Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#136 Post Postao/la basista »

Funkcionisu kao i sve druge veze.. U to sam se licno uvjerio..
I u jednom i u drugom primjeru.. [cool.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#138 Post Postao/la nella26 »

Teško da mogu te veze funkcionisati, funkcionišu one jedno vrijeme, ali rijetko da takva veza opstane, razlog jednostavan, njoj 20 godina, treba joj sigurnost (materijalna) to može naći kod nekoga kome je 40 i više, a njemu treba mlada da bi nahranio ego i slažu se jedno vrijeme, on njoj novac, ona njemu mladost i super.
Ali rijetko u takvim vezama se izrodi stvarno ljubav a i ako se izrodi nakon nekog vremena nestane zato što kad skontaš kad njoj bude 40 godina i kad njeni apetiti za seksom budu veći, njemu tad neće pomagati ni vijagra od 100mg i da ga ne bi varala i vucala se okolo ostaviće ga prije nego to doživi.

Mada ima primjera gdje je takva veza uspjela ali u tom slučaju starosna razlika je oko 15 godina
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re:

#139 Post Postao/la ra-ja »

belly_dancer je napisao/la:et,a kad mu bude 50 mos promjenit za dva od dvajspet-iskreno se nadam da ce se i to pocet provodit da jednog dana nebudem jedina :D
[smile.gif] upravo si rekla prave rijeci...kako bi ti to rijesila u sto nesumnjam uopste... :!:

A da odgovorim ipak i ja na temu....Veza ili brak moze opstati samo tu negdje +5 ili -5 godina.To su priblizne godine gdje se mogu dobro razumjeti i slagati sve ostalo razlike su diskutabilne... :!:

Slusala sam ...zapazala sam...citala sam...gledala tudja iskustva....zato sam ovo gore i napisala... :!:

Takve djevojke koje se navuku na mnogo starijeg od sebe,cak odluce se i da rode dijete, misleci da ga vole, ustvari vole njegov novac ili status.nema tu ljubavi, sve je to lafina!Taj car brzo nestane..onda nastaju muke... :!:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#140 Post Postao/la beca »

godine nisu bitne ako je ljubav iskrena....

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#141 Post Postao/la lattemma »

samo ako je jedno poslusno a drugo(starije)diriguje
onda i funkcionise....
Inace nikako..
Thank´s god i´m a women

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#142 Post Postao/la ra-ja »

Vec sam jednom pisala o efendiji koji je poslije smrti zene ozenio mladu postanarku .I kada joj je sve ostavinski prepisao cak i onaj dio sto je pripadao njegovoj zakonitoj djeci, sve joj omogucio i dao...
Ali ipak nije sve imao sto joj je trebao...Izlazila je svaku noc u provod..a on iz kukuruzovine je posmatrao skim je i kada se vraca....

Kaze da je dosadan..cangrizalo...matuh...sta ja imam od njega.... :?:

Veoma zalostan primjer.... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#143 Post Postao/la ra-ja »

Razlika u godinama veoma vazna ,kao i moralno i psihicko stanje osobe skojoj stupate u vezu...Gore sam navela kolika bi ta razlika trebala da bude kao normalna...

Ako je razlika velika.zasto se takve osobe neslazu..Jednostavno zbog neslaganja u misljenju po raznoraznim pitanjima..Kao .odjevanje, muzici, humoru,zeljama,idejama,i svim ostalim pitanjima koji su vazni za suzivot takvih partnera... :!:
Nazalost covjek se zaleti pa stupi u takvu vezu bez razmisljanja. pa tek kroz zajednicki zivot otriva jednu po jednu suprotnost...koja na kraju dovede i do kraha takve veze... :!:

U zadnjih deset godina druzila sam se sa mladjim osobama. Posto sam fleksibilna te sam takav nacin zivota sa zacinom i normama po mom misljenju normalnog se u potpunosti usaglasila sa ljudima koji su me okruzivali...ali to nisu moji partneri samo drustvo u prolazu...
Medjutim starije osobe sam isto sretala ali se i sa njima veoma razlikujem po raznim pitanjima, jer znanju zaista da budu dosadni i teski sa ponavljanjem price ili dogadjaja, i to se ponavlja danima mjesecima...Ali i tu isto fleksibilno se spustam na njihov nivo, jer smatram da je kod starih ljudi to sa razlog...
Nervira me kada mlada osoba u pocne zaboravljati, a ima i takvih... :!:

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#144 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

ko u snu....pustiš se da te san nosi [cool.gif]
slikaslikaslika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#145 Post Postao/la ra-ja »

Svi moji komentari po ovoj temi su samo rezultat tudjeg iskustva...


Nisam imala niti sam sanjala ikada o takvoj vezi.. [eusa_think.gif]

Vjerovatno ima ljudi koji misle drugacije od mene... :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#146 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la: Ali rijetko u takvim vezama se izrodi stvarno ljubav a i ako se izrodi nakon nekog vremena nestane zato što kad skontaš kad njoj bude 40 godina i kad njeni apetiti za seksom budu veći, njemu tad neće pomagati ni vijagra od 100mg i da ga ne bi varala i vucala se okolo ostaviće ga prije nego to doživi.
Pa nije to vucanje, to je samo službeni izostanak , potreba da nahrani svoje tijelo ,........... nek si nađe ljubavnika, koji će je tjelesno zadovoljiti i mirna bosna [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#147 Post Postao/la nella26 »

mrki62 je napisao/la:
nella26 je napisao/la: Ali rijetko u takvim vezama se izrodi stvarno ljubav a i ako se izrodi nakon nekog vremena nestane zato što kad skontaš kad njoj bude 40 godina i kad njeni apetiti za seksom budu veći, njemu tad neće pomagati ni vijagra od 100mg i da ga ne bi varala i vucala se okolo ostaviće ga prije nego to doživi.
Pa nije to vucanje, to je samo službeni izostanak , potreba da nahrani svoje tijelo ,........... nek si nađe ljubavnika, koji će je tjelesno zadovoljiti i mirna bosna [muzikafo1.gif]
Po tebi je to riješenje da nađe sebi ljubavnika i "službeno izostaje", a šta misliš da je kod tebe takva situacija da li bi ti bila mirna Slovenija [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#149 Post Postao/la ra-ja »

fercera kao arija iz opere Travijata kad te nabijem ...ali ko koga..?

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako funkcionisu veze mladji - starija i obrnuto?

#150 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la: Po tebi je to riješenje da nađe sebi ljubavnika i "službeno izostaje", a šta misliš da je kod tebe takva situacija da li bi ti bila mirna Slovenija [smile.gif]
Pa ako bih ja bio toliko star a ona u najboljim godinama , Å¡to da ne .
Niko nije ničiji rob i svako je gospodar svoga tijela.
Svakako bih i na to pristao, bolje i to nego da ostanem sam.

Ok, mirna Slovenija, ne mora samo Bosna :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori