* Smijesni tekstovi *

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Nolita
Pocetnik
Postovi: 13
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Italy

#48 Post Postao/la Nolita »

EdeLa67_ je napisao/la:Mu¹karci su...

..kao kafa:
Najbolji su vruci, jaki i drze te budnog cele noci.

..kao trgovacki putnici:
Nemozesh im verovati jednu rec shto kazu.

..kao kompiuteri:
teshki za razumeti i konstantno sa manjkom memorije.

..kao shtampaci:
sluze za kopiranje i nishta drugo.

..kao banane:
shto su stariji,sve su mlitaviji.

..kao racun u banci:
bez love nedonose nikakav interes.

..kao snezna padavina:
nezna se kad dolazi,ni koliko ce biti centimetara ni koliko ce trajati.

..kao polovna kola:
jeftini ali neistrajni.

..kao godishnji odmori:
nikad netraju dovoljno.

..kao horoskopi:
uvek govore shta treba raditi i uglavnom greshe.

..kao vreme:
nemoguce je izmeniti ih.

..kao cement:
kad se nadju u vodoravnom polozaju treba im dugo da se "stvrdnu".

..kao mini suknje:
ako nepazish,otkriju ti noge.

..kao bezbol igraci:
jedan "udarac" i beze glavom bez obzira.

..kao drzavni radnici:
shta god im zatrazish,uvek kazu da imaju neshto bitnije da obave,tj nishta.
eh bas tako tako 8)

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#49 Post Postao/la Isolde »

Primio sam tvoje pismo u kojem mi pises da je za tebe je-
dini zivot da si kraj mene. Kazes mi da su ti one mile uspomene iz
banje najvelicanstvenije. Ja se s tobom slazem i veruj mi da cu te je-
dinu u svetloj uspomeni sacuvati. Volecu te uvek, jer ti ces mi tre-
bati dokle mi snage traje. Secas li se draga moja kada si mi tvoje no-
ve pesme pevala i ocaravala me, kad si tvoje nezne ruke u zanosu bo-
zice obavijala oko moga struka i silno me i grcevito stezala kada je ku-
ci trebalo da podjem. Bila si mlada i lepa kada je svevisnji i dobri tvo-
rac iz tebe izlazio a tvoja se jedinstvena, privlacna i ljupka pi-
toma glavica naslanjala na moje rame. Tvoja fina i cestita dusa devoja-
cka nije navikla na tako strastveni zanos. Tada sam te od sveg srca je-
dinstveno obozavao. Bila si mlada kada sam tvoju ljubav i iskrenost pro-
bao na sve moguce nacine. Sada je sve proslo, pa nadji nacin pa se je-
dnom za svagda odreci mene. Zasto ocajavati? Sada si ostavljena se-
bi sama.

Volece te uvek tvoj je-
dini Petar Petrovic, ovdasnji tru-
bac iz Beograda.

P.s Citaj svaki drugi red! :P hehehe... lol...

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#50 Post Postao/la Isolde »

17 pravila kako zadrzati curu

1. Kad djevojka pita kako izgleda, obavezno slegnuti ramenima i reci 'Mogla bi i bolje ''.
To ce nju drzati stalno napetu, a to devojke vole.

2. Nikada nju ne drzati za ruku. To se moze interpretirati kao znak slabosti. Ako ona vas zgrabi za ruku, stisnite ju jako dok ne vrisne. (to ce ju impresionirati jer ce vidjeti kako ste uistinu snazan muskarac)

3. Jednom mesecno njoj se prikradite s leda i srusite nju na pod.
Devojke su kao psi, vole iskazivanje ljubavi kroz grubost.

4. Nazovite nju usred noci da pitate spava li. Ako kaze da spava odgovorite sa ''I bolje ti je''.
Ponoviti 4-5 puta tu noc. To ce joj pokazati da vam je stalo.

5. Kada je zbog necega zabrinuta predlozite njoj mogucnost da je sama kriva za to.
To ce joj pomoci da se zamisli i pokusa napredovati. A to treba svakoj devojci.

6. Ako razgovarate s drugom devojkom, pobrinite se da vasa gleda. Kada vas pogleda, zagledajte joj se u oci, usnama oblikujte reci ''j*bi se'' i zaslatajte ovu s kojom razgovarate.
Devojke vole konkurenciju.

7. Svojim prijateljima nju predstavljajte kao ''tamo neku koku''.
Zene vole takve posebne nadimke.

8. Zagrijte nju kada je hladno, ali ne vasom jaknom jer ce tada vama biti hladno. Pogledajte ju u oci i recite: ''Prestani kukati zbog hladnoce jer ces inace kukati zbog sljive na oku.'' Najbolji nacin za zagrijati ju je strahom.

9. Odvedite nju na zabavu, cim dodete tamo, ona ce naravno otici na WC, a vi odmah pobegnite. Vratite se pred kraj feste i urlajte zbog toga sto vas je ostavila samog celo vece i da s kim je bila.

10. Nasmijavajte nju. Ako ona na primjer ima malenog kucnog ljubimca, sutirajte ga po kuci. To je uvek smesna scena.

11. Pustite nju da zaspe na vasoj ruci. Kad zaspe viknite joj glasno na uho i pocnite skakati. Ponavljate dok ne ode doma.

12. Ako vam je stalo do nje NIKADA to ne pokazujte. To ce joj samo dati samopouzdanja i nikada nju necete moci pretvoriti u objekt, sto ona svakako zeli postati.

13. Kada pada kisa pitajte nju zasto place. Ona ce reci '' To je samo kisa''. Deset minuta kasnije okrenite se prema njoj i zaurlajte ''Prestani plakati!''. Zene vole opasne muskarce koji znaju da devojke zbog njih placu.

14. Ako slusate muziku na slusalice i ona pozeli cuti sto slusate, recite ne! Tako ce ona misliti da ste tajanstveni.

15. Zapamtite njen rodjendan ali njoj nemojte nista kupiti. Naucite nju da materijalne stvari nemaju vaznost. Jedino sto je vazno jest da vas ona usreci, i vasa sreca je najbolji poklon koji ona ikada moze dobiti.

16. Kada vam nesto pokloni za rodjendan ili Bozic, recite da vam se poklon svida. Sledeci put kada bude dolazila ostavite da poklon vidljivo viri iz vase kante za smece.

17.Ako je ljuta sto nju ne zovete kad kazete da budete, obecajte joj da cete nju nazvati u tocno odredeno doba. Tako da budete sigurni da ce cekati uz telefon. Zatim joj recite da cete joj u pozivu reci jedno slatko iznenadenje. Sada ce biti stvarno uzbudena.
Nemojte nazvati.

hehehe... :P.... lol....

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#51 Post Postao/la Isolde »

Horoskop - malo drugacije

Ovan: bahati gadovi,uvijek moraju biti ¹efovi i glavni u svemu. Uzrok je vjerojatno mali penis i male sise.

Bik: samozadovoljne,æutljive seronje,dosadni kao klub filatelista.

Blizanci: glavni ogovaraèi i traè-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim mjerilima koji se mijenjaju svakih 10-15 minuta.

Rak: posesivni luðaci, uvrijede se ako im dobro jutro niste po¾eljeli u pravilnoj intonaciji. Mijenjaju raspolo¾enja kad im padne na pamet.

Lav: arogantni, vjeèni podcjenjivaèi, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima(kao da ih je i briga za druge)

Djevica: opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobaðaju èisteæi stan, sla¾uæi robu i kineski porculan, prezahtjevne cjepidlake kojima ni previ¹e nije dovoljno.

Vaga: narcisoidni ¹izofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj. Treba im tjedan dana da se odluèe hoæe li uzeti colu ili pepsi. Toliko su lijeni da je èudo ¹to uopæe izlaze iz kreveta.

©korpion: samosa¾aljevajuæi autodestruktivci koji svoju nesreæu ne mogu trpjeti sami nego moraju sa sobom povuæi jo¹ 100 ljudi. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi ¹okirali, vjetojatno sudjelujuæi u sado-mazo orgijama.

Strijelac
: kockari koji obo¾avaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i o¾ivjeti mrtve sasvim moguæe, naravno, samo ako oni to rade. U¾asavaju se priznati da znaju za osjeæaj tuge!

Jarac: pravi pravcati gonièi robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova. Rijeè „oprosti“ ne postoji u njihovom rjeèniku. Prodali bi èak i svoju guzicu za dru¹tveni status.

Vodenjak: vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjeèita zabadala u tuði privatan ¾ivot. Vjerojatno vas ne iznenaðuje èinjenica da je u CIA po statistici najveæi broj ¹pijuna u znaku vodenjaka.

Ribe: samosa¾aljevajuæi dosadnjakoviæi,samo èekaju da ih netko utje¹i, ne mogu se ni popi¹ati bez tuðe pomoæi, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude uokolo. U pauzi kad su dobre volje bave se tuðim problemima, pa opet padnu u depresiju-i tako u krug!


hehehe... lol... strasno :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#52 Post Postao/la Alyssa_ »

Djevica: opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobaðaju èisteæi stan, sla¾uæi robu i kineski porculan, prezahtjevne cjepidlake kojima ni previ¹e nije dovoljno.[/quote]

hahahhaha, haman pa tacno hahah :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#53 Post Postao/la Alma_sa »

Hemijski element - ®ENA :D

Simbol: Ze.

Prona¹ao: Adam.

Atomska te¾ina: Optimalno 54 kg (ali varira od 40-200 kg). 8)

Uèestalost: Veæe kolièine se mogu naæi u urbanim sredinama. :P

Fizièke osobine:
Povr¹ina obièno presvuèena premazom u boji. Prokljuèa odjednom, mrzne se bez razloga, topi se ako se primjeni odgovarajuæi postupak, neukusna je ako se pogre¹no proba. Element se rijetko nalazi u djevièanski èistom stanju. Vièe ako se primjeni pritisak na pravo mjesto. :satisfied:

Hemijske osobine:
Lahko se jedini sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i kamenjem. Apsorbuje velike kolièine skupih metala, mo¾e da eksplodira iznenada bez prethodnog upozorenja i bez poznatog razloga. Ne rastvara se u vodi, ali joj se aktivnost znatno uveæa ako se natopi alkoholom. Najefikasniji poznat element za smanjivanje kolièine novca koji èovjek ima. :yell:

Najèe¹æa upotreba:
Prije svega kao ukras, naroèito u skupim sportskim automobilima. Odlièan medikament za relaksaciju. Vrlo efikasno sredstvo za èi¹æenje. :)

Izvr¹eni opiti:
Pocrveni kad se zatekne bez ambala¾e. Pozeleni kad se stavi pored boljeg uzorka. :huh:

Opasnosti:
Veoma opasan element osim u rukama struènjaka. Ilegalno je imati vi¹e od jedne, mada se mo¾e posjedovati i vi¹e pod uslovom da se dr¾e na razlièitim lokacijama, sve dotle dok elementi ne doðu u direktan kontakt jedan sa drugim. :lookround:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#54 Post Postao/la leptirica-de »

Dragi Djed Mraz,
Mora da si iznenaden sto ti pisem danas 26, prosinca, ali htio bih razjasniti neke stvari koje su se desile od pocetka ovog mjeseca od kada sam ti poslao pismo sa mojim zeljama za Bozic. Pisao sam Ti da zelim bicikl, rolsuhe, Matchbox pistu s auticima i loptu. Potrgao sam se od ucenja cijele godine, nisam markirao ni minute i cak sam dolazio ranije u skolu kad je snijeg napadao jedan metar ispred moje kuce. A da ti ne govorim o tome da sam bio najbolji ucenik iz matematike te sam osvojio prvenstvo Zagreba u natjecanju najboljih matematicara svih osnovnih skola. Na cijelom kvartu nije se nitko bolje ponasao od mene, ni moj stariji brat Perica, ni mama ni tata, susjede da ne racunam, a cak mi je i
Marica prisla i rekla kako sam se popravio. Isao sam na misu svake nedjelje u jedanaest sati, popa samo sto nije uhvatila kap svaki put kad me ugledao u crkvi. Cak sam i bakama i dedama pomagao kad su prelazili preko ceste, pa sam dobio znacku kao najbolji Mali Prometnik, od Prve policijske stanice, tu na Trnju. A znas kakvi su oni, kad te oni nagrade, onda fakat znas da si stvarno bio dobar.
- Kak imas muda ostaviti mi ispod bora j**** YoYo, jebale te carape sa znakom Teletubiesa, i onaj gradevinski set. Koji k**** si ti mislio, debeli bradonjo, kaj mislis da sam se ja cijelu j**** godinu mucio i trudio za nista, jebali te pokloni. Kaj je najvaznije, mene si tako zajebao, a onom malom seronji iz kuce preko puta donio si toliko puno igracaka da nemres nutra ni uc koliko ih ima. Nemoj slucajno da te vidim kako pokusavas uci kroz dimnjak u moju kucu sljedece godine. Sjebat cu te kao mladog majmuna,ti debeloguzac jedan. A onog tvog jelena gadati cu zracnicom i preplasiti ga tako jako, da ces morati pjeske do j**** Sjevernog Pola, isto kao sto sad i ja pjesacim, jer mi nisi donio bicikl. Jebi se Djede Mraze, sljedece godine bus videl kakav sam ja zajeban petas, ti debeli seronja.

Tvoj,
Mali Ivica

:lol: :thumbsup: :lol:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#55 Post Postao/la Alyssa_ »

Ovo je prica o cetvorici ljudi , imenom : SVAKO , NEKO , BILO KO i NIKO. Pojavio se vazan posao koji je trebalo obaviti , i SVAKO je dobio zadatak da to uradi . SVAKO je bio siguran da ce NEKO to uraditi . BILO KO je to mogao da uradi , ali NIKO nije to uradio . NEKO je bio ljut zbog toga , zato sto je to bio posao za SVAKOGA . SVAKO je mislio da BILO KO moze to da uradi , ali NIKO nije shvatio da SVAKO to nemoze da uradi . Zavrsilo se tako sto je SVAKO napadao NEKOGA kada NIKO nije uradio ono sto je BILO KO mogao da uradi. :chuckel:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#58 Post Postao/la mrki62 »

Alyssa_ je napisao/la:Ovo je prica o cetvorici ljudi , imenom : SVAKO , NEKO , BILO KO i NIKO. Pojavio se vazan posao koji je trebalo obaviti , i SVAKO je dobio zadatak da to uradi . SVAKO je bio siguran da ce NEKO to uraditi . BILO KO je to mogao da uradi , ali NIKO nije to uradio . NEKO je bio ljut zbog toga , zato sto je to bio posao za SVAKOGA . SVAKO je mislio da BILO KO moze to da uradi , ali NIKO nije shvatio da SVAKO to nemoze da uradi . Zavrsilo se tako sto je SVAKO napadao NEKOGA kada NIKO nije uradio ono sto je BILO KO mogao da uradi. :chuckel:
Dobro za razbibrigu i duboko razmi¹ljanje ,............ jednostavno te baci u trans :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#59 Post Postao/la becanka »

EdeLa67_ je napisao/la:Mu¹karci su...

..kao kafa:
Najbolji su vruci, jaki i drze te budnog cele noci.

..kao trgovacki putnici:
Nemozesh im verovati jednu rec shto kazu.

..kao kompiuteri:
teshki za razumeti i konstantno sa manjkom memorije.

..kao shtampaci:
sluze za kopiranje i nishta drugo.

..kao banane:
shto su stariji,sve su mlitaviji.

..kao racun u banci:
bez love nedonose nikakav interes.

..kao snezna padavina:
nezna se kad dolazi,ni koliko ce biti centimetara ni koliko ce trajati.

..kao polovna kola:
jeftini ali neistrajni.

..kao godishnji odmori:
nikad netraju dovoljno.

..kao horoskopi:
uvek govore shta treba raditi i uglavnom greshe.

..kao vreme:
nemoguce je izmeniti ih.

..kao cement:
kad se nadju u vodoravnom polozaju treba im dugo da se "stvrdnu".

..kao mini suknje:
ako nepazish,otkriju ti noge.

..kao bezbol igraci:
jedan "udarac" i beze glavom bez obzira.

..kao drzavni radnici:
shta god im zatrazish,uvek kazu da imaju neshto bitnije da obave,tj nishta.



=D> HeHe...

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#60 Post Postao/la Dzevad79 »

ima ih puno odakle da pocnem

Odgovori