Najbitnije u vezi!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Najbitnije u vezi!

#76 Post Postao/la Bijesanpuz »

maida_20 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:1. lova.. (sto podrazumjeva i dobar posao)..
2. dobri pokloni s kojim ces pokazati da ti je stalo do te osobe
3. da budes DUh iz svjetiljke... da mozes ispunit sve zelje..
4.. ako doguras do 4.. onda ti i nije potreban.

:lol: :lol: :lol: fiuuuu hahahaha...ma nemoj tako puzu,nisu bas sve takve

daj mi ove tri mogucnosti... Osvojit cu i Angelinu Jolie.... i TO da mi bude 4. zena :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Najbitnije u vezi!

#77 Post Postao/la ra-ja »

BijesanPuz je napisao/la:
maida_20 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:1. lova.. (sto podrazumjeva i dobar posao)..
2. dobri pokloni s kojim ces pokazati da ti je stalo do te osobe
3. da budes DUh iz svjetiljke... da mozes ispunit sve zelje..
4.. ako doguras do 4.. onda ti i nije potreban.

:lol: :lol: :lol: fiuuuu hahahaha...ma nemoj tako puzu,nisu bas sve takve

daj mi ove tri mogucnosti... Osvojit cu i Angelinu Jolie.... i TO da mi bude 4. zena :D
Neznam zasto to mislis...nista nije kvalitetno niti vredno ako nema prave ljubavi....
Ako tako mislis.....to je kupovanje necijeg tijela .....a ne ljubav....Osoba koja te voli bice sa tobom i kada imas novac i kada nemas....E to se zove ljubav....dragi moj Ujedno da ti kazem ...ako se dvoje vole uzajamno nastoje da uvijek imaju...jer je to potreba.....
Angelinu Jolie neces osvojiti...jer ona je u stanju da na toj tvojoj razini osvaja i sama ...Ali eto i muz i ona su na nivou odabranih.....
Nepatim uopste za nekim velikim novcima....vazno je imati toliko koliko treba za jedan skroman dostojanstven zivot.....

Ja sam sebi sama duh iz svetiljke..Mozda sam skromna ..ali kupim ono sto mi se svidja.....imam dovoljno koliko mi treba...Nemaju svi niti potrebu niti zelju da nekoga trpe zbog novca.....

Sta znam pokusaj doci do Andjekline Jolie...mozda ti uspije.... :mrgreen: :mrgreen:

To je strasno sto mislis tako...vjerovatno si opterecen sa tim mislima....Zao mi je...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Najbitnije u vezi!

#78 Post Postao/la Bijesanpuz »

evoo mali dokaz za ono sto sam govorio... :D

JAMIE WRIGHT, 21-godišnji Englez koji mnoge neodoljivo podsjeća na jednog od najseksepilnijih nogometaša svijeta, Cristiana Ronalda, tu sličnost iskorištava kao što iskorištava i djevojke koje se pale na bogatog igrača Manchester Uniteda. Tako je mladi Englez s pretjerano zgeliranom kosom u kratkim nogometnim hlačicama odlučio glumiti nogometnu zvijezdu, uletavati djevojkama praveći se da je Cristiano i još se nakon burnih noći hvaliti kako mnoge djevojke sve do jutra nisu shvatile kako je on ništa drugo doli fejker.

"Na portugalskom im govorim da su lijepe"

"Neku večer sam otišao u noćni klub u Manchesteru kad su mi prišle tri djevojke i rekle: ti si Ronaldo, a ja im to nisam ni potvrdio ni negirao. Onda smo otišli u hotel i proveli divnu noć", pohvalio se Jamie, koji je dosad kiteći se Ronaldovim perjem, u krevet odvukao već desetak djevojaka.

Osim što okolo paradira s nogometnom loptom pod rukom, pred djevojkama nerijetko nešto baljezga na portugalskom. Prema njegovima riječima, one su toliko zaluđene njegovim izgledom da uopće ne obraćaju pažnju na loš izgovor. Pohvalio se i kako su djevojke toliko njime opčinjene, odnosno Ronaldom, da uopće ne kuže kako Jamie cijelo vrijeme glumi. Isto tako, nije im čudno da se navodni Cristiano po noćnim klubovima vucara u nogometnom dresu. "Na portugalskom im govorim da su lijepe", vjerojatno je jedino što je Jamie uspio naštrebati na Ronaldovom materinjem jeziku.

Sapun s utisnutim inicijalima C.R.

Osim što "farba" djevojke gdje god se pojavi, Ronaldov dvojnik glumata i na recepcijama mnogih hotela. "Jednom sam odsjeo u Hiltonu u Londonu i u sobu doveo djevojku. Osoblje hotela je čak i na sapun utisnulo inicijale C.R., tako da mi je i taj detalj olakšao posao", pohvalio se kvazi Cristiano



slika
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Najbitnije u vezi!

#80 Post Postao/la Bijesanpuz »

Evo recimo tebi se dzemile svidja fotografija...

I siguran sam 98 % da bi ti se svidio momak koji ti recimo obezbijedi da izlozis svoje fotografije u nekom studiju, da ti sredi da ti fotografije objave u nekim novinama ili slicno...
To ti ponudi za rodjendan ili slicno.. kao poklon..
Ili mozda te odvede da vidis izlozbu nekog slavnog fotografa...

Ne kazem ja sad striktno da zele lovu, ali sa lovom se lakse dolazi do necijeg srca... I lakse ga je zadrzati kod sebe. ....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Najbitnije u vezi!

#82 Post Postao/la Bijesanpuz »

Nisam ovo govorio u negativnom kontekstu.. Niti to da bi se ti prodavala za pare...

Ali kad bi neko tako nesto uradio.. siguran sam da bi ti se svidjeo.. i gajila bi neke simpatije prema njemu... Nebi gledala na to kao da te on kupuje....

Nisi me skontala...ali nije ni bitno...

I tebe sam naveo kao primjer.. Ali isto tako i sve i jedna druga cura.... Samo treba naci sta se nekom svidja i obezbijediti joj to... I to je to...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Najbitnije u vezi!

#84 Post Postao/la vornevljev »

@Puž ima donekle ispravno razmišljanje,nije presudno ali je važno imati eura k'o petit beura.

Jer kako bez toga ispunjavati neka svoja zadovoljstva,ali i zadovoljstva osobe sa kojom to želiš podijeliti.

Eh sad je druga stvar kako će to djevojka percipirati,može shvatiti kao kupovanje (i prekinuti to odmah u startu),može shvatiti kao čin ljubavi,može jednostavno iskorištavati sve to do boljega.

Ali ovo zavisi od osobe do osobe.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Najbitnije u vezi!

#85 Post Postao/la mrki62 »

Bit ću kratak ; da imaju koliko toliko slične ukuse i prohtjeve a pogotovo da su skladni ljubavnici :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Najbitnije u vezi!

#86 Post Postao/la probisvjet »

mrki62 je napisao/la:Bit ću kratak ; da imaju koliko toliko slične ukuse i prohtjeve a pogotovo da su skladni ljubavnici :lol:

jel to ono u ono ... :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Najbitnije u vezi!

#87 Post Postao/la mrki62 »

probisvjet je napisao/la:
jel to ono u ono ... :lol:
Da, baš tako - ako nema ono u ono , onda je ljubavni život na izdisaju :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Najbitnije u vezi!

#88 Post Postao/la dare__71 »

mrki62 je napisao/la:
probisvjet je napisao/la:
jel to ono u ono ... :lol:
Da, baš tako - ako nema ono u ono , onda je ljubavni život na izdisaju :lol:
Kada veterani pricaju trebao bi se izmaknut i aplaudirati a opet siguran sam da su vam mnogo veci zahtjevi od toga il grijesim......ma dajte izvadim 20-ak mariola,zviznem i ona je tu a opet izem ti ciganluk kada otvorim vrata od stana a on prazan :roll:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Najbitnije u vezi!

#89 Post Postao/la badgirl »

vidovita_dzemila je napisao/la:ma nije istina. ne treba mi ispunjavati snove da bi mi se svidio. ako bih se bavila fotografijom samo bi mi bilo važno da mi pruža podršku u svemu tome, a ne novac. da mi bude najžešći kritičar i da s njim mogu o tome razgovarati. znači da ga ZANIMA ono što radim i da mi ne gleda preko ramena dok mu pričam.

ma bravo vidovita....neznam zasto muskarci misle da je sa parama sve rijeseno. ama dzaba ti sve pare svijeta ako si kreten, neiskren, pohlopan....itd. uostalom necu da mi netko snove ostravljiva , to je nesto moje , to je nesto sta sebi sama hocu da priustim, da sama uspijem i ostvarim. sto kazes samo mi treba podrska, razumjevanje .....ali iskreno. !!!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Najbitnije u vezi!

#90 Post Postao/la badgirl »

BijesanPuz je napisao/la:1. lova.. (sto podrazumjeva i dobar posao)..
2. dobri pokloni s kojim ces pokazati da ti je stalo do te osobe
3. da budes DUh iz svjetiljke... da mozes ispunit sve zelje..
4.. ako doguras do 4.. onda ti i nije potreban.

nadam se da stvarno tako ne mislis.to su stvari koje vezu na kratko, nema tu ljubavi . lijepo je to ali, samo to, nije dovoljno. sta jos vise bolje je iskrenost , ljubav , dobar sex, podrska , humor ....nego sve pare svijeta

Odgovori