Izmislite neku laznu prichu :)

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

Izmislite neku laznu prichu :)

#1 Post Postao/la Baraba-it »

Radio ti ja nekad davno u Doboju, neku obuku vozacha i sad putovo vikendom kuci .
Shtash, para se nema, ono i jes' bila kriza neka i sad kad krenem kuci izadjem na cestu i stopiram. A ja dje god sam isho tamburu sa sobom nos'o ko Cuca jaje. Da je imala kilometar sat generalku bi joj mor'o triput radit. I tako ja stopiram, ljudi staju, ko ja u uniformi pa se svako sazhali, vele jadno cheljade u armiji pa se muchi. I tako ja stopiram kad staje golf jedinica kabriolet, vozi cura neka ne vidim je izdaleka. Reko meni vakom moze stat sam' nekakva baba, kad ono braco riba sva gori, crna kosa, tamne cvike, minjak, kola...
Mislim se ja, sad ce ona meni kad me vidi sam pitat neshto i ode. Kad ona se upita sa mnom osmjehnu uze mi onu tamburu, baci na zadnje sjedishte, posadi me kraj sebe i u neku prichu. I sad ono kako put ide od Doboja, pa malo malo, pa tunel, kako udjemo u tunel, mene neshto po nogama shkaklji. A mi razvezali prichu o Bijelom Dugmetu i nekim svirachima iz Vlasenice i tako to. Kad ona mene sve pomalo uvodi u neku opushteniju prichu i da vam skratim...
Skrenu malo sa puta poslije nekog tunela, ko djoja guma joj ispuvala i opa, navali na mene. Ja se otimaj od nje, al' ja mlad, pa nejak a ona pritisla, k'o da je sad iz samostana pobjegla. I tako otimaj se, otimaj, jedva ja uteknem iz kola. Ma reko' ne dam nevinost u kolima nisam ja laka roba a ona za mnom poceraj i tako sam ja nekako uteko, al' mi osta tambura u kolima...
I otad vishe nit tamburam nit stopiram :D
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Dobra prica BARABA...ali ja ne znam bash nesto izmisljati...evo digoh ti... prichu da ne potone u zaborav, mozda netko stogod izmisli.
Da si bar zadao temu (za sastav)...bilo bi lakse za izmisljati
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la sabinax »

yes deelina...moze :wave: =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#5 Post Postao/la Baraba-it »

Ljetos ja bio kuci i reko aj malo da proshetam shumom. Kad imam shta i vidit'. Ide guja, debela k'o sulunar od shporeta, ide kroz shumu i chupa grabice, ko da je gredica luka.
Kako ih chupa, tako slaze na kamaru i repom veze u snopove :D
slika

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#6 Post Postao/la Baraba-it »

Imam ja jedno mache shareno, crno-bijelo-zuto i svakih toliko se zaleti u kucu i sjede na fotelju, ali mene to nervira jer se linja. Kad jednom uzmem ja da usisavam, kad bolje pogledam jedna machja dlaka se presijava. Ja je opipam kad ona stoji kao neka zlatna nit. Ma reko chuda su moguca. Odnesem ja to u zlataru da oni to vide, kad kazuuuu...
"Ovo je 28-karatno zlato, ajde ti nama ovo prodaj"...
Ali ja ne prodam to, nego sutradan nadjem jos dvije, tako da sad mache ne pushtam iz kuce. Chak jede sa mnom za stolom shto i ja, ma pazim ga samo tako, chinim sve samo da ne opadne kod koga drugog zlatna nit...
Eto, tako se ja obogatih kad sam se najmanje nadao :D
slika

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#7 Post Postao/la indeks »

ima u tebi potencijala BARABA..............zanimljivo...... :-k :D

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#8 Post Postao/la Baraba-it »

Meni je kvochka sa devetnaest pilica za dan pojela dvanest kubika shljunka i dva kubika pijeska shto sam namjerio za ploche kad sam ono kucu pravio...
Ja dosh'o na plac kad imam shta i da vidim, zena sjedi i plache a pilici polijegali na ledja i prezivaju a kvochka chachka zube sa lopatom...
Kazem ja zeni ajd' nemoj se sikirat, poklacemo to sve pa u zamrzivac a ona u jos vecu dreku...
Kaze, eno ti brezonja lezi u zamrzivacu, kaze tu mu je opshtina dodjelila alternativni smjeshtaj i ne odstupa ni milimetra...
I ja tu poludim, uzmem zenu za ruku i kupim stan...
Otad pa evo do sad, sudim se sa njima za svoja prava i jedva sastavljam kraj sa krajem :)
slika

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#10 Post Postao/la Baraba-it »

Kud se nisi sjetila da poneses malo kokosa, toga nema kod nas...
Mogla si u Mostaru na pijaci prodat ko shareno jaje i pare namlatit :lol:
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Izmislite neku laznu prichu :)

#14 Post Postao/la mrki62 »

De vala baš , napiši ono kad smo ljubavnici bili :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori