* Smijesni tekstovi *

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: * Smiješni tekstovi *

#121 Post Postao/la maida_20 »

Veliki mislioci naseg vremena - Top 10 genijalnih mudrosti made in USA

1. "Ne bih htjela zivjeti vjecno, jer ne bismo smjeli zivjeti vjecno, jer da trebamo zivjeti vjecno mi bi zivjeli vjecno, ali mi ne mozemo zivjeti vjecno i ja zato ne bih htjela zivjeti vjecno."
(Miss Alabame na natjecaju za Miss Amerike 1994. odgovara na pitanje o mogucnosti vjecnog zivota.)

2. "Kad god vidim tu jadnu izgladnjelu djecu na televiziji, jednostavno zaplacem. Mislim, voljela bih biti tako mrsava, ali bez tih silnih muha, smrti i slicnih stvari."
(Mariah Carrey)

3. "Istrazivanja su pokazala da cokolada u mozgu proizvodi reakcije slicne onima koje izaziva marihuana. Istrazivaci su takoder dokazali i jos neke slicnosti, ali ih se trenutno ne mogu sjetiti."
(novinar Mat Lauer u NBC Today Show)

4. "Nisam pocinio nikakav zlocin. Samo nisam uspio postupiti u skladu sa zakonom."
(David Dinkins, vijecnik u New York Cityu, na raspravi o utaji poreza)

5. "Pusenje ubija. Ako vas ubije, gubite bitan dio svog zivota."
(Brooke Shields, tijekom pregovora o angazmanu za glasnogovornicu anti-pusacke kampanje na nacionalnoj razini)

6. "Okrenut cemo ovu momcad za 360 stupnjeva."
(Jason Kidd, prilikom prelaska u Dallas Mavrickse)

7. "Nece nama neki novinari preturati po dokumentima. Mi smo predsjednik.
(Hillary Clinton)

8. "Kina je velika zemlja, nastanjena velikim brojem Kineza."
(guest star Charles De Gaule, bivsi francuski predsjednik)

9. "Ako izuzmemo ubojstva, Washington ima jednu od najnizih stopa kriminala u zemlji."
(Marion Barry, gradonacelnik Washingtona)

10. "Ne skodi zagadenje nasem okolisu. Necistoce u zraku i vodi to cine."
(Dan Quayle, bivsi americki potpredsjednik)

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: * Smiješni tekstovi *

#122 Post Postao/la badgirl »

Prije: 2 puta dnevno
Poslije: 2 puta mejsecno

Prije: ti me ostavljas bez daha
Poslije: ti me gusis

Prije: ne prestaj
Poslije: ne pocinji

Prije: groznica subotom uvece
Poslije: nogomet srijedom uvece

Prije: eroticno
Poslije: neuroticno

Prije: jucer smo ono radili na kaucu
Poslije: juce sam spavao na kaucu

Avatar
odysseus
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1970
Pridružen/a: 20 Nov 2008 21:29
Lokacija: Medju javom i med snom

Re: * Smiješni tekstovi *

#123 Post Postao/la odysseus »

ZIVOTNA PRICA Kada sam imao cetrnaest godina,nadao sam se da cu jednog dana imati djevojku. Sa sesnaest godina imao sam djevojku,ali nije imala strasti,pa sam zakljucio da mi treba strastvena djevojka sa zivotnim zarom. U koledzu sam se zabavljao sa strastveno djevojkom,ali je bila suvise emotivna.Sve je bilo dramaticno,bila je kraljica drame,sve vrijeme je plakala i prijetila samoubojstvom.Tada sam zakljucio da mi je potrebna stabilna licnost. Sa 25 nasao sam veoma stabilnu djevojku,ali je ona bila dosadna.Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega.Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija djevojka. Sa 28 godina nasao sam uzbudljivu djevojku,ali nisam mogao drzati korak sa njom.Jurila je od jedne stvari do druge,nikad se nigdje ne zadrzavajuci.Radila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim.U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna,ali nije imala nikakav pravac.I tako sam odlucio da nadjem djevojku koja ima jasne ciljeve. Kada sam napunio 31 godinu,nasao sam pametnu,ambicioznu djevojku,koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio.Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao. Sada sam stariji i mudriji i trazim djevojku sa velikim sisama!
Svijet moje maste! I igra moga duha!

Covjece,gospodar si svojih rijeci dok ih ne izgovoris,a kad ih izgovoris postajes njihov rob!

Kakva bi samo tisina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju!

Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#125 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:Mujo rjesava križaljku :

Vrsta metala (4 slova): PLEH

Dio pribora za jelo (3 slova): ZUB

Zensko dijete (3 slova): ONA

Najmanji troznamenkasti broj (3 slova):000

Mjera za tezinu (4 slova): UTEG

Morski greben (2 slova): MG

Sestrin muz (5 slova): SAFET

Neizlijeciva bolest (3 slova): KAP

Telefonski poziv (3 slova): ZVR

Grad u Italiji (3 slova): TRS

Vrsta zivotinje s kucicom (3 slova): PAS

Nije gladan (3 slova): JEO

Vidi sliku (5 slova): JESAM

Svecano odjelo (4 slova): CRNO

Hladno oruzje (3 slova): TOP

Muzjak vrane (6 slova): VRANAC

Stanovnik Tirane (7 slova): TIRANIN

Dozivljaj pri spavanju (3 slova): SEX
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

gdje ovo nadje

[To funny.gif] [To funny.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#128 Post Postao/la beca »

hypnose je napisao/la:Pismo jedne djevojke momku u inostranstvu

Evo uze malo vremena da ti se javim. Da te pitam za zdravlje. Nisam ja
nikako dobro. Kad god te nazovem sve se nanerviram . Ja se tebi stavno
javlja, a ti meni kad ti se digne. Sta to tebe toliko koci pa te ja ne
interesujem. Znala sam ja kad ti odes tam da ces me zaboravit. Ja stavno mislim na tebe. I bude mi tesko. Kad god bude cetvrtak sve mislim da ces mi doc na konak ko prije.
Na koliko si se ti vjenco sa tom zenom. Jel zastavno ili na kratko.
Nikako mi to nije jasno. Mozda ti s njom zivis. Sta te privlaci kod nje toliko. Zar si zaboravio nase lijepe dane i trenutke. Evo slusam bas od Jane pjesmu. Ajde dodji sta ces tu ja bez tebe ne mogu.
Kad dodje Sanelin cojk kad je bio u Gracanici reko je da cete hodat.
Imaces drustvo.Dje ti budes, kod Ibre ili kod te zene. Ja jos nisam
vidila muska a ti si sebi vec nasao picku. Meni sve lazes. Ujedva cekam da dodjes. Haman od tog nema nista. Kad sam te zvala u petak da ces da dodjes. Bas ti je vrijednija ta kuravela nek ja. Kad si bio u Gracanici ni tad mi nisi bio vjeran. Posebno ti nevjerujem sad kad si tam.. Ako ti je imalo do mene stalo sto se ne pobrines da i ja tam dodjem. Drugo je ako ti smetam. Da sam ja na tvom mjestu ne bi te tako gledala. Izdrzala sam do sad i izdrzacu. Kad mi pises pismo gledaj da mi posaljes preporuceno. Samo mi tako moze stic. Kad sam te zvala u petak reko si da ces doc. Sad od jednom mjenjas misljenje. Sto ti mene vise put ne nazovas. Ti znas da ja nemam telefona. Da imam uvijek bi te zvala. Ti imas prece od mene. Jel ti radis svaki dan ili ponekad. Kako ti?
Naumpadnel ti kad moja mala? Meni cesto naumpadne tvoj mali, ali od toga nema nista, ja nidji ne radim. Nekad legnem bez vecere. Pa mi tako bude tesko. Kad dobijes ovo pismo nazovi me kod Zinete da znam jesil dobio.
Gledaj kad mognes da mi posaljes pare ako mores za karticu, ali
preporuceno. Bas me u nedilju Tima zvala da fatamo kokosi. Da oglabim i ja koji batak.
Kad mi budes slao pismo gledaj da se slikas pa mi posalji sliku. I da
vidim jesil dotjero liniju.
Jesil se popeo na otu svoju babu koji put. Napisi mi jesil ili nisi. Na mene se nije niko uzjahao. Meni je dojadilo u 4 zida. I gladna i zedna.
Niko me ne zove da radim. Jesil se cuo sa Marijom. Zoves li mater i
oca. Posijala sam oko kuce cvijece. Kad ako bogda dodjes da nam miri.
Ako te nesto zanima o meni napisi pa cu ti odgovoriti, sto je
najvaznije vjerna sam ti. Imam ti toga svasta pisat ali ostavila sam za drugo pismo.
Primi puno pozdrav od mene i male
cao! volim te najvise! pisi!"
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#132 Post Postao/la beca »

iako sam ovo znala, opet sam se ucehnula od smijeha

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#133 Post Postao/la beca »

RODITELJI
MOŽELI MI NEKO REČ KAKO DA KOD MOJIH RODITELJA UKLONIM NEVJEVERICE U MENE I MOJE SPOSOBINE? BIJO BI NAJSRETNI KAD BI TO USPIJO. JER NJIMA SE NAPRIMIJER NESVIDŽA MOJ AFIMITET PREMA MUSICI JER NERASUMIJU ŠTA JA HOČU REČ U SVOM HIPHOPU I GOVORE MI DA SE KANIM ĆORAVA POSLA. NABIJAJU MI NA NOS DA NIŠTA NERADIM KORISNO I GOVORE DA ČU PROPAST U ŽIVOTU. MOJI RODITELJI NERASUMIJU DA NJIHOVE RIJEČI DIJELUJU JAKO DEMORALATIVNO NA MENE I MOJU LIČNOST ALI SVEJEDNO JA IH VOLIM JER SU ME RODILI I ODGOJILI I RODITELJE UVJEK TREBA SLUŠATI I ČINITI ONO ŠTO KAŽU JER SU STARIJI I UVIJEK SU HROMOLOŠKI ISPRED NAS. JOJ MALO SAM ZBUNJEN, PA ET. POZZZZZZ YO YO YO

RJEDKI SU LIJUDI ŠTO RADE NEŠTO KONKURENTNO I TAKI UVJEK USPJU UŽIVOTU A NISU RJEDKI ONI ŠTO RADE NIŠTA KONKURENTNO I TAKI UVJEK PROPADNU UŽIVOTU. EVO MENE LIĆNO NERVIRAJU PIJEVAĆI I PIJEVAĆICE ŠTO MIJENJAJU PUNO ODIJEĆE I OBUČE U SVOJIM SPOTOVIMA UMIJESTO DA NAPRAVE KONKURENTNE PROMIJENE U TEXSTU I MUSICI. BUDEMI KRIVO ŠTO TAKI UVJEK IMAJU KESCHA DA PLATE SPOT A JA VEČ GODINAMA TRAŽIM SPOMZORA ALI JEDNOG DANA ČU I JA SNIMIT SPOT I BIČU NA MTVIJU I VAVI. AK NEPRAVIŠ KONKURENTNE IZMIJENE ONDA SI FEJJKER, LUSSER I NEVRIJEDIŠ PUNO A NEMAŠ SEKUND RISPEKTA. EVO I BLOGGER JE NAPRAVIO PROMIJENE I NISU KONKURENTNE A NEKI ČE ODVAS REČ DA JESU KONKURENTNE AL JA SE RASUMIJEM I U DIZAJN I TO IMOGU REČ DA SAM RASOČARAN NOVIM DIZAJNOM A POSEBNO MI SE NESVIDŽA OVO NARANDŽASTO ŠTO SU RAZVUKLI PRVO SA STRANA PA GORE I DOLE I SJEBALI REZOLUTION UMIJESTO DA SU RAZVUKLI DIJAGONALNO I PORPOCIJALNO I NEBI SJEBALI RAZOLUTION.

MALO JE LIJUDI DANAS Å TO VODE RAÄŒUNA O IZGLEDU A ONI Å TO NEVODE RAÄŒUNA NIKAD NEÄŒE BITI UGLETNI JER DANAS AK NEIZGLEDAÅ  ZAJEBANO NEÄŒESE NIKO UGLEDAT NA TEBE I NEÄŒEÅ  IMATI FANSE A AK IZGLEDAÅ  PRAVO ZAJEBANO IMAÄŒEÅ  PUNO FANSA I BIÄŒEÅ  SLAVAN I BOGAT. JABI VIÅ E VOLIO DA SE MLADA DJECA UGLEDAJU NA MENE A NE NA DJ KRMKA I OSTALE DJEVE Å TO SE TRZAJU TAMO VAMO DOK LUPA JEDNO TEISTO JER JA SE BAVIM SPORTOM I NEUSIMAM DROGE KO TE BUDALE MNOGE I MOJA MUSIKA JE BOLJA A NJIHOVA DOSADNA I JEDNOSTRANIÄŒNA.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: * Smiješni tekstovi *

#134 Post Postao/la beca »

JA NAJVOLIM LIJETO I LIJETNE IGRE NA VODI A PREZJIREM ZIMU I ZIMSKE IGRE NA SNJEGU. KAD ZIMA KUCA NA VRATA NEMOŠ ISRAZIT SVOJ GENGSTA LOOK UPODPONOSTI JER PRAVI GENGSTA NIJE PREZENTITIVAN KAD IMA PUNO ODIJEĆE I DEBELU JAKNU I RUŽNU KAPU. JA NEVOLIM ZIMU JER NEVOLIM NOSIT ĆIZME I SVAKI PUT MI NOGE BUDE MOKRE KO JADRANSKO MORE. LIJETO NAJVOLIM I ZATO ŠTO IMAM VIŠE LIJETNE ODIJEĆE I MOGU OTIČ NA BAZEN I DA LIJUDI MOGU VIDJET MOJE MIŠIČE I MOJE ISVAJANO TIJELO. U BERLINU LIJUDI PUNO RADE PA SE NE ZAMIJETI RASTIĆNA RAZLIKA ISMEDŽU LIJETA I ZIME DOK U SARAJVU JE DRUKČIJE. U SARAJVU KAD ISAĐE SUNCE SVI LIJUDI ISAĐU NA POLJE I NIKO NE OSTANE U KUČI I U ŠKOLI. LIJETI SE SARAJVOM NEMOŠ NI ODAT NI OKRENUT NI KAFU POPIT JER SU SVE BAŠČE KOSTATNO ZAUZETE I NIKO NIŠTA NERADI. JA SAM U ŠKOLI UČIJO DA KAFA PODIĆE IS ETIJOPIJE I DA U BRAZILU IMA GRAD MINAS A NISAM UČIJO DA SE U SARAJVU PIJE NAJVIŠE KAFE NA SVJETU KO ŠTO NAJVIŠE MUSIKE IMA NA VIVI. MOJ BABO ME NIJE UČIJO DA SE SMIJEM I PONAŠAM DOBRO PREMA LIJUDIMA SAMO KAD JE SUNCE JER SU TAD SVI RAZPOLOŠENI. MENE NERVIRA TO ŠTO POJETINI LIJUDI MENI ISA LEDŽA HRAČU PO MOJOJ LIĆNOSTI A KAD JE DAN SUNĆAN ONDA ME POSDRAVLJVAJU JER SUNCE UTJIČE NA RAZPOLOŠENJE LIJUDI.

JA VOLIM SAMO VAS KOJI ME GURATE S KOMENTIMA I LIJETI I ZIMI I KAD JE SUNÄŒANO I KAD JE KIÅ A I KAD JE ROLOM OBLAKA I IBRO TO NIKAD NEÄŒE ZABORAVIT A VI SLOBODNO UÅ IVAJTE U SUNCU. VISTE PRAVA RAJA A OVI PAPCI NEK UMRU DOK SU MLADI.

Odgovori