Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#1 Post Postao/la Alma_sa »

Sta mislite da li takva veza mladji tip - starija djevojka, recimo za nekih 3, 5, 10 godina, moze funkcionisati? Kakva je to veza i jeste li imali iskustva? A da li podrzavate vezu izmedju starijih tipova - mladjih djevojaka? Kolika je to normalna razlika u godinama izmedju dvoje, da bi veza opstala...:naughty:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#2 Post Postao/la dinko »

Ja osobno ne podrzavam takve veze ... uredu ja ako je oscilacija izmedju momka i cure do 3 godine ali mislim da preko 3 godine se tu nema sta traziti ... strasno mrzim kad su velike godine u pitanju kao sto je recimo 10 godina jer znam da to nece funkcionirati.Imam jedan primjer od moje rodice ... ona je starija od njega nekih 19 godina i nakon 5 godina braka taj brak se raspao ... voljeli su se ali nesto ima je puklo i sve je palo u vodu ...

Avatar
Annie7
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 Nov 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo

#3 Post Postao/la Annie7 »

Just for fun;) Ma ne znam, znam da se muskarci vecinski slazu s vezama sa starijim djevojkama od sebe. Razlog za to mozete i pretpostaviti, starije, iskusnije, sabranije". Dok kontra tome mladje su balavice, nezrele, ne toliko atraktivne koliko neka starija zenska osoba. Poznajem dragog mi momka koji je bio vjeren sa djevojkom 9 godina starijom od sebe, toliko su se "voljeli", ali veza je pukla, tj.ona ju je raskinula...valjda joj ga je bilo dosta. Ugl. da vam ne duljim, on je jos lud za njom :Starof:

a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

...

#5 Post Postao/la a_m_r_a »

...ne znam ako je muskarac stariji do nekih 7g to mi je u redu ali licno ne volim kada je djevojka starija niti bih ja licno trazila nekoga mladjeg od mene,ali svi imamo neke svoje tacke gledista neki se vjerovatno nece sloziti sa mnom ali tema i jeste otvorena da bi se diskutovalo i iznosila razna misljenja zar ne???

Avatar
Annie7
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 Nov 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo

...

#6 Post Postao/la Annie7 »

Opet ja i moje kontradikcije) Moja posljednja veza bila je upravo sa momkom, ne moje generacije, vec godinu starijim, i mislim da ipak nismo bili izbalansirani glede i iskustva, i stavova prema nekim stvarima... Mozda je razlog tome bio i taj sto sam inace ranije hodala pretezno sa starijim momcima/plafon 5 godina/, ali evo sada kada razmisljam nesto, ni oni nisu bili oformljeni glede istoga ppp ... Sto se tice datinga sa mladjim momkom od sebe,sta znam, mozda se i to desi kada malo ostarim, hheh... inace sam egzibicionist u dusi... Sve je moguce, samo ipak treba postovati neke svoje determinante. Svako od nas bi trebao da ih ima...
Pozz svima

Avatar
Annie7
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 Nov 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo

#8 Post Postao/la Annie7 »

Uzet cu ovo u obzir...a i jeste logicno tako.... normalno da lik koji je mladji od mene 10 godina nikada mnece razmisljati isto kao i ja, pa cio zivot je pred njim...sve sto tu moze da se eventualno desi jeste prolazna stvar, avantura, i jedno iskustvo vise

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

tesko bogami tesko, pogotovo ak je djevojka starija od muskarca onda pogotovo ne moze uspjet , jos ako razlika malo veca.. PA nema sanse... Mislim da bi nekih 5 god se moglo tolerisat, a zavisi i od pojedinaca jer nekad godine kod osobe i ne prestavljaju njegovu stvarnost, Mislim da ima 25 god a ponasanje mu na nivou 18 ili oobratno i onda opet to je druga stvar.. A kako god bilo da bilo recemo da je to zapetljano i da se nish odredjeno ne moze reci .... :dance:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#11 Post Postao/la mala-plava21 »

Ja sam bila samo sa 1g mladim deckom od sebe i to 2,5g i tada je dosla faza odrastanja 18,5-19g ja sam pocela razmisljat ozbiljnije i zrelije a on je i dan danas zaigrano dijete da ga tako nazovem.

Naravno cast iznimkama,ali po meni je neka normala do najvise 5g da je decko stariji od mene.

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#12 Post Postao/la Alma_sa »

ToUrNiQuEt je napisao/la:tesko bogami tesko, pogotovo ak je djevojka starija od muskarca onda pogotovo ne moze uspjet , jos ako razlika malo veca.. PA nema sanse... Mislim da bi nekih 5 god se moglo tolerisat, a zavisi i od pojedinaca jer nekad godine kod osobe i ne prestavljaju njegovu stvarnost, Mislim da ima 25 god a ponasanje mu na nivou 18 ili oobratno i onda opet to je druga stvar.. A kako god bilo da bilo recemo da je to zapetljano i da se nish odredjeno ne moze reci .... :dance:
...taèno tako, jer ipak nije bitno koliko godina ima¹, nego je bitno da li se pona¹a¹ i da li si zreo za svoje godine...i ja smatram da je neka normalna razlika od 3 do 5 godina ok...pozz :satisfied:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#15 Post Postao/la leptirica-de »

sabrina_ika je napisao/la:Cuj meni 17 njemu 23,jos malo 24 i sta je tu lose..?
hahah! ja sam ti jos bolja , meni 18 a njemu ove godine 26 !
..nisam vise snjim ali ne zbog razlike godina !!

Odgovori