nejasna situacija...

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
rockyterminator
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 04 Dec 2014 03:44

nejasna situacija...

#1 Post Postao/la rockyterminator »

ja i jedna mala smo zajedno išli na neka predavanja u vezi polganja za higijenski minimun radi posla u ugostiteljstvu .
cura je lijepa, 18 godina, draga,simpatična, nasmješena, dobra prema svima...kad god se sretnemo nasmješi se, ili kad nešto izvalim na tim predavanjima neku foru isto se nasmije . meni je 20 .
tih predavanja više nema, ali sreo sam je jedne subote u jednom noćnom klubu, bio sam pijan poprilično , prolazim ja kraj nje ona maše i kaže hej bog...ja budala je zagrlim i pitam jesi mi možda znamo odnekud ?
ona onako začuđeno kaže : pa sa predavanja...
ja samo kaže eh da ok, i vratim se nazad frendovima
šta je najgore odmah sam je prepoznao čim sam je vidio u klubu, al jebiga alkohol je učinio svoje .


šta mislite jesam li se izblamirao tim navodnim " neprepoznavanjem " nje ili to nije ništa strašno ?


šta to smješkanje njeno znači ? jesu li to nekakvi znakovi da imam zeleno svijetlo ili su to jednostavno takve osobe ( drage ) šta se smješaku okolo svima ?




1. to šta mi se prva javila te noći u klubu, triba li to nešto posebno značit ?
( jedna cura mi veli da će se malo koja ženska prva javit u klubu muškarcu, onako pred frendicom, i pred svima )


2. to šta me nije odgurnula ili se barem uzmaknula kad sam je onako pijan zagrlio...jeli to neki znak ?


- iskreno ni sam više neznam na čemu sam točno sa tom curom .
dakle na prvu poruku isprike preko fejsa nije odgovorila, na drugu poruku isprike je napisala samo da je sve ok...na treću opet nije odgvorila + odbila je zahtjev za prijateljstvo...šta je njoj u glavi...? koje korake da povučem dalje ?

EmoryRivera
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 Dec 2023 23:02

Re: nejasna situacija...

#2 Post Postao/la EmoryRivera »

Wenn Sie einen erfahrenen Hochzeitsfotografen suchen, empfehle ich Ihnen, sich an Fotograf für Hochzeit in Mönchengladbach zu wenden. Wir haben unsere Wahl über deren Plattform getroffen und waren von der Qualität der Arbeit begeistert. Sie haben uns geholfen, den perfekten Fotografen für unsere Hochzeit zu finden!

Odgovori