ADSL, kablovski ili bežični internet?

Sve o internetu, smjesne stranice itd.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: ADSL, kablovski ili bežični internet?

#2 Post Postao/la vornevljev »

Ja imam ADSL i 3 gigabajta što plaćam 35 KM ili 17,5 e,konekcija i brzina predobre,rijetko kad da me izbaci,čak niti ne pamtim kad se zadnji put to desilo.

Ovaj bežični internet isto ne bih nikome preporučio,iako imas neograničen broj gigabajta,uvijek ti brzina i izbacivanje sa konekcije piče po živcima.

Kod nas imaju dva operatera bežičnog interneta i imaju mnogo korisnika,ali ljudi se dosta žale na njih (kad te izbaci sa konekcije moraš ih zvati na telefon par puta dok se oni sjete da to poprave),i većinom nakon pola godine ili godinu prelaze na ADSL.

Eh sad,jedino što mislim da bi i ADSL mogao biti jeftiniji,ali šta ćeš takvo je tržište.

BH Telekom jednostavno u Federaciji (mislim na Bosnu ne na Hercegovinu) nema konkurentnog emitera pa mogu dizati cijene,a znamo da i telefonske impulse plaćamo gotovo najskuplje u Evropi.

Onda kažu BH Telekom najjače preduzeće nakon Elektroprivrede u BiH,pa i ne bilo kad nas gule k'o mlade majmune,ali to ima dublju političku pozadinu tako da ne vrijedi raspravljati o tome.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ADSL, kablovski ili bežični internet?

#4 Post Postao/la mrki62 »

Imam telefonski trio , preko telefonskog kabla imam ; internet 5 / 2 , Tv programe ( preko 100 programa ) i stacionarni telefon ,.............. sve me izađe 42 € .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: ADSL, kablovski ili bežični internet?

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

imam adsl 1024 tj 1gb brzinu...neogranicen download... mjesecno negdje oko 460 KM placam... NAravno klub.. pa je potrebno.. kod kuce nemam nista..

paa onako mogu reci da sam zadovoljan.. mada bi moglo biti i bolje :D.. al bolje ikako nego nikako
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

djbosanac20
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 10 Jun 2009 15:06
Lokacija: Holland (Rotterdam)

Re: ADSL, kablovski ili bežični internet?

#6 Post Postao/la djbosanac20 »

Sve je ovde kabalski

- telefon
- Internet
- T.V
- Radio

Sve je ovo na Kabalski, i Internet je oko 35MB/S berzina za €50,- mjesecno...
Inace dobro je, nisam imao nikad problema sa ovim..
....:::: Only God Can Judge Me ::::....

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: ADSL, kablovski ili bežični internet?

#7 Post Postao/la ra-ja »

Kabalski sve zajedno preko modema...!!!

Odgovori