Najromanticniji trenutak za Vas...

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#17 Post Postao/la Alyssa_ »

Super tema Alma_sa :bigups: cmok :P


najromanticnije shto sam dozivjela...
bilo je prije 4god...jedan dan mi se tada moj dragi ponashao cudno, sav neki nervozan nesh i samo mi je rekao veceras idemo na jedno mjesto ali necu reci gdje..i kad je noc doshla, mi se spremili i sve, i izveo me u grad i onda u hotel na veceru...primjetila sam da je tada bio jako nervozan dok smo vecerali...samo mi je govorio koliko me voli..i onda je doshao red na " dessert "..konobar je donijeo veliki tanjir koji je bio pokriven poklopcom, i kad ga je otklopio vidjela sam kolac u obliku srce i u srcu je stajao prsten koji je imao srce na sebi sa malim dijamantima... :( ja sam se samo smijala od dragosti, a dragi je uzeo taj prsten i stavio na moj prst sav drhtav i znojan i rekao - poklanjam ti moje srce zauvjek - :P ...i kaze okreni se, kad sam se okrenula konobari su svi stajali i pljeskali, hehe...jesam se ismijala bila i kako sam samo tada sretna bila...uhh, evo sad mi suza iz oka krenula :(


eto, to je meni bilo neshto najromanticnije u zivotu, poslje toga je bilo ruza, i poklona i svega...al et... 8)

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#18 Post Postao/la Bebuskaa »

Alyssa_ je napisao/la:Super tema Alma_sa :bigups: cmok :P


najromanticnije shto sam dozivjela...
bilo je prije 4god...jedan dan mi se tada moj dragi ponashao cudno, sav neki nervozan nesh i samo mi je rekao veceras idemo na jedno mjesto ali necu reci gdje..i kad je noc doshla, mi se spremili i sve, i izveo me u grad i onda u hotel na veceru...primjetila sam da je tada bio jako nervozan dok smo vecerali...samo mi je govorio koliko me voli..i onda je doshao red na " dessert "..konobar je donijeo veliki tanjir koji je bio pokriven poklopcom, i kad ga je otklopio vidjela sam kolac u obliku srce i u srcu je stajao prsten koji je imao srce na sebi sa malim dijamantima... :( ja sam se samo smijala od dragosti, a dragi je uzeo taj prsten i stavio na moj prst sav drhtav i znojan i rekao - poklanjam ti moje srce zauvjek - :P ...i kaze okreni se, kad sam se okrenula konobari su svi stajali i pljeskali, hehe...jesam se ismijala bila i kako sam samo tada sretna bila...uhh, evo sad mi suza iz oka krenula :(


eto, to je meni bilo neshto najromanticnije u zivotu, poslje toga je bilo ruza, i poklona i svega...al et... 8)
aawww..to je bas romanticno...steta sto se nije natsavilo...:(....

iSKreno meni se nije desilo nista bas nesto drasticno sto se tice romantike izmedju momKa i mene ,ono normala...ali jesam ja sama ...hehe cuj to sama. :blush: ..ovaj...dobila sma na poklon prije tri godine nakon zavrsavanja moje skole..od brata ...putovanje na kruz sedam dana...tu sma se provela super iako sam isla sama upoznala sam dosta raje omladine...navece sunset ..plaza tu sam se osjecala prefino iako nije bio niko po strani mene al...ipak biloje lijepo vidjeti i uzdisati morski zrak..mm..isla bih JOpE.. :P :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#19 Post Postao/la Alyssa_ »

Bebuskaa je napisao/la:

aawww..to je bas romanticno...steta sto se nije natsavilo...:(....

iSKreno meni se nije desilo nista bas nesto drasticno sto se tice romantike izmedju momKa i mene ,ono normala...ali jesam ja sama ...hehe cuj to sama. :blush: ..ovaj...dobila sma na poklon prije tri godine nakon zavrsavanja moje skole..od brata ...putovanje na kruz sedam dana...tu sma se provela super iako sam isla sama upoznala sam dosta raje omladine...navece sunset ..plaza tu sam se osjecala prefino iako nije bio niko po strani mene al...ipak biloje lijepo vidjeti i uzdisati morski zrak..mm..isla bih JOpE.. :P :P

ma i nije shteta ba, kobajagi dao mi srce svoje fucking shit, lako je srce dati ali haj kad ga dadnesh da ga dadnesh sa namjerom da ce ostati kod druge osobe... :P

weeeee, jooj 7dana kruz?woooow, a shto mene nisi zvala?hebemti, ev ja se sada odo brckati u yacuzi a tebe necu zvat, eto ti sad pa se ti chiftaj :biggrin: :biggrin:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#20 Post Postao/la Bebuskaa »

hahaha...drugi put ..kad zaradim da mi pokolne opet nest tako...ali steta sto sam pala pa ne idem dalje u skolu....doduse nemam ni snage vise...ali drugi put zovem te pacemo se ici suncati na brodu..uh uh..samo kad se sjetim..ja dosla crna ko arap...hehehe..ovaj a za taj dzakuzi..nemoj bit taka...eto i mene ..cek da kostim nadjem.... :P

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#21 Post Postao/la Mala_zaebana »

Moj dragi me je reko zaprositi u augustu ove godine,pa cu da vam pricam detalje :D bas me zanima kako ce to da bude jao ...KAkva sam ja il cu se smijati ili pobjeci,a mozda se i rastuzim:D

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#22 Post Postao/la Bebuskaa »

Ma nemoj bona smao sjedi i uzivaj i naravno reci Da...pa onda kasnije sta se desi nek se desi..ha ya... :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#23 Post Postao/la Alyssa_ »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:Moj dragi me je reko zaprositi u augustu ove godine,pa cu da vam pricam detalje :D bas me zanima kako ce to da bude jao ...KAkva sam ja il cu se smijati ili pobjeci,a mozda se i rastuzim:D

akobogda sve ce biti dobro, samo se nemoj smijati vidish ja sam se smijala pa sam se rastala.....shala mala, sretno i ja sam kuma ha :bigups: :P

Odgovori