Sta je to sto vam se svidja kod devojaka

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Sta je to sto vam se svidja kod devojaka

#1 Post Postao/la Isolde »

interesuje me sta jedan muskarac trazi od jedne zene, kakva ona treba da bude? (al ne mislim samo na fizicki izgled nego i na karakteristicki)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

lice, kosa , oci , osmijeh,



humor, mogucnost da me oraspolozi, dobro srce, iskrenost, i da nije previse ljubomorna

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Naravno prvo sto gledam jest da ima atribute.Volim plave cure ali bitno mi je i da dok se upoznamo da znam kakva je osoba u dusi jer ne zelim kraj sebe imati vjesticu ... moraju se za njom decki okretati jer tek tad znam sa sigurnoscu da je dobra.

Avatar
Pappy
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la Pappy »

Ne mora biti bomba,nesto solidno normala.Volim crne cure.Kod djevojke najprije primjetim oci i zube a kasnije i ono ostalo naravno.karakter-vesela i duhovita i naravno iskrena.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#7 Post Postao/la dinko »

Ma ljudi ... mora biti BOMBA ... mora kad prodjem sa njom kroz grad da se skoro svi okrecu za njom a mogme,pogleda li ona nekog tesko joj ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

Proud_muslim je napisao/la:
linux je napisao/la:Ma ljudi ... mora biti BOMBA ... mora kad prodjem sa njom kroz grad da se skoro svi okrecu za njom a mogme,pogleda li ona nekog tesko joj ...
eh ljudi..sada po ovime sto je ovaj jako tipicni muskarac rekao se vidi da je ovaj pointe u pravu: UGLINESS COMES FROM WITHIN!!!!!! :stupid: :stupid:
Prvedi na bosanski jer mi na balkanu ne pricamo bas takodobro jezike....

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#10 Post Postao/la bosanka100 »

linux je napisao/la:Ma ljudi ... mora biti BOMBA ... mora kad prodjem sa njom kroz grad da se skoro svi okrecu za njom a mogme,pogleda li ona nekog tesko joj ...
Jako sebièno od tebe!

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#11 Post Postao/la mala-plava21 »

Proud_muslim je napisao/la:
bosanka100 je napisao/la:
linux je napisao/la:Ma ljudi ... mora biti BOMBA ... mora kad prodjem sa njom kroz grad da se skoro svi okrecu za njom a mogme,pogleda li ona nekog tesko joj ...
Jako sebièno od tebe!
]naravno, takvi su svi..treba im pokazati njihovo pravo mjest...misli da je bog, jadnik... :bigups: MEGALOMANIA!!!! LOOOL :stupid:



On zeli imati curu koja izgleda kao BOMBA pa ako je sposoban zasto ne a ako je neko jadan u ovoj prici je cura koja ce biti ukras iako smatram da su za to same cure krive jer si to dozvole.

Avatar
Jale_ze
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

cao

#12 Post Postao/la Jale_ze »

kod djevojke sto mi se svidja je njena iskrenost i njena dusa, ne bitan je izgled? bitno je sto ono srce nosi

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#13 Post Postao/la dinko »

mala-plava21 je napisao/la:
Proud_muslim je napisao/la:
bosanka100 je napisao/la: Jako sebièno od tebe!
naravno, takvi su svi..treba im pokazati njihovo pravo mjest...misli da je bog, jadnik... :bigups: MEGALOMANIA!!!! LOOOL :stupid:



On zeli imati curu koja izgleda kao BOMBA pa ako je sposoban zasto ne a ako je neko jadan u ovoj prici je cura koja ce biti ukras iako smatram da su za to same cure krive jer si to dozvole.

Narvno ljudi ... sebican nisam i nisam ja kriv sto su cure pale na taj nivo da budu sponzoruse ... volim da imam lijepu djevojku kraj sebe i uvjek ce biti tako ili necu imati curu nikako ako nije BOMBA ...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#14 Post Postao/la alan_ford »

voliM vidjetI lijeP zenskO aL nA zalosT ljepotA jE prolaznA :(...

Odgovori