Najljepsi ljubavni stihovi

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Najljepsi ljubavni stihovi

#1 Post Postao/la dinko »

S obzirom da sam autor teme NAJLJEPSI LJUBAVNI STIHOVI , zapocet cu temu tako da znate sta se trazi u navedenoj temi.
Zadnja izmjena: dinko, dana/u 28 Okt 2006 16:04, ukupno mijenjano 1 put.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#2 Post Postao/la dinko »

...nosim miris koze njene
ispod svoga tjemena,
ko da nièe rajsko voæe
bez zrna sjemena
i to je tajna koju cuvam
koja me je vodila..
da je ljubav moja nepobjediva...

Avatar
Alxandro
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 27 Nov 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la Alxandro »

Volim te

Ljubavi prolazi jos jedna noc bez sna... Noc ispunjena mislima o tebi.
Mrak je vec odavno prekrio grad koji me je tako nemilosrdno otrgnuo iz tvog narucja, u kom mi je bilo najtoplije... Grad koji sada mirno spava, dok su moje oci budne, traze te...
Traze svetlost tvojih ociju, koje bih zauvek rastjerale tamu koja me okruzuje i sve vise pritiska, pece i boli jer ti nisi kraj mene da me snagom svoje ljubavi odbranis od nje.

Srce sve jace udara, zove tvoje ime... Zove,iako zna da si kilometrima udaljena od mene...
Zove te, jer mu je tvoje prisustvo neophodno za opstanak u ovoj dugoj,gluhoj noci. Znam da i ti sad zelis da si kraj mene, da zajedno uzivamo u bezgranicnoj ljubavi koja nas spaja. Znam, sreco, i tebi su noci najduze, najbolnije, jer tada ostajemo sami, prepusteni svojim zeljama, mastanjima, snovima, koji su uvek ispunjeni nama i nasom ljubavlju. Ni ti, kao ni ja, ne mozes da se pomiris sa cinjenicom da smo daleko jedno od drugog, i da opet, po ko zna koji put, moramo da se prepustimo nadi da ce vreme proleteti, da ce se nase usne brzo spojiti... I zato ti si prepustam, bar u mislima. Slike dana provedenih kraj tebe, u tvom zagrljaju, preplavljuju mi tjelo, dusu... Jer su to bili dani protkani neizmernom srecom, ljubavlju koja je blistala u nasim ocima. Bili su to dani potpuno drugaciji od ovih tmurnih, dugih poput vecnosti, koje provodim daleko od tebe... Bili su to dani koje cu vjecno pamtiti, koji su se zauvjek urezali u moje srce.

Uspjela si da od djavola stvoris andjela, ukrotis divlju zver u meni, a probudis njeznu srnu.
Tvoje njezne oci, pune iskrenosti i topline, citale su moje misli, moje srce kao knjigu, razumele svaki moj pokret. Uvek si umeo da me saslusas, razumes kao niko do sada, podrzis u svemu, imao si strpljenje kao nebo veliko, na kome cu ti biti vecno zahvalna, uvek si me cuvao kao malo vode na dlanu, kao zenicu oka svoga.Znao si da dopres do dubine moje duse i prepoznas buru u mom srcu, cak i onda kada je naizgled sve mirno.

Pokazao si mi kako ljubav moze biti divna.Dao si mi krila ljubavi kojima cu vecno leteti i nikome necu dozvoliti da ih slomi, da me odvoji od tebe i tvog zagrljaja, u kom se osecam sigurnom i zasticenom.Nasa ljubav je jaca od stene, cvrsca od kamena... Prsti sudbine su ukrstili nase puteve i pomogli da je pronadjemo i dozivimo na najlepsi moguci nacin. Znam da ces uvek biti pored mene, cuvati me, paziti, maziti i govoriti mi da sam tvoja mala, tvoj lopov... Znam da ce tvoji osmesi uvek biti tu da vrate osmeh na moje lice, cak i onda kada se cini da je to nemoguce, da ces me uvek voleti istom snagom i istim zarom kao i do sada...

Andjele , hvala ti sto postojis.

Znaj, uvek cu biti kraj tebe, i u dobru i u zlu, i na javi i u snu. Nikada necu dozvoliti da te neko povredi, da ti suzama zamuti oko. Bicu tvoj mali andjeo cuvar. Obasipacu te poljupcima, ljubavlju, toplinom.. Uvek cu biti kraj tebe da ti osmehom ulepsam dan, poljupcem oteram sve strahove i probleme daleko od tebe, donesem osmehom na tvoje lice, srecu u tvoje oci, srce...

Nikada vise neces biti sam, imaces jednu ogromnu mazu pored sebe, koju ces morati da cuvas, pazis,mazis... Jednog ogromnog lopova koji ce ti krasti poljupce, dodire, snove, ljubav, srce...Sve cu ti ukrasti,jer ti si meni vec sve ukrao!
I molim te, cuvaj me kao sto si i do sad, jer ti si razlog mog postojanja u ovo surovo vreme, medju ovim surovim ljudima... Ti si sve sto imam i sto mi je potrebno u zivotu, zelja mog zivota, ostvarenje mojih snova, moj andjeo cuvar....
Andjele iako smo daleko, iako ne cujes otkucaje moga srca, znaj da ono kuca samo za tebe. Iako kazaljke na satu nisu poklopljene, znaj da tvoja mala misli na tebe...
Jedini moj VOLIM TE!
[/color]

Cesto mi dodje da napisem ovako pjesmu,malo ukradem od drugi malo ja i sklepam nesto al ova mi je jedna od najdrazi


Tesko je kada te povrijedi netko u zivotu jako a volio si ga cijelim srcem,bicem,dusom...
:X(: :huhu1:
:bestw:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#6 Post Postao/la alan_ford »

habe je napisao/la::motz: PROSLA SI KROZ
MOJE SRCE
OSTAVILA TRAG
KAO
KRAVA KROZ ZITO
cooL baS saM sE nasmijaO hehehehheH :ball:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#9 Post Postao/la Alma_sa »

Ljubav

©to æutim, ¹to je, ako ljubav nije?
Ako je ljubav, Bo¾e, ¹to je ona?
Ako je dobra, za¹to je zlu sklona?
Ako je zla, zbog èega slatka mi je?

Gorim li od sebe, èemu plaè i tu¾ba?
Kriv li sam' tome, malo jauk vrijedi.
O ¾iva smrti, slatkoæo u bijedi,
ako Vas neæu, èemu ste mi dru¾ba?

Al' ako Vas hoæu, zdvajat' nemam prava.
Suprotni me vjetri, kroz ¹um i bjesnoæu,
tjeraju u èamcu vrh bezdana plava.

Slab razbor i grijesi razlog su mi sjeti,
tako da ne znam sam, stvarno ¹to hoæu,
te se znojim zimi, a cvokoæem ljeti.

Francesco Petrarca :huhu1:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#11 Post Postao/la Alma_sa »

Stani na prstima, pogledaj iza sebe
zar ne vidi¹ ljubav ¹to gori iza tebe,
mo¾da je prepozna¹, a mo¾da i ne
al`zapamti jedno, da znaèi¹ mi sve.

Mo¾da previ¹e tra¾im, a premalo dajem,
i mo¾da previ¹e prièam, a premalo ka¾em,
mo¾da previ¹e ma¹tam, a malo shvaæam,
mo¾da se malo borim, ali te jako volim!

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

Alma_sa je napisao/la:Stani na prstima, pogledaj iza sebe
zar ne vidi¹ ljubav ¹to gori iza tebe,
mo¾da je prepozna¹, a mo¾da i ne
al`zapamti jedno, da znaèi¹ mi sve.

Mo¾da previ¹e tra¾im, a premalo dajem,
i mo¾da previ¹e prièam, a premalo ka¾em,
mo¾da previ¹e ma¹tam, a malo shvaæam,
mo¾da se malo borim, ali te jako volim!

aaaaa svaka ti cast Alma_sa, bash mi je takav stih sad trebao...kiss veliki za to :P

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#13 Post Postao/la Alma_sa »

Prelijepi stihovi...(samo za Alyssu)!

Neverne bebe - Da ima nas

Korak iznad duge, tanka linija
opet svoje misli, govorim na glas.
Koliko æu puta, oterati strah,
samo da si tu i da ima nas...

Veæa sam od snova, korak ili dva,
koliko je samo kilometara?
Pravim te od svega, ¹to mi neko da,
nek nam dobar vetar, snove pogura.

Pogledaj u sunce,
iznad oblaka,
to ¹to tamo vidi¹, to smo ti i ja...
Pogledaj u nebo,
pogledaj u san,
to se zove ljubav, to smo ti i ja...

Opet mi o svemu, prièaj na sav glas,
ponekad o sreæi, da li ima nas...
Sve dane boje kupiæu,
ba¹ sve reèi, ¹to se nikad ne èuju.
Sve grane ¹to nam du¹u spajaju,
toliko te volim,
samo da si tu...

Pogledaj u sunce,
iznad oblaka,
to ¹to tamo vidi¹, to smo ti i ja...
Pogledaj u nebo,
pogledaj u san,
to se zove ljubav, to smo ti i ja...

Odgovori