Ljubav preko neta ...

Komentari Diskusije

Vjerujete li da postoji ljubav preko neta ...

Da
49
35%
Da
49
35%
Ne
22
15%
Ne
22
15%
 
Ukupno glasova: 142

Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#16 Post Postao/la Tourniquet »

A moze se desitt, meni se desila i na kraju se i upoznali i ispalo je da je ista onakva kakva se prestavila,i jos uvijek smo skupa i super nam je. JEs malo da je problem daljina i tako to ali ako se ima povjerenja i to se moze prevazici nije toliki problem.....

a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

...

#17 Post Postao/la a_m_r_a »

...hej hvala vam na podrsci...upoznali smo se uzivo,ja i taj moj s neta,he,he i znate sta zaista se nisam razocarala i sve je moguce...jer vec smo se culi ranije preko msn-a tako da smo se u neku ruku vec poznavali,dosta smo slicni ali i dosta razliciti ali to se nekako nadopunjava za sada je sve u dure jos se cujemo a i vidimo kad mozemo... ::]:

Avatar
Denis_82
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 15 Okt 2006 02:00
Lokacija: Austria
Kontakt:

#18 Post Postao/la Denis_82 »

Iskreno receno nevjerujem u takvu ljubav - mislim da je problem da je svako anonyman i moze da rekne stagod hoce pa ti vjerovo ili ne!

Na drugoj strani se vidi da ima toliko budala na internetu i cini mi se da ih sve vise i vise ima!

Sigurno da moze da ima ljudi sto to uspju - takvu ljubav da vode - takvim zelim sve naljbolje ali ja nevjerujem u ljubav preko interneta!

eto - ako bude gresaka u textu - izvinjavam se :D

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#21 Post Postao/la Alma_sa »

...bila sam veliki skeptik u pitanju ljubavi preko neta, meðutim, upravo mi se desilo...upoznali smo se preko neta, chatali mjesecima, a onda se u¾ivo upoznali i to je to, ba¹ sve ¹to smo rekli jedno drugom i o èemu smo prièali se ispostavilo da je istina i da ni u èemu nismo pretjerivali...slièni smo u mnogo èemu, volimo iste stvari, jednostavno reèeno, mislim da smo roðeni jedno za drugo, jedino je problem daljina, ali kad ima¹ povjerenje i kad ti je iskrenost na prvom mjestu, onda ni udaljenost nije problem...nikad ne reci nikad... :huhu1:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#22 Post Postao/la alan_ford »

imaM paR poznanikA onI sU svojU ljubaV upoznalI prekO netA... nekI sU sE ozenilI imajU i djecU i jakO lijepO i sretnO zivE... zashtO dA nE...

Anonymous

#27 Post Postao/la Anonymous »

LJUBAV PREKO ZICE .....SUMNJAM .......TO JE SVE MACAK U VRECI.......MNOGI SU SE RAZOCARALI ........ALI ZALOSNO JE PUNO SE LAZE........ONO STO NEVIDIS SVOJIM OCIMA I NEDOZIVIS BLIZINU DRAGE OSOBE ......... NIJE LJUBAV ........PREMA TOME NEVJERUJEM U LJUBAV PREKO ZICE[size=0][/url][/b][/size] :motz:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#28 Post Postao/la Alyssa_ »

hm...ehh ja u to nevjerujem, djaba vam sve....dobro mozda se nekome i desi, sta ja znam ali vecinom raja negovori istinu ovdje, i onda je zenuto...ma neznam opet, nije lako pitance...

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#29 Post Postao/la Isolde »

ja sam pre mislela da nije moguce al eto meni se desilo, ja mog momka sam upoznala preko neta nekoliko meseca chatali i onda se upoznali u real i zaljubili :) :lmao: i eto vec godinu dana smo zajedno super nam ide jedino sto smeta je daljina :( al i to smo lepo resheli :) al u sta ne verujem je samo kad vodis ljubav preko neta i nikad ne vidis ili nikad nisi video partnera u real, neznam al za mene je to nemoguce... al ipak ko zna mozda postoji kao sto rekla Alma vec "nikad ne reci nikad"...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#30 Post Postao/la alan_ford »

jA saM dostA prijateljA stekO prekO netA... a kadA mozeS nacI prijateljA takO sE istO mozE nacI i ljubaV :chilli:

Odgovori