Najbitnije u vezi!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Najbitnije u vezi!

#1 Post Postao/la Isolde »

Sta najvise cenite u jednoj vezi, sta je to bez cega veza po vasem misljenju ne bi bila ono pravo?!

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#2 Post Postao/la Alma_sa »

...najbitnije u jednoj vezi je iskrenost i povjerenje...ako toga nema, onda to i nije veza, nego onako, samo da se raèuna da imamo nekoga...naravno, bitne su i emocije, jer mora¹ ne¹to osjeæati... :huhu1:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

najvaznije za mene je povjerenje i iskrenost, da nema tajni i ljubomore...a narvno i ono poslje 24h...hehe

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

U pravu si sto kazes.Kod mene je najbitnije,naravno kao prvo da se svidjamo jedno drugom.Dalje sto mi je bitno jest da se slazemo i zajedno smisljamo sta cemo raditi dalje.Isto tako je bitno da verujemo jedno drugom i da smo iskreni jer je to jedan faktor u vezi.bitno mi je i n aravno da ne varamo jedno drugo jer sam moje strane cura to nikad nece dozivjeti ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

Iskrenost prije svega, otvorenost u svakom smislu, mogucnost sporazumjevanja i tako..

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#6 Post Postao/la mala-plava21 »

Prije svega da mi bude prijatelj kojem vjerujem da postoji medusobni kompromis i razumjevanje. Sve ostalo tada savrseno funkcionira. :X(:

Avatar
mela0660
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 Jan 2007 02:00
Lokacija: BiH
Kontakt:

#7 Post Postao/la mela0660 »

Po meni je za opstanak jedne veze potrebno mnogo,mnogo povjerenja i ljubavi koju moramo dobijati i pruzati bez granica,jer sto kaze stara izreka "sto posijes to i poberes",stoga budite pozdravljeni i volite koliko i ja volim...i budite voljeni onoliko koliko ja osjecam da sam voljena a to je ljudi MNOGO!!!

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#8 Post Postao/la Alma_sa »

mela0660 je napisao/la:Po meni je za opstanak jedne veze potrebno mnogo,mnogo povjerenja i ljubavi koju moramo dobijati i pruzati bez granica,jer sto kaze stara izreka "sto posijes to i poberes",stoga budite pozdravljeni i volite koliko i ja volim...i budite voljeni onoliko koliko ja osjecam da sam voljena a to je ljudi MNOGO!!!
...sla¾emo se, ljubav je pokretaè svega u ¾ivotu, i divno je znati da si voljena, i da voli¹...kiss :inlove:

Avatar
Sumaja
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 02 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosna i Hercegovina

#9 Post Postao/la Sumaja »

Najbitnije u vezi je ljubav,postovanje,iskrenost prema partneru/partnerici .... to je najglavnije u vezi

Avatar
Emins24
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 05 Feb 2007 02:00
Lokacija: Yugoslavia

#10 Post Postao/la Emins24 »

U vezi su najbitnije nekoliko stvari:

Razumnost, postojanje, postovanje, realnost i zrelost koju nosimo sa sobom.

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#11 Post Postao/la Alma_sa »

...ma najbitnije je da smo sretni... :inlove:

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#12 Post Postao/la Bebuska »

EmiNS24

U vezi su najbitnije nekoliko stvari:

Razumnost, postojanje, postovanje, realnost i zrelost koju nosimo sa sobom.

Slazeem se sa svim tim,ali koliko god je to vazno vazno je i koliko imate zajednickih osobina sa osobom sa kojom ste u vezi.....Osoba koja voli salu ,zezanje ,,tesko prolazi sa ozbiljnom osoboma koja je zatvorena i ne pokazuje svoja misljenja..i ne kontaktira puno medju rajom..... :yell:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#13 Post Postao/la Alma_sa »

...pa mo¾da Bebuska si i u pravu, ali zna¹ kako, nekad se i suprotnosti privlaèe, i mo¾da takve dvije osobe kad su same imaju nekih svojih trenutaka, dopunjuju jedno drugo, lijepo im je, bez obzira ¹to je jedno otvoreno i komunikativno, a drugo povuèeno ili stidno...mada, najbitnije je da jedno drugo razumiju, da su sretni kad su zajedno, da imaju neki svoj tajni znak ili govor koji samo oni razumiju, da su stalno nasmijani, pa èak i kad jedno boluje da zajedno to osjeæaju...jer nekad se desi da ustane¹ na lijevu nogu, da te sve nervira, pa èak i odreaguje¹ nekad ishitreno pa ti poslije bude ¾ao, a tvoja druga polovina to shvati, èeka da te proðe, pa se zajedno kasnije tome smijete...sitnice, koje puno znaèe, a èine vezu uspje¹nom, te ona traje i traje... 8)

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#14 Post Postao/la Bebuska »

Alma_sa je napisao/la:...pa mo¾da Bebuska si i u pravu, ali zna¹ kako, nekad se i suprotnosti privlaèe, i mo¾da takve dvije osobe kad su same imaju nekih svojih trenutaka, dopunjuju jedno drugo, lijepo im je, bez obzira ¹to je jedno otvoreno i komunikativno, a drugo povuèeno ili stidno...mada, najbitnije je da jedno drugo razumiju, da su sretni kad su zajedno, da imaju neki svoj tajni znak ili govor koji samo oni razumiju, da su stalno nasmijani, pa èak i kad jedno boluje da zajedno to osjeæaju...jer nekad se desi da ustane¹ na lijevu nogu, da te sve nervira, pa èak i odreaguje¹ nekad ishitreno pa ti poslije bude ¾ao, a tvoja druga polovina to shvati, èeka da te proðe, pa se zajedno kasnije tome smijete...sitnice, koje puno znaèe, a èine vezu uspje¹nom, te ona traje i traje... 8)

Ima i toga...kao sto je i moguce ..slazem se stobom Alma... :P :satisfied:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

najbitnije u vezi...hmm...sex, sex, sex, i sex :biggrin: :biggrin:

Odgovori