12 Jul 2014 10:21

Poslije duge veze..

#1 Post Postao/la debela_au »

Kako podnosite prekide? Bilo to veza ili brak.. ne bitno ko je krivac.
Svi smo mi nekad u zivotu nekoga ostavili, neko nas..

Kakve promjene u svom zivotu napravite?

Ja sam naucila da stavim osmijeh na lice, podignem glavu gore. Ucinem neko dobro djelo.. pricuvam komsinici djecu, prosetam plazom, lezim i gledam oblake. Zivot cine male svtari i patnja, iako tesko podnosljiva oplemenjuje srca i cini nas boljim ljudima.

Sta god da se desi, uvijek pomislim: "Ko zna zasto je to dobro?". Putevi Gospodara su cudesni, ali nas On uvijek vodi i na svaki put nam stavi prepreke sa razlogom.. Ponekad je taj razlog nama tesko vidljiv, ali njemu je poznat.. i prije ili kasnije i mi skontamo zasto nam se nesto desilo!!

Zivot je isti i sa njim/njom ili bez! Lijep, prekrasan i jedinstven! :-) Zahvalimo Gospodaru na vremenu koje smo proveli sa bivsim/bivsom zajedno, izvucimo lekciju i nastavimo dalje. [smileyheartbounceqy7.gif]

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Poslije duge veze..

#2 Post Postao/la vihor »

Naravno da nikome nije lahko poslije prekida veze a posebno ako si nekoga volio i uzivao neko vrijeme
Ipak zivot ide dalje i ne vrijedi nikakvo samosazaljenje vec pokusati sto prije biti svjestan da su se okolnosti promijenile i trebamo se i mi mijenjati s obzirom na okolnosti koje su nas zadesile
U tvom uvodnom komentaru se prakticno krije odgovor na ovu temu ali eto ja rekoh da sta laprdam ovako umoran (tek dosao sa posla) da dam doprinos temi

Kazimir
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 Nov 2014 09:33
Lokacija: USA

Re: Poslije duge veze..

#3 Post Postao/la Kazimir »

Svak ma svoju stranu
Trebam prijatelje

Odgovori