Sta vam se najvise dopada kod muskaraca

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#20 Post Postao/la mala-plava21 »

ekranka je napisao/la:.Za zenu koja bira:

1. Vazno je naci mushkarca koji ce Ti biti pomoc ,sigurnost,oslonac u zivotu !

2. Vazno je da bude pametan ,obrazovan ,duhovit !

3. vazno je da Te ne laze i da Ti veruje !

4. Vazno je da uzivash u sexu sa njim!

5. NAJVAZNIJE : Da se ova chetvorica NE POZNAJU !!! :biggrin:

ja volim onoga koji umije da bude prisutan pogledima i pokretima..koji razumije sutnju pored osobe koju poznaju..covjeka koji ne glumi da je netko drugi..zanimljivog,samouvjerenog..koji poznaje umijece zivljenja..inteligentnog..sa ranjivom i cistom dusom..
onoga tko moze zagolicati moje misli i imaginaciju.. onoga koga treba umjeti voljeti..
ima li takvoga.. :-k

Ako ga nades javi :chuckel: :chuckel:
Ma ima sigurno :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Biny
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 Jul 2007 02:00
Lokacija: Slovenia

#21 Post Postao/la Biny »

osmjeh (jamice kad se nasmje¹i), pogled, zubi,pune usne...to vizualno...a karakter...mora biti pozitivan..energièan..voljeti ¹alu...znati mnogo¹ta o nama...iskren i jednostavan...skroman....joj kad bi to sve i¹lo u taj paket a?

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#22 Post Postao/la mala-plava21 »

Biny je napisao/la:osmjeh (jamice kad se nasmje¹i), pogled, zubi,pune usne...to vizualno...a karakter...mora biti pozitivan..energièan..voljeti ¹alu...znati mnogo¹ta o nama...iskren i jednostavan...skroman....joj kad bi to sve i¹lo u taj paket a?

Znam ti ja jednog takvog :D javi se da te uputim njemu :chuckel: :chuckel:
Ma najvaznije je da je dobar i da me voli i da mi zna osmijeh izmamit :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Biny
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 Jul 2007 02:00
Lokacija: Slovenia

#23 Post Postao/la Biny »

mala-plava21 je napisao/la:
Biny je napisao/la:osmjeh (jamice kad se nasmje¹i), pogled, zubi,pune usne...to vizualno...a karakter...mora biti pozitivan..energièan..voljeti ¹alu...znati mnogo¹ta o nama...iskren i jednostavan...skroman....joj kad bi to sve i¹lo u taj paket a?

Znam ti ja jednog takvog :D javi se da te uputim njemu :chuckel: :chuckel:
Ma najvaznije je da je dobar i da me voli i da mi zna osmijeh izmamit :D[/quote

Pa mo¾da nebi bilo lo¹e da me uputi¹ takvom....vjerujem da ima¹ ukusa....i da si shvatila ¹ta mi je u ma¹ti....ali sve je to ok...dok ne¹to ne poðe lo¹e.....nemo¾e¹ imati sve...i kad bi na¹la takvog...na¹lo bi se ne¹to ¹to mi ne bi pasalo...takve smo mi...a ni oni nisu daleko iza nas...zato je nekad dobro samo ma¹tati jer nekako je tamo sve ljep¹e i sigurnije...ko ¹to je ¾ivot prolazan...tako su prolazne i ¾elje...kako si rekla i potpuno se sla¾em s tobom....to ¹to je najva¾nije, da je dobar, da te voli i da ti zna osmjeh izmamit....sve sto je super...dok ne izbljedi...kako to saèuvati...da je vjeèno? da ne po¾eli¹ opet ne¹to novo....

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#24 Post Postao/la mala-plava21 »

Kada ti je najvaznije da je dobar da te voli i da ti zna izmamiti osmijeh i
kada se radi njega budes osjecala posebno, kada osjetis da je to to
trajat ce vjecno. Jos si mlada i privlaci te fizicki izgled ma sve smo vise
manje bile takve. :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#25 Post Postao/la becanka »

Osmijeh i jako iztrenirano Tijelo... hmmm... :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#26 Post Postao/la Mala_zaebana »

...osmijeh, oci , ruke...bitno je da mi odgovara psihicki a ostalo je lako :chuckel:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#28 Post Postao/la Alyssa_ »

da nema vala dlaka na prsima i medju nonama da nije ono ko vukodlak :chuckel:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#29 Post Postao/la mrki62 »

Alyssa_ je napisao/la:da nema vala dlaka na prsima i medju nonama da nije ono ko vukodlak :chuckel:
Na prsima mora biti malo , jer to je ljubavni tepih , na koji legne¹ - da se malo odmori¹ :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori