Ljubav preko neta ...

Komentari Diskusije
Odgovori

Vjerujete li da postoji ljubav preko neta ...

Da
49
35%
Da
49
35%
Ne
22
15%
Ne
22
15%
 
Ukupno glasova: 142

Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Ljubav preko neta ...

#1 Post Postao/la dinko »

Vjerujete li u tu ljubav preko neta ---

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav preko neta ...

#2 Post Postao/la Alma_sa »

linux je napisao/la:Vjerujete li u tu ljubav preko neta ---

...iskreno, nikad mi se takvo nesto nije desilo, ja vjerujem u prijateljstvo preko neta, i mogu ti priznati da sam ovako upoznala mnogo raje i stekla dosta prijatelja, ali sto se tice neke ljubavi preko neta, tesko...jer ipak je sve ovo naka iluzija, privid, ovdje svasta mozes pisati, idealizovati tu osobu, i na kraju se razocarati, jer drugacije je kad je upoznas uzivo, kad proradi neka "hemija", kad postoji fizicki kontakt, a ovako, sve je to tesko, bar ja mislim tako, jer nemam iskustva sa tim...valjda postoje osobe kojima se takvo nesto desilo, koje vjeruju u ljubav preko neta i podjele svoje misli sa nama... :scatter:

a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

...

#4 Post Postao/la a_m_r_a »

Ma neznam vise sta da mislim...sve je moguce upoznala sam momka preko neta i mislim da je drama...cujemo se redovno i tako...nisam se razocarala...jos!!!Nadam se da i necu!

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#5 Post Postao/la dinko »

Upoznam ja trebu preko neta a od mene je 60 km ... ona mene zove i sve je to OK ali brate ... ne bih ja mislio s kim je ona i slicne stvrari ... ne hvala

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#6 Post Postao/la Alma_sa »

linux je napisao/la:Upoznam ja trebu preko neta a od mene je 60 km ... ona mene zove i sve je to OK ali brate ... ne bih ja mislio s kim je ona i slicne stvrari ... ne hvala

...pa nije to bas tako daleko kako se tebi cini, ako imas povjerenja u nju i ona u tebe, sto za jednu vezu je i te kako vazno, onda nema potrebe da razbijas glavu...ako je ljubav kako treba, ako se u svemu nadjete, onda daljina i ne bi trebala da ti bude toliki problem, ali ako u nekom momentu podlegnete nekim iskusenjima, e onda i ne treba da budete u vezi...mozda to i ne bude kako si ti zamisljao, jer je drugacije kad sa nekim chatas i kad ga upoznas uzivo, ali ne znas dok ne probas... :band:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ...

#7 Post Postao/la Alma_sa »

a_m_r_a je napisao/la:Ma neznam vise sta da mislim...sve je moguce upoznala sam momka preko neta i mislim da je drama...cujemo se redovno i tako...nisam se razocarala...jos!!!Nadam se da i necu!
...super i naravno da ce sve biti u redu i da se neces razocarati, tako na sve gledaj...jer ipak kada se jednog dana uspiju posloziti sve kockice, kada silno iscekujes da ga cujes, postavis milion pitanja, uradis ili kazes nesto sto ti se mozda nekad cinilo ludo ili sasavo, kada mozes sve da kazes sta mislis i pokazes sva svoja osjecanja bez imalo stida, to je onda ljubav i treba da traje...zelim ti svu srecu i uzivaj u tome sto imas... :huhu1:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

BiNaa je napisao/la:hm sta ja znam cudno je to malo ..
desavaju se i takve stvari napokon kad upoznas uzivo tu osobu skontas
da nije bas to sto si ocekivo ..ne mislim na vizualnost sto se tice karaktera i razmisljanja ...

Zivjela ti meni ... u tome je i stvar ... ne zelim tako nesto poceti jer znam kakav sam ja budala ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#11 Post Postao/la dinko »

A ok carice ... daljina i jest u tome problem ... to ne bi mogao da podnesem

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#12 Post Postao/la alan_ford »

mA moguchE jE... imA naS svakakviH... samO jA nE biH voliO bitI u takvoJ vezI... jeL onO nijE uZ guzovE :chilli: negO ::]: baS bezE

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#13 Post Postao/la dinko »

A ni ja ne bih htio da budem u takvoj vezi ... to je problem jer ona bi mene varala a ja bogme bi nju, to joj je 100 % sigurno ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#15 Post Postao/la dinko »

Opa ... neka neka ... mozda nes bude

Odgovori