Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#31 Post Postao/la mala-plava21 »

Ljubav rusi sve barijere pa i one u godinama :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#32 Post Postao/la Columbo »

mala-plava21 je napisao/la:Ljubav rusi sve barijere pa i one u godinama :baa:
Imas ga pravo-slazem se... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

da.....ljubav nezna za granice niti za godine :D

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#34 Post Postao/la mala-plava21 »

Kazu da imamo godina onoliko koliko se osjecamo da imamo.
Mislim da je jedan od razloga zasto se neki od 50g zene
curama od 20g, uz njih se vjerovatno osjecaju mlade tj one ih vracaju u mladost.Naravno treba biti prisutna i ljubav :baa:

volimo se bez obzira na godine [smilie=love together.gif]
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#35 Post Postao/la leptirica-de »

Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

sta kako ? pa normalno , kao i ostale veze.. ako mi se momak svidja i ja se u njeg zaljubim , necu ga ostavit cim saznam da je MALO VISE stariji heheh

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

To je leptirice greska sto tako mislis.Zabavljanje je jedno ali brak je sasvim druga stvar.

Razlika u godina, je veoma vazan faktor zbog raznih stvari koje se u braku desavaju,Siroka tema ,
Najbolje je da su pribliznih godina pa do +6godina.daje muskarac stariji ,a ako je veca neide nikako:
Lakse opstaje veza ako je zena starija,jer se ona mnogo lakse uklapa u sve .fleksibilnija je. :D

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#37 Post Postao/la leptirica-de »

neeeeeeeeeee !! zena strarija ? staaaa?? iiiiii!!! nemogu ni da pomislim da sam s momkom koji je mladji od mene! fujjj gdje to ima ! nikad nikad i nikaddd :D ! ali sta ja znam mozda takvih i ima ali nije nish za mene. meni treba momak koji ima VISE iskustva nego ja . sta ce mi ako ga ja sve moram ucit hehe . Dobro ako je momak oko 25-26 a cura MALO starija ali opet je i to malo.. eee fuu !
a slazem se stobom sto se tice braka . nebi tu trebala razlika godina da bude velika . a nemogu tu puno na tu temu da kazem posto sam i ja u takvoj situaciji i stvarno vise neznam sta da radim .

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#38 Post Postao/la ra-ja »

SRECO NEMOJ DA SE LJUTIS ;DOVOLJNA RAZLIKA DO +( GODINA :
ZNAS TO JE MOJE MISLJENJE A TI SADA RADI STA TE VOLJA POSTUJEM TVOJU ODLUKU KAKVA GOD BUDE:kiss :D

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#39 Post Postao/la leptirica-de »

Ra-Ja je napisao/la:SRECO NEMOJ DA SE LJUTIS ;DOVOLJNA RAZLIKA DO +8 GODINA :
ZNAS TO JE MOJE MISLJENJE A TI SADA RADI STA TE VOLJA POSTUJEM TVOJU ODLUKU KAKVA GOD BUDE:kiss :D
jaoo ako postoji neko na ovom svijetu ko se NIKAD nemoze odlucit. i ko nezna sta hoce , onda sam to ja . vjeruj da sam sto puta jednim momku rekla da necu vise snjim .. najvise zbog razlike godina ( 8 ) ali opet mu se vratim zato sto ga volim. :( jooooooooooooooojjj LJUBAV JE DROGA I JA SAM NAJVECI NARKOMAN!!!

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#41 Post Postao/la leptirica-de »

mala-plava21 je napisao/la:Kazu da imamo godina onoliko koliko se osjecamo da imamo.
Mislim da je jedan od razloga zasto se neki od 50g zene
curama od 20g,
uz njih se vjerovatno osjecaju mlade tj one ih vracaju u mladost.Naravno treba biti prisutna i ljubav :baa:

volimo se bez obzira na godine [smilie=love together.gif]
staaaaaaaa??? molimmm ?? nee , ja ovu temu kad sam komentarisala sam mislila na veliku razliku godina -- i pod "velikom" razlikom sam mislila DO oko 14-15 god. pa cak i do 20 a ono sto predje te godine nije vise zdravo ! to nije nikakvaaa ljubav ! cim momak ima dovoljno godina , da ti moze bit OTAC..to NIJEEE NORMALNO ! [-X [-X :huh:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#43 Post Postao/la mala-plava21 »

leptirica-de je napisao/la:
mala-plava21 je napisao/la:Kazu da imamo godina onoliko koliko se osjecamo da imamo.
Mislim da je jedan od razloga zasto se neki od 50g zene
curama od 20g,
uz njih se vjerovatno osjecaju mlade tj one ih vracaju u mladost.Naravno treba biti prisutna i ljubav :baa:

volimo se bez obzira na godine [smilie=love together.gif]
staaaaaaaa??? molimmm ?? nee , ja ovu temu kad sam komentarisala sam mislila na veliku razliku godina -- i pod "velikom" razlikom sam mislila DO oko 14-15 god. pa cak i do 20 a ono sto predje te godine nije vise zdravo ! to nije nikakvaaa ljubav ! cim momak ima dovoljno godina , da ti moze bit OTAC..to NIJEEE NORMALNO ! [-X [-X :huh:
Smatram da ja kao osoba nisam ta koja ce odredivati sto je normalno a sto nije, mogu samo reci da se ja nebi nikad udala za nekog toliko starijeg do nekih 10god bih pristala a vise ne. A kome odgovara veca razlika i to ih medusobno privlaci, pa neka ljudi uzivaju. Nismo svi isti i hvala Bogu na tome :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#44 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Interesantni komentari :-k =D>

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#45 Post Postao/la mala-plava21 »

LAFF je napisao/la:Interesantni komentari :-k =D>
A tvoj komentar kolega? :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori