* Smijesni tekstovi *

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#34 Post Postao/la Tourniquet »

Evo i ja da stavim jedan tekst.. Ne znam da li bi trebao biti ovdje ali ja sam se nasmijao kad sam ga citao znaci smijesan je... a ujedno recimo da je donekle i istinit... Djevojke Sorryy nista licno... :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Prodavnica za zene, prodaju se muskarci: Ako odes na prvi sprat smis uzet jednog, ak ti ne pase mozes poci i dalje na drugi sprat ili jos dalje, al nesmis se vratiti...
Jedna zena udze i podje na prvi sprat...

na prvom spratu stoje: muskarci, koji su lijepi

ide zena dalje...

na drugom spratu: muskarci, koji su lijepi i imaju svoj stan

ide ona ipak dalje...

na trecom spratu: muskarci, koji su lijepi, imaju svoj stan, i koji su romanticni

hmm svidja joj se al opet ona ide dalje...

na cetvrtom spratu: muskarci, koji su lijepi, imaju svoj stan, koji su romanticni i imaju dobro auto

ovo joj se jos bolje svidja al ipak ona ide dalje...

na petom spratu: muskarci, koji su lijepi, imaju svoj stan, koji su romanticni, imaju dobro auto i vole djecu

ma da je ovo pravi muskarac ona se misli al opet ide dalje..

na sestom spratu pise jedna tabla: nikad niste zadovoljne!!!


Prodavnica za muskarce, prodaju se zene..ak odes na prvi sprat smis ici dalje al nesmis se vratiti...

na prvom spratu: zene, koje su lijepe

na drugom spratu: zene koje su lijepe i vole sex

a na ostale spratove jos ni jedan muskarac nije otisao... :onfire: :onfire:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#35 Post Postao/la bosanka100 »

PAKAO
"Ovo je navodno istinit dogaðaj i odgovor na testu iz kemije na Univerzitetu u Washingtonu. Odgovor jednog od studenata je bio toliko "dubok", da ga je profesor odluèio podijeliti sa svojim kolegama preko Interneta. Bonus pitanje:

Da li je pakao egzotermièan (isijava toplinu) ili endotermièan (apsorbira toplinu)?

Veæina studenata je napisala svoje pretpostavke na osnovi Boylovog zakona (plin se hladi kad se razvlaèi i zagrijava kad je stisnut), ili neku drugu varijantu.

Jedan od studenata je napisao sljedeæe:

Prvo moramo znati omjer u kojem du¹e ulaze u pakao i izlaze iz njega. Smatram da odmah mo¾emo pretpostaviti, da du¹a koja jednom uðe u pakao vi¹e ne izlazi. Znaèi, broj du¹a se poveæava.

Da bi dobili ideju o tome koliko je u paklu du¹a osvrnimo se na razlièite vjere koje danas postoje na svijetu. Veæina tih vjera tvrdi, da onaj tko nije pripadnik neke odreðene vjeroispovijesti ide u pakao. Dakle, ako svi pripadaju samo jednoj vjeroispovijesti, zakljuèak je da æe sve du¹e zavr¹iti u paklu.

Ako k tome dodamo omjer nataliteta i mortaliteta mo¾emo oèekivati da broj du¹a eksponencionalno raste. Dakle, obratimo pa¾nju na omjer promjene obujma pakla, jer prema Boyleovom zakonu za zadr¾avanje istog tlaka i topline obujam mora rasti proporcionalno s brojem pristiglih du¹a.

To nam pru¾a 2 moguænosti:
1) Ako se obujam pakla poveæava manje od potrebnog prosjeènog broja du¹a koje stignu u pakao, toplina i tlak pakla æe toliko narasti da æe pakao eksplodirati.

2) Ako se pakao ¹iri br¾e od prosjeka koji mu je potreban da primi sve du¹e, toplina i tlak æe tako padati da æe se pakao smrznuti.

Koja od moguænosti je ispravna?

Ako uzmemo u obzir izjavu, koju je kategorièki iznijela Tereza s prve godine a koja glasi "Prije æe se pakao smrznuti nego ¹to æu ja s tobom spavati" i s obzirom na to da je sa mnom spavala juèer, mora biti ispravna teorija br. 2, dakle pakao je zasigurno egzoterman i smrznuo se. Zakljuèak ovog izlaganja je, da ako je pakao smrznut, ne prima vi¹e du¹e i ostalo je samo nebo, ¹to je dokaz postojanja Boga, koji takoðer obja¹njava za¹to je Tereza sinoæ vikala "Ah moj Bo¾e".

Ovaj student je jedini dobio 10 bodova."

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#43 Post Postao/la Alyssa_ »

Dragi roditelji!



Vec 3 meseca je proslo kako sam na fakultetu a jos vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obecavam, da cu sve to sad nadoknaditi! Ali pre nego sto nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas, sedite! Nikako nemojte dalje citati ovo pismo stojecki!

Vec su mi skoro potpuno zacelile opekotine i vec sam se skoro potpuno oporavila od soka sto sam morala da skacem sa cetvrtog sprata. Provela sam samo 2 nedelje u bolnici, vid mi se vec skoro u potpunosti vratio
a i povracam samo jednom nedeljno.

Posto sam pozar izazvala sama, moracemo univerzitetu da platimo 350.000 odstete, ali to nije nista, jer je glavno da sam ostala ziva. Imala sam srecu, jer je covek, koji stanuje preko puta, primetio sta se desava I pozvao vatrogasce i hitnu pomoc. I posetio me je u bolnici, a posto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti izgorela),bio je tako ljubazan i ponudio mi da predjem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inace, on je dvaput stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo da se vencamo. Jos se nismo tacno dogovorili kada, ali hteli bismo da se vencanje odrzi pre nego sto se
na meni primete tragovi trudnoce. Uistinu, dragi moji, bicu majka! Znam, da jedva cekate trenutak, kad cete postati baba i deda, i potpuno sam ubedjena da cete bebice (jer cekamo trojke) primiti sa onoliko
ljubavi, sa koliko ste mene okruzivali kada sam bila mala.

Jedina stvar, koja trenutno odlaze nasu svadbu, je da je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujuci antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilis, ili tako nekako.

Znam, da cete mog supruga docekati sirom rasirenih ruku, i uskoro ce postati deo nase porodice. To je veoma drag covek, i uprkos tome sto nema zavrsenu osnovnu skolu veoma je ambiciozan. Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam nece smetati ni to sto je tamnije puti. Sigurna sam da cete ga voleti bar onoliko koliko ga ja volim!!! Posto je priblizno vasih godina, slagacete se vrlo dobro,narocito kad se preselimo kod vas (jer je nas stan suvise mali za toliko ljudi). Cini mi se da su i njegovi roditelji cestiti ljudi, njegov otac je poznati svercer narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj buduci...

Tako, sada, kada sam vam sve opsirno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije nista, nisam ni bila u bolnici, nemam ni verenika ni sifilis, niti nikakvog crnca. Istina je ta, da sam pala iz matematicke analize i makroekonomije, a iz informatike sam se provukla, pa sam htela da vam pokazem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih!


Ljubim vas,

vasa cerka

Odgovori